Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Enjoy


Enjoy
addikt

Az E72 és a 5530 is szép lett nokiához képest :R

► més que un club ◄

(#2) hemaka


hemaka
nagyúr

Az a hátlap szépen gyűjtogatni fogja az ujjlenyomatokat, állandóan törölgetni kell, tehát szép karcos is lesz egy idő után. De egyébként jól néz ki.

(#3) amanoba válasza hemaka (#2) üzenetére


amanoba
őstag

ennyiből jobb az e71 hátlapja, hogy ott a mintázat miatt nem olyan szembeötlő az ujjlenyomat gyűjtés..
de hogy miért kell a 3,5-ös jacket a telefon tetejére elhelyezni?! :W ...nem értem miért jo ez :(

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#4) Steven


Steven
addikt

Miért nem lehet végre egy normális main screent rakni az 58 dupla nullára?
olyat mint az 5530 vagy az n97 ...?

Azért mégis csak 110 ről indult az 5800 az se egy low end vazze...:D

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#5) plus44


plus44
veterán

Egyáltalán nem estem hasra az 5530 menűjétől, de az E72 tetszik.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#6) gerii


gerii
addikt

az E72-nél sikeresen lenyúlták a Samsungtól az optikai egeret ami az Omniában van :DDD
nem rosszak, csak már régen ki kellett volna jönniük

(#7) peugeotmate


peugeotmate
őstag

Ez az e72 elég ütős lesz! Nagyon szép! Bár a hátlap simasága miatt valóban karcos lesz. :( (Mint pl. az iPod Touch-oké) De az érintésre reagáló kiválasztó gomb nagyon hasznos lesz (touch padnak, vagy minek hívják ezt a mobiloknál?)! Szóval összeségében nagyon bejön! :K

Szek. szóval az optikai egérre gondoltam én is, csak megelőztek :B

[ Szerkesztve ]

meg

(#8) Scenic válasza gerii (#6) üzenetére


Scenic
tag

...és milyen jó is az az optikai egér! Pár óra használat után egy "mezei" mobil lesz a fura, mert azon veszed észre magad, hogy simogatod a középső gombot, de még moccan a kurzor! :))

Ja és persze: tuti ez az E72-es tella, de a reggel kihozott hírben szereplő ár kicsit durva... :(((

[ Szerkesztve ]

XPERIA Z2

(#9) ByB


ByB
addikt

Jól látom, hogy az E72 alján még mindig külön töltő csatlakozó van és nem microUSB-n keresztül tölthető? :((

(#10) Pompi válasza peugeotmate (#7) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nagyon nem látszik a hátlapja, de a képek alaján nem sima. Másrészt meg mivel a kamera kidudorodik, a hátlap nem fekszik fel pl. amikor asztalra rakod.

Feel Good Inc.

(#11) Enjoy válasza ByB (#9) üzenetére


Enjoy
addikt

gondolom mert még mindig nem tudták megoldani, h gépről USB-n keresztül töltődjön a teló... :W

► més que un club ◄

(#12) peugeotmate válasza Pompi (#10) üzenetére


peugeotmate
őstag

Igaz! Csak én előbb láttam a videót(,mint a képeket) és ott tűnt simának a hátlap! Meg aztán a Nokia részéről is elég rossz húzás lenne, egy könnyen karcolódó hátlapppal kihozni! Szóval remélem tényleg "mintás" lesz a hálap :K

meg

(#13) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Jól néz ki mind a kettő.
Talán nem is baj ha van külön töltőcsatrlakozó, legalább nem kopik szét túl hamar az USB.

valami

(#14) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

franc - az a contacts bar elkelne az 5800-ra... :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#15) <NewL>


<NewL>
addikt

hoppá,csak csinál olyat a nokia ami tényleg jó.

remélem az árával nem lesz baj a kis érintőssel

az E72 meg egyre jobban tetszik. szerencsére nem lett piros a bekapcsoló gomb meg valamivel jobb anyagból lehet microsd takarója

kell!

There's an app for that

(#16) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Tetszetős kis telefonocskák! Van megoldás arra is, ha összekarcolódik a hátlap! Elő a smirglipapírt, és egy szálcsiszolt változatot lehet belőle készíteni, ami tök dizájnos! :DD

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#17) <NewL> válasza ByB (#9) üzenetére


<NewL>
addikt

Micro-USB csatlakozó, töltésre is használható. Nagysebességű USB 2.0 - http://www.nokia.hu/termekek/teljes-kinalat/nokia-e72/termekjellemzok

Én úgy látom olyan a hátlap mint a fehér E71-é volt. Nekem nem karcolódott :N

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#18) Tomekk.


Tomekk.
aktív tag

vicces ahogy húzogatja a képeket, majd egy másodperc után reagál a teló :C

(#19) Z-o-t-y válasza Tomekk. (#18) üzenetére


Z-o-t-y
tag

sztem is lassú

http://instagram.com/_doublez_

(#20) skajwa


skajwa
senior tag

Szerelem első látásra.:)

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#21) ByB válasza <NewL> (#17) üzenetére


ByB
addikt

Öröm és bódottá! ;] Szerintem az N85-öt lecserélem erre a szépséges péklapátra... :U

ui.: Lehet már tudni, hogy idehaza hányadik héttől lehet majd kapni?

[ Szerkesztve ]

(#22) Ricardo válasza Pompi (#10) üzenetére


Ricardo
félisten

Abból a szempontból nem baj ha nem fekszik fel, hogy mellette van a hangszóró, így jobban hallani lehet. Sőt ha az asztalra, vagy valami kemény felületre teszed még teltebb is lesz az egész. Nekem tetszik az összhatás. A hátlap majd élőben kiderül milyen, de nem tűnik vészesnek.

(#23) ByB


ByB
addikt

Állítólag októberben lesz csak idehaza E72... :( (Remélem téves az infóm.)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.