Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Olyannyira jól működik, hogy a videón szépen át is ugrik egy másik szóra, a kijelölt helyett, amikor a másolásra akarna nyomni!! :DD ;]

A csávó amúgy tényleg ennyire bénán nyomogatja a telót, vagy csak nekem tűnik alacsonyabb érzékenységűnek, hogy nem mindig érzi a megnyomást?

Amúgy nehéz lett volna már az elejétől implementálni ezt?! :U

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#2) moonman válasza Zirowe (#1) üzenetére


moonman
titán

egyik kezével filmezett, másikkal operált, leírta az eredeti cikkben is. meg ez nyilván nem a végleges verzió, csak a devek kapták meg.

a gombok nem illeszkednek a Metro stílushoz, túl kicsik és az elhelyezésük is esetlen, ráadásul az sem jó, hogy beillesztés után a paste gomb eltűnik.

az viszont tök poén, hogy egy büdös nagy spam a szöveg, amin bemutatja. :D

[ Szerkesztve ]

(#3) Zirowe válasza moonman (#2) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Hát jó, de rányom a másolás gombra, erre ugrik egy másik szóra.. :D
Akkor vagy csinált volna egy másik videót, vagy rakta volna le a kamerát vhova..

Mellesleg ezt amúgy is egy kézzel kéne irányítani,nem?:)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#4) moonman válasza Zirowe (#3) üzenetére


moonman
titán

mondom, nem végleges, nyilván ha elkészül, sokkal nagyobb lesz a gomb és a nyomásterület is nagyobb lesz (mint a billentyűzetnél), szóval ez még csak egy funkcionális alpha.

(#5) zsirfecske


zsirfecske
addikt

hihetetlen, wp7-en 2011-re meglesz a copy-paste funkció! micsoda bámulatos fejlesztés. továbbra is tartom, hogy ez az év vicce mobilos fronton..

(#6) David75 válasza zsirfecske (#5) üzenetére


David75
őstag

én meg simán tartom hogy már most a második legjobb os...

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#7) blunt válasza zsirfecske (#5) üzenetére


blunt
aktív tag

én meg tartom, hogy ment a rinya egy jó pár évig, amig ki nem jött a kopi pészt szifonra is.
és akkor ott az a duma volt, hogy "hihetetlen, hogy 2006ban nincs copy paste egy okostelefonban."

Tudjuk, nincs, és? majd lesz.

emellett pedig tetszik v. nem, de az az oprendszer nagyon a mostani "cézár" nyakára fog települni.

[ Szerkesztve ]

(#8) n0_gAboR válasza David75 (#6) üzenetére


n0_gAboR
őstag

+1.
Googlenek gyorsan, es nagyot kell villantania az Android 3.0-val hogy megusse a szintet.

(#9) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Nem értem, miért nem került bele alapból, de örvendetes, hogy ilyen hamar pótolják a hiányosságot.

(#10) Syl


Syl
nagyúr

Nem szándékom a flame elindítása, de szerintem a szifon copy&paste megoldása jobb.

szerk:
(#9) ^Clown
Az Apple-nek egy évbe tellett kifejleszteni ezt a funkciót, a Microsoftnak elég lesz fél év :D

[ Szerkesztve ]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#11) moonman válasza Syl (#10) üzenetére


moonman
titán

"a szifon copy&paste megoldása jobb."
ez meg még nincs kész.

#9: azért, mert a smartsense-re összpontosítottak és akartak egy KIN-hez hasonló megoldást, csak nem volt idejük implementálni.

