Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Pubszon


Pubszon
veterán

Munkástelefonnak ideális. :D

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#2) tjb007


tjb007
nagyúr

Ennyi pénzért ez vicc. 500-1000 Ft -ért még Ok lenne na de ennyiért ?
3500 Ft -ért 10x jobb telefont veszek.
(Tudom,nem az EU piacra szánják na de akkor is)

[ Szerkesztve ]

(#3) meroly


meroly
veterán

500mAh-s akku :Y
Ez még ebbe a telefonba is kevés :(

Impossible is nothing

(#4) ispi


ispi
tag

A múltkor vettünk anyumnak a tekiben egy samu E1100-at 5000-ért, függetlenül. Az viszont megérte az árát. Kis színes kijelző, hangosan és szépen szól a hangszórója, nagyon jó mikrofon (nagyon jól hallom beszélgetés közben), és fordítva. Normális aksi, és még a külső is tetszik. Az megért annyit, de ez...

Csak az normális, akit nem ismersz eléggé.

(#5) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Ez a készülék szvsz még így sem elég occó....

valami

(#6) rizso


rizso
addikt

Hát fölösleges volt ebbe a készülékbe pénzt és időt pazarolni...Ennyiért sokkal jobb választási alternatívák is vannak...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#7) Thibbie22


Thibbie22
tag

Hmm... Elég gáz. :K Mondjuk azt sem nagyon értem, hogy minek homelesseknek, meg nagyon kis pénzűeknek teló... Ha egy értelmes készüléket sem képesek kifizetni, akkor nyílván telózni sem nagyon fognak, mert ugye percdíj, ésatöbbi... :U Mi ebben a biznisz???

És jaja, 3000 magért igen szép és többet tudó telók is vannak, akár használtan! ;)

Last 1 year: N95 Sand->N95 8 GB->N82->5800 XM Red

(#8) Magnum_


Magnum_
nagyúr

1-2 év múlva a használt árára leszek kiváncsi :DDD

I humbly and respectfully decline™

(#9) amanoba


amanoba
őstag

ezen a videón sokkal trébbnek tűnik...nem hogy 3k-t, de még 1k-t se ér... :(

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#10) gulupeti


gulupeti
senior tag

Hát ez elég gagyesznek tűnik valóban, ennyiért már inkább használtan egy régebbi nokia.

(#11) JanFe


JanFe
aktív tag

Ez csunya, ennyit nem er meg...

"There is nothing permanent except change"

(#12) Pubszon válasza Magnum_ (#8) üzenetére


Pubszon
veterán

Az nem lesz neki, ingyen fogják adni, még a postát is az eladó állja majd. :DDD

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#13) Coyote2000


Coyote2000
őstag

Ennel egy Nokia 3210 vagy 3310 is sokkal jobb alternativa, olcsobban. Az idotallosagara is kivancsi lennek - biztos, hogy nem strapabiro, hiszen a magasabb elvarasok (ertsd magasabb szinvonalu design, strapabirobb anyagok, szigorubb minosegellenorzes) nem fernenek bele ebbe az arba.

(#14) meroly válasza Coyote2000 (#13) üzenetére


meroly
veterán

Ez így van. A sok begyűjtött telót úgyis feldolgozza a 3. világ, és ami működik azt használják belőle.

Impossible is nothing

(#15) LA_COSTE válasza Magnum_ (#8) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Kibírja az addig? ;]

(#16) fateless


fateless
veterán

Csak én tudok olvasni? :F
"ártámogatás nélkül körülbelül 15 dollárért, azaz 3.000 forintért lesz elérhető"
A 3k-ért kapható készülékek ártámogatással együtt kerülnek annyiba.

Sok értelmét én sem látom ennek a készüléknek, de biztosan nem csak a vakvilágba gyártják, hanem végiggondolták előtte...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#17) meroly válasza fateless (#16) üzenetére


meroly
veterán

Akkor ezek szerint még olcsóbb. Meg ha meg van fejelve még egy szolgáltatós ajánlattal, akkor akár 1 Ft is lehet. Na így az igazi. 1 Ft-ért kártyás csomagban a fejlődő országoknak :K

Impossible is nothing

(#18) LA_COSTE válasza meroly (#17) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Vinni fogják, mint a cukrot.

