Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) anulu


anulu
félisten

kb mintha lassított felvételt néznék.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2) oriic válasza anulu (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Inkább én úgy veszem észre hogy laggos.

Live-Die-Respawn

(#3) mentoloshypo válasza oriic (#2) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Egy bétánál azt hiszem ez nem annyira meglepő.

(#4) turit


turit
tag

a ps4 futtatja a ps3-as játékokat natívan?

(#5) tDr1v3r válasza turit (#4) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nem.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#6) Buster17


Buster17
addikt

Remélem 8 megás nettel ami 500-800 kB/s letöltési sebességgel bír, játszható lesz.

(#7) Luck Dragon

Kicsit döcög,

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#8) tDr1v3r válasza Buster17 (#6) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Gaikai 6-ossal (~700kbps) fasza volt.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#9) oriic válasza mentoloshypo (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Persze érthető, nem is azért mondtam. Egész jól fut amúgy szerintem, ha végleges lesz tuti hogy sokan rácuppannak majd.

Live-Die-Respawn

(#10) Buster17 válasza oriic (#9) üzenetére


Buster17
addikt

Szerintem én is.

(#11) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Én a Microsoft megoldását várom. Az Azure oda fog csapni rendesen.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#12) bbTamas77


bbTamas77
aktív tag

Ezt a felhős dolgot nem érdemes erőltetni, ha nagyon akarták volna megtudták volna oldani valahogy.

Nem érdekel, saját termékük, ők tervezték a PS3-mat, a jövőre is kellett volna gondolniuk.

Az egy külön vicc, hogy a PS4 nem tudja emulálni a PS2-t, de lehet, hogy tudná, csak nagyon nem törik magukat.

(#13) nebulo válasza bbTamas77 (#12) üzenetére


nebulo
tag

Minek törnék magukat? Akkor, hogy lehetne újra eladni az évekkel ezelőtt megjelent dolgokat újra?

(#14) bbTamas77 válasza nebulo (#13) üzenetére


bbTamas77
aktív tag

Igaz, kell a pénz, de ennyire.

(#15) Mister_X válasza bbTamas77 (#12) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Teljesen más architektúrára épül a PS4, mint a PS3, lehetetlen megoldani a hardveres emulációt.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#16) bbTamas77 válasza Mister_X (#15) üzenetére


bbTamas77
aktív tag

Én arra utaltam, hogy amikor tervezték, miért nem gondoltak arra, hogy sokkal okosabban is meglehetett volna tervezni.
Úgy, hogy későbbiekben visszafelé kompatibilis legyen.
Persze lehet, hogy ezek lehetetten gondolatok, de azért csak na. :))

[ Szerkesztve ]

(#17) Mister_X válasza bbTamas77 (#16) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Csak úgy lehetett volna visszafelé kompatibilis, ha az alaplapra helyezik a Cell-t és az RSX-et is, valamint a hozzájuk tartozó memóriákat. Ez árban jelentősen megdobta volna a konzolt, valamint a fogyasztást és a hőtermelést is. Nagyobb, drágább és hangosabb lenne, amit nem engedhetett meg magának a Sony.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#18) mentoloshypo válasza bbTamas77 (#12) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Lesz PSX&PS2 kompatibilitás PS4-en!
LINK
Gondolom egy közeljövőben megjelenő FW frissítéssel érkezik meg, már nagyon várom.

(#19) leviske válasza mentoloshypo (#3) üzenetére


leviske
veterán

Ez nem a bétaságon múlik. Amit egy helyi gép feldolgoz X ms alatt, arra a cloud formátum miatti netes odavissza rátesz kétszer Y ms-ot. És itt még abból indulunk ki, hogy az adott felhasználóra jut egy teljesértékű PS3 teljesítménye.

(#20) saelin válasza leviske (#19) üzenetére


saelin
veterán

Még régen próbáltam az onlive-t pcn, de már ott is érezhető volt az input lag. Fordítottam az egeret és érezhető volt a szoftver lassabb reakciója. Kevesebb volt mint egy másodperc, de még ezt is észleltem... 30 megás netem volt akkoriban. Ezzel a cloud gamingel csak a baj van, tudjuk be annak, hogy gyerekcipős a technológia.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#21) wwenigma válasza mentoloshypo (#18) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Sima PC-n is mennek mar, majd az osszes PSX/PS2 game, ePSXe/PCSX2 emuval.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#22) gabor85


gabor85
őstag

Ahhoz képest hogy tiltva van, nem volt annyi sütnivalója hogy az usernevét kitakarja. :C

(#23) Thodeus válasza gabor85 (#22) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Azzal kezdte, hogy mondta is a nick nevét, úgyhogy nem is akarta rejteni magát.

(#24) Ghard


Ghard
őstag

Örültem mikor kaptam béta kódot, aztán mikor indítanám a játékot, arconköp, hogy szar a netem. :)
14 megás kábeles, de usa psn tesztjén 4,7-et mér. Egyelőre marad a buli az usákoknak. :U

(#25) Mister_X válasza Ghard (#24) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nyílván USA-ban vannak a szerverek és a pinged miatt utasít el. Élvezhetetlen is lenne 100+ ms reakcióidővel.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#26) oriic válasza Ghard (#24) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na igen, ez elsősorban amcsiknál lesz egy ideig elérhető. Max ha kapunk eu szervereket is, de az meg nem ma lesz.

Live-Die-Respawn

(#27) Ghard


Ghard
őstag

Ha esetleg van 100 megabit körüli netetek, megadhatom az accot kipróbálni hátha menne.
Az onlivenál volt ez, hogy nem ment 14 megással, de 120as upcvel igen. Az adatforgalom persze nem lépte át a 6-8 megabitet...

(#28) tDr1v3r válasza Ghard (#27) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nem a sávszéllel van a gond, hanem a pinggel... nekem anno mind az OnLive mind a Gaikai ment 720p-n (ez a max náluk), pedig csak 6 megás netem van.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.