[ Szerkesztve ]

(#12) #71321344 válasza moonman (#11) üzenetére


#71321344
törölt tag

na pont ezt akartam kérdezni! eddig azt írogattátok, hogy azért nincs copy/paste, mert alapjaiban más vágólapos megoldás lesz, ez nekem eléggé olyannak tűnik mint a többi. később implementálni fogják a továbbgondolt megoldást? (tökre érdekelne, hogy lehet ebben újat alkotni :K )

amúgy a videóból számomra nem derül ki egyértelműen, hogy akkor ez most mindenhol működni fog, vagy csak forwardolni lehet az adott szövegszeletet? remélem a kijelöléssel a fórumok spoileres részei is láthatókak lesznek! (szvsz marha zavaró, hogy iOS-en másolgatni kell notesba, vagy operát használni, ami azon a platformon nem az igazi:/)

n0_gAboR: ha nem kapcsolnak, akkor csak az alsóbb szegmens marad nekik.. egyelőre az a szerencséjük, hogy csak a top kategóriában van igazi konkurenciájuk!

(#13) moonman válasza #71321344 (#12) üzenetére


moonman
titán

(#14) szabage


szabage
tag

win 95ből vették az ikonokat?

[ Szerkesztve ]

(#15) #71321344 válasza moonman (#13) üzenetére


#71321344
törölt tag

ebben hol volt copy/paste? közben munkát is kell imitálnom, szóval lehet átsiklottam felette :DDD

WP7 kezelőfelületen alapból is van ilyen nézet ahol a tile-ok nem egyforma méretűek, wp7-es shotokon csak kétféle méretűt láttam eddig? nagyon tetszik ez az összevisszaság!

szabage: tényleg:) bár nekem tetszik, de gondolom jönni fog a válasz, hogy nem végleges.

[ Szerkesztve ]

(#16) gombsadi válasza #71321344 (#15) üzenetére


gombsadi
aktív tag

A röhej az, amit korábban moonman is mondott, hogy révölútion, amaz-ing c/p lesz a WP7-ben :B
Ezt most honnan lopták? Semmi új nem lesz, kár ennyire várni. Végre megkapják az júzerek a magukét :K

[ Szerkesztve ]

(#17) moonman válasza #71321344 (#15) üzenetére


moonman
titán

"ebben hol volt copy/paste?"

0-tól 1:25-ig :D a lényeg, hogy bedobálod a dolgokat egy zsákba, majd a zsákból akkor és azt veszel ki, amit akarsz, ráadásul mindezt szépen vizuálisan megoldva. ez lényegében egy többszörös vágólap is.

(#18) #71321344 válasza moonman (#17) üzenetére


#71321344
törölt tag

magyarul szövegrészletet nem lehet kijelölni?

(#19) moonman válasza #71321344 (#18) üzenetére


moonman
titán

de, gondolom ott a hagyományos kétnyilas megoldás lenne.

(#20) 8zabi válasza zsirfecske (#5) üzenetére


8zabi
őstag

+1
minden ilyen "hír" ultragáz

részlet a tvsh0pból "...megjelent a legújabb wp7, most már másolás-beillesztés funkcióval, rendelje meg most, csak 149.999 ft."

(#21) plus44


plus44
veterán

Na én sem ebből a videóból indulok majd ki...kb. mintha szar lenne az egész teló, de örülünk, hogy jön a frissítés és várjuk nagyon.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#22) moonman válasza plus44 (#21) üzenetére


moonman
titán

IE-t is hogy lehúzták, hogy milyen szar az ájfónhoz képest, aztán tessék, az egyik legjobb mobilböngésző lett. várjuk a végleges implementációt.

(#23) blunt


blunt
aktív tag

hangsulyoznam, hogy en a kezdetek ota szifonos voltam. megjelenes napjatol.

Van egy csomo ember, aki szerintem szivesen valtana WP7-re, de mit lat a forumokra bejove?

-Andrios / IOS trollokat
- Megzavarodott WM6.5 felhasznalokat, akik meg mindig azzal akarjak az idejuket tolteni, hogy optimalizalnak, sutogetnek ROMokat.
- Olyan emberek, akik zsigerbol fosnak a "Cloud"-tol
- Egyeb OS fanboyok.

