Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gianni85


gianni85
veterán

nekem marhára élvezetesnek tűnik a játék. Manapság a realisztikus grafika/téma a menő, de szerintem tök jó, hogy jönnek ilyen comic cuccok is.

(#2) ldave válasza gianni85 (#1) üzenetére


ldave
félisten

Nagyon kíváncsi vagyok, hogy az Xbox közösségben mennyire lesz sikeres egy ilyen stílusú játék.

A Slime draws near! Command?

(#3) Bandi995


Bandi995
aktív tag

Bakker, addig érdekelt a hír, amíg azt nem olvastam, hogy "Xbox One játékon". Pedig milyen jónak tűnik a játék a videón :(

(#4) gianni85 válasza ldave (#2) üzenetére


gianni85
veterán

A Crackdown sikeres volt? Ez nagyon hajaz rá

(#5) pzstm válasza ldave (#2) üzenetére


pzstm
titán

részemről egészen várós a dolog...nagyon kíváncsi vagyok rá. Majd Londonban vagy Bécsben gondolom ki lehet próbálni úgyis :)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#6) pkornel válasza gianni85 (#4) üzenetére


pkornel
aktív tag

Próbálkoztak de nem nagyon volt az! :C

(#7) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Még meg is fogott, hangulatos... Kár h nincs konzolom, bár nem is lesz.

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#8) alevan válasza ldave (#2) üzenetére


alevan
őstag

A Deadpool is sikeres, peddig annál elvontabb játék nem nagyon van :D

Edit: Tévedtem, ott van a Lolipop Chainsaw :D

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#9) ldave válasza alevan (#8) üzenetére


ldave
félisten

Én csak arra gondolok, hogy van a fejemben egy kép arról, hogy az átlag Xbox tulaj milyen típusú játékokat kedvel (Cod, GoW, Forza, Halo, GTA) és ez a Sunset Overdrive nem illik bele a képbe :) De majd meglátjuk, ha megjelenik.

A Slime draws near! Command?

(#10) Def26 válasza ldave (#9) üzenetére


Def26
félisten

Szerintem üde szinfolt lesz. Mondjuk nem venném meg, mert szerintem pár hónap és ingyenes címként jön majd gold -al.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#11) tDr1v3r válasza ldave (#2) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nálam instant buy lesz ha megveszem a One-t.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.