Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37) Dany007 válasza parandroid (#27) üzenetére


Dany007
veterán

Én ezt nem teljesen értem.
Én speciell jogsit, meg busz bérletet hordok magamnál összesen. Ennyi. És semmi több.
Sokan szóltak már meg érte :) , de én csak akkor viszek magammal pénzt / bankkártyát ha vásárolni akarok. Munkába semmi szükségem rá. Tudom magamról, ha mindig lenne nálam pénz, akkor elkölteném. Mondjuk a fennt említett esetben vásárlásról volt szó, így a bankkártya nem kihagyható.
Sz.tem felelőtlenség, és sok esetben (hangsúlyozom nem mindig, csak sok esetben) fölösleges az embernek, az összes iratát magával vinnie.
Személyire ninsc szükségem, mert jó a jogsi ugyebár, lakcím káryta szintén. Állított már meg rendőr, igazoltattak már, és egyik se kötözködött azért, mert csak a jogsim volt nálam.
TAJ kártyára szintén nincs szükségem, ha olyan bajom van akkor sürgősségire azonnal ellátnak, ha meg megbetegszek vagy hasonló, akkor haza tudok menni érte. Na mivan még...adókártya, azt aztán végképp nem hordom magamnál :)
Pénztárcám sincs. Ha kell akkor 80 ezer van a zsebemben. A farmerom sajnos elég szűk, így én magam is alig tudok belenyúlni. Nem hinném, hogy bárki ki tudná venni. De még ha próbálkozik is...hát eléggé le kell rántania a földre, hogy egyálltalán bele tudjon nyúlni. Amúgy meg zippzáras belsőzsebet használok ilyesmik tárolására.
Szóval, már vagy 10 éve így élet, és lekopogom, de soha semmilyen gondom nem adódott ebből. Egyszerűen nem szeretném megkockáztatni, hogy egyszerre veszítsek el mindent.
(mondjuk röhej, hogy legutóbb 1 éve kb , pont otthon vesztettem el v.hol a személyimet, meg a lakcímkártyát meg a Tb kártyát. Ezen lehet nevetni : P Pont azért mert fogalma se volt már , hogy hova raktam, mert egyszerűen annyira régen volt rá szükségem)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.