Mi, akik mar WP7-et hasznalunk kicsit jobban tudunk nyilatkozni az adott OS-rol. Foleg, hogy mondjuk en evekig szifont hasznaltam, ezert ugy gondolom, hogy ralatasom kicsit tobb van, mint annak, aki wp7-et max youtubeon latott.

Csak konkret pelda. Az omnia 7-esemen van 8GB. Skydrive-al (ami ingyenes) kapok + 25 GB tarhelyet, ez kapasbol barmikor elerheto 33 GB.

Kapok one note-ot, imadom a people hub-ot, a gyors bongeszot, tetszik az xbox integracio a jatekokhoz pedig ezt annyit nem is hasznalom.

Szeretem a kamera konnyu elereset, tetszik a Zune es a Zune pass, imadom az interface-t es az emlitett ingyenes 25 GB tarhelyet is.

kicsit primko a video,baratom probalt italt venni.
de ezt tudja az Omnia 7 kamera : [link]

[ Szerkesztve ]

(#24) joey04 válasza blunt (#23) üzenetére


joey04
titán

Ezrest tömködtök az 500ast befogadó gépbe? :D

jó minőség! :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#25) blunt válasza joey04 (#24) üzenetére


blunt
aktív tag

igen, erre mondtam, hogy kicsit primko :DDD

(#26) moonman válasza joey04 (#24) üzenetére


moonman
titán

én azért annyira nem dobtam hátast. a framerate is csak azért jó, mert VGA.

(#27) Karma válasza blunt (#23) üzenetére


Karma
félisten

Én tegnap találkoztam először élőben egy i8700-zal, nekem is nagyon bejön a rendszer. Csak... Instant messagingre még mindig semmi nincsen? Mint übermensch mondanál rá valami okosat? :P

“All nothings are not equal.”

(#28) moonman válasza Karma (#27) üzenetére


moonman
titán

Marketplace-en frissült a Miyowa féle Messnenger, ki kéne próbálni, mennyiben változott.

(#29) Karma válasza moonman (#28) üzenetére


Karma
félisten

Mondjuk nekem a Google Talk/XMPP fontosabb, mint a WLM. :F
De majd remélem a Felemelkedett kolléga válaszol tapasztalatból.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#30) moonman válasza Karma (#29) üzenetére


moonman
titán

ezt most találtam.

[ Szerkesztve ]

(#31) Karma válasza moonman (#30) üzenetére


Karma
félisten

Ennek semmi köze hozzá. Felhív hanghívással egy számot, és ők áthelyezik VOIP-ra a hívást. Kb. mint a Skype Lite.

“All nothings are not equal.”

(#32) blunt válasza Karma (#27) üzenetére


blunt
aktív tag

Hali,

hát ott az msn rá, illetve töménytelen mennyiségű google voice app is van.
Konkrétan melyik progi portolt verziója érdekelne?

(#33) Karma válasza blunt (#32) üzenetére


Karma
félisten

Google Talk. Az egy kicsit más téma, mint a Voice. Egyébként ha ideálisan nézzük, akkor egy Nimbuzz vagy egy IM+ kellene. Vagy a CrossTalk, amit még őszre ígértek, de semmi valós nyomát nem látom, hogy létezne az alkalmazás.

Megjegyezném, hogy simán el tudom képzelni, hogy a Google Voice alkalmazások ugyanúgy hanghívásra épülnek, mint ahogy az iOS esetén megoldotta a Google, amikor a VOIP változatot kihajította az Apple a Store-ból.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#34) blunt válasza Karma (#33) üzenetére


blunt
aktív tag

Ja jol emlekszem, akkor van Google Talk progi is a marketplaceben.
Mindjart korbenezek, hogy van-e valami ujdonsag, aztan megirom!

[ Szerkesztve ]

(#35) Karma válasza blunt (#34) üzenetére


Karma
félisten

Köszi. Ma este egyébként én is belépek a klubba.

“All nothings are not equal.”

