Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) David75


David75
őstag

Sony appstore:D

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#2) Markoka1993


Markoka1993
tag

Az előző psp-k még kinéztek valahogy, de ez? pffff És sztema kijelző is kisebbnek látszik

live gt: Markoka1993

(#4) h-yle


h-yle
addikt

De, de, de... ezek PC-s flash játékok!! Legalábbis a fele biztos.Örülök, hogy fejleszt a Sony, de ez nekem lehúzás szagú...

Ha majd lesznek Braid, World of Goo, meg hasonló szintű "minik" amik nem ingyenes játékok portjai, akkor majd veszem is elő a Visa-t, de addig...

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#5) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Jól lehet majd velük szórakozni, de inkább a rendes játékokra gyúrjanak még rá.

(#6) Fancy-boy válasza Markoka1993 (#2) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Hát igen, főleg hogy kisebb is.

(#7) edward2 válasza h-yle (#4) üzenetére


edward2
addikt

Most miért? 16gigás kártyára rá fog belőlük férni kb 3500 darab... mi itt a gond :D és szigoruan no warez csak mondom hogy nem lesz nehéz ezeknek tárhelyet találni a kis pspden.. ;]

(#8) h-yle válasza edward2 (#7) üzenetére


h-yle
addikt

Nem a tárhely a gond, hanem az, hogy ha alapvetően eddig ingyenes flash platformon elérhető játékokat lehet majd pénzért veni (legalábbis ha jól értelmeztem akkor nem lesznek ingyenes alkalmazások, bár remélem tévedek.)

Szóval ami most hivatalosan is ingyen van, azért nem szeretnék 1,5$ jogdíjat fizetni a Sonynak, és 0,5$-t a fejlesztőnek... Értitek.

Ezért vagyok rohadt kiváncsi milyen lesz a végleges megoldás, és mi milyen konstrukcióban lesz kapható, mert a Sony nem arról híres, hogy támogatná az indie fejlesztőket, vagy hogy bármikor is kompromisszumokat kötne a saját hülyeségének az erőltetése helyett.

Szóval csak remélni tudom, hogy ez lesz a cég első lépése a változással kikövezett úton. :)

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.