Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 426os


426os
őstag

Klasszik :)
Allee-val szemben a Bercsényin is van egy hasonló üzlet, talán Mikroelektron a neve.

.

(#2) sztanozs válasza 426os (#1) üzenetére


sztanozs
veterán

BTW lehet kapni olyan szerelhető fülhallgató csatit, ami keskeny kiszerelésű? A telefontokokon nincs "teljes méretben" kivágva a fülhallgató csatlakozó, csak annyira, hogy egy vékony füles csatlakozó bemenjen :(

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#3) 426os válasza sztanozs (#2) üzenetére


426os
őstag

Nem értem mire gondolsz, de ha érteném sem tudnám a választ sajnos.
HEstore-nak webshopja, ott is körbenézhetsz.

.

(#4) TheLázs válasza sztanozs (#2) üzenetére


TheLázs
csendes tag

Szerintem a tokot kell ilyen esetben megfaragni... Vagy esetleg a van olyan dugód, ami nagyobb műanyag, én abból szoktam lefaragni - igaz, ez inkább USB esetén válik be, ott sokkal több a sallang és kevesbb a fém alatta.

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

(#5) sztanozs válasza TheLázs (#4) üzenetére


sztanozs
veterán

Erre gondoltam, de szerintem megveszem a kábelt szerelten: [link]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#6) MineFox54 válasza sztanozs (#5) üzenetére


MineFox54
őstag

Neutriknak biztosan van, 90°-osban legalábbis. Nem olcsó, de profi minőség! (Kb 1700 ft, elimexnél vehetsz)
NTP 3 RC
Delock szaroknál sokkal jobb... Fémház, minőségi az egész. Örök élet. Profi hangtechnikában ez a vezető márka, színpadon pl.

[ Szerkesztve ]

(#7) #54067968 válasza sztanozs (#2) üzenetére


#54067968
törölt tag

Szia!

Szerintem simán van ott ilyen is, mert tényleg mindenféle kapcsoló, csatlakozó, kötődoboz, és egyéb van - ráadásul nem úgy hogy 3 db árva jack csatlakozó van a kirakatban, hanem 800 db különböző fajta :)

Még annyit tudok mondani, hogyha nem akarsz potyára menni, akkor hívd fel őket esetleg előre. Ja és én értem hogy mire gondolsz a vékony csatlakozó alatt :) nekem is volt ezzel bajom amikor telefon tokot választottam, de végül egy kis sniccer és már univerzális a telefon toknál a jack befogadási képesség :) végülis nem a csatlakozónak kell szerintem idomulnia, hanem a befogadó résznek, tehát a telefon toknak.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.