(#36) joey04 válasza Karma (#35) üzenetére


joey04
titán

:R
típus?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#37) Karma válasza joey04 (#36) üzenetére


Karma
félisten

Omnia 7. A HTC-k kiesnek a mindenféle nyűgjük, illetve az SD-kártya (:((() miatt, az LG is szimpatikus, de az O7-tel sikerült egy egész baráti konstrukciót kibulizni a Telenornál, nomeg ezt láttam élőben, és nagyon meggyőzött. Még ha PenTile is, mert igen, látszik rajta.

Aztán remélem nem szivat be nagyon az IM témakör.

“All nothings are not equal.”

(#38) joey04 válasza Karma (#37) üzenetére


joey04
titán

A HTC-k szarul sikerültek, de nekem valahogy az o7 sem kéne. Az LG szimpatikus, azt ki is próbáltam párszor, én azt választanám. de persze ha nagyon baráti konstrukció, akkor én is O7et választottam volna.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#39) moonman válasza Karma (#37) üzenetére


moonman
titán

ez az IM tényleg ennyire fontos? nekem is fent van a Live - főként a levelezés miatt ugyebár - de magát a Messengert nem is emlékszem, mikor használtam utoljára. aki gép előtt van, azt emailben is elérem, nagyon ritka, hogy Messenger-en megyek fel.

(#40) Karma válasza moonman (#39) üzenetére


Karma
félisten

Egyeni preferencia. De egyebkent is a Talk fontosabb szamomra, es semmit sem segit, hogy Te nem hasznalsz ilyesmit.

Megvan a telefon egyebkent, kiprobaltam a Miyowat, jo nagy kalap szar :( Tisztara olyan mint az IM+ iOSen, tetu lassan indul es resumol is... Sot meg az a flag sincs beallitva, hogy screenlocknal ne dogoljon le.

Mivel meg nem ertem haza a microSIM adapteremhez, csak wifin neztem, es nem eroltettem tul a keresest a Marketplace-en.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#41) moonman válasza Karma (#40) üzenetére


moonman
titán

hat tisztesseges Live Messengerre valoban szukseg lenne. nem is ertem, hogy kepzeltek, hogy enelkul kiadjak, beepitett programnak kene lennie, ha mar a Windows Live/cloud integracio a huzoficsor...

(#42) #16820480 válasza moonman (#41) üzenetére


#16820480
törölt tag

az update csomagban sem jön, amit januárra ígértek? ez azért elég fura. bizonyos szempontból inkább alap feature, mint a copypaste.

(#43) moonman válasza #16820480 (#42) üzenetére


moonman
titán

kétlem. én úgy tudom, hogy a Messenger készítés ki van adva a Miyowa-nak, de örülnék neki, ha összekapná magát az MS és írna egy sajátot.

(#44) #16820480 válasza moonman (#43) üzenetére


#16820480
törölt tag

ez így nem túl bíztató... igazából úgy kéne megoldani, hogy push üzenetekkel menjen, rendesen a háttérben. ez eléggé deal-breaker lehet egyes embereknek (nekem is az volt még blackberry-n, hogy alig volt rá egy értelmes IM program, és az is akadozott mint az állat multitasknál)

(#45) Karma válasza #16820480 (#44) üzenetére


Karma
félisten

Ez a Miyowa csoda támogatja a pusht.

“All nothings are not equal.”

(#46) #16820480 válasza Karma (#45) üzenetére


#16820480
törölt tag

sokat ér, ha a screenlock megöli :)

(#47) Karma válasza #16820480 (#46) üzenetére


Karma
félisten

Elképzelhető, hogy a próbámat az nyírta ki, hogy a Wifi azonnal lekapcsol amikor lezárom a képernyőt :P Majd ha lesz hangulatom, megpróbálom tisztán mobilnettel a történéseket.

Most elvagyok a névjegyzékem összelinkelésével :P

“All nothings are not equal.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.