(#19) 8nemesis8 válasza LA_COSTE (#18) üzenetére


8nemesis8
veterán

De azért annyira rosszul nem állnak szerintem, hogy gyengébb Nokiát ne engedjenek meg maguknak, amik sokkal jobb ezeknél. Biztosan vannak kivételek, de 50% fölött van fejlődő országokban is a telefonnal rendelkezők száma.

(#20) meroly válasza 8nemesis8 (#19) üzenetére


meroly
veterán

Igen, és ők mind a mi leadott készülékeinket javítják fel és hasznosítják újra.

Impossible is nothing

(#21) dedike


dedike
addikt

Nos... mit szólnátok egy Happy Meal díjcsomaghoz? Ahhoz ez tök jó ajándék lenne! Gyerek megkapja mekiben ingyen, anyuka/apuka feltölti gyorsan neki 3000ért, és mindenki jól járt!
Szülő: van mobilja a gyereknek, két napig elvan vele.
Meki: jövő héten is jön a család.
Gyerek: van mobilja, sugárzik az arca és a hangja, mikor a szüleit hívja.
Szolgáltató: talált 3000 forintot!
Gyártó: fogy a telefon, mint állat!

Hát most mondjátok meg, mi kell még? ;)

Jó szerencsét!

(#22) meroly válasza dedike (#21) üzenetére


meroly
veterán

Na hát ez csodálatos lenne és a minden héten új telefon kéne a gyereknek, ha még a színeket váltogatnák.... :N

Impossible is nothing

(#23) plus44


plus44
veterán

Azért van egy határ, ami alá felesleges megy egy olcsó készülék, ez meg nagyon alatta van... Ekkora kijelző, ne haragudjon senki, még én se látnám, pedig nem vagyok idős, az akksi is kevés, attól függetlenül, hogy nincs sok "extra" benne, ami szívná az áramot. Ennyiért van jobb..

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#24) zombinyul


zombinyul
addikt

Szerintem aranyos kis telefon,tetszik,igaz,nem az én stílusom,azért telefonon szeretek zenét hallgatni,fényképezni stb...Ha valóban 3k lenne,azt sokallnám,a Tacskóban pl. 136-os Vodafone-t lehetett kapni 2k-ért,500 Ft lebeszélhetőséggel,az a telefon meg szinte ugyan ez.Szóval azért ez mégsem a piac legolcsóbb ajánlata,a Vodafone kínálatában többször volt olcsóbban telefon-talán most is van.Ettől függetlenül kisgyereknek ideális lehet,idősnek már a kis kijelző miatt nem annyira,szvsz:U

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#25) Coyote2000 válasza dedike (#21) üzenetére


Coyote2000
őstag

jol hangzik, de mi lesz kesobb?

Szülő: van mobilja a gyereknek, két napig elvan vele.
kesobb: be ne menjunk a mekibe, mert megint ilyen draga menut fog kerni. Inkabb vettem volna neki valami normalis telefont, mint ezt a hulye meglepi-telot.

Meki: jövő héten is jön a család.
kesobb: az uzletpolitikank nem egyezik a szolgaltatoval, le akar huzni minket... ezt nem engedhetjuk... de mar elkezdtuk, es tetszett az embereknek... mi legyen?

Gyerek: van mobilja, sugárzik az arca és a hangja, mikor a szüleit hívja.
kesobb: remelem legkozelebb is mekibe megyunk, tokmindegy mit eszek es mennyibe kerul, de valami uj telo kellene, mert minden baratomnak jobb van ennel a szarnál, es full gaz ezt tapogatnom. Se jatek, se zene.

Szolgáltató: talált 3000 forintot!
kesobb: az uzletpolitikank nem egyezik a mekievel, le akar huzni minket... ezt nem engedhetjuk... de mar elkezdtuk, es tetszett az embereknek... mi legyen?

Gyártó: fogy a telefon, mint állat!
kesobb: nincs tul nagy profit ezen, legfeljebb arra hogy az embereknek legyen munkajuk. Most, hogy a Meki meg a szolgaltato kozosen probal megszorongatni, es a megrendelonk emiatt meg azt a kicsi profitot is levagna, vegkepp elfogyott a turelem, bekaphatjak mindannyian, befejezem a gyartast.

ezek kozul a gyerek jar a legrosszabbul, mert valljuk be: ovodaskorban meg nem ajanlott a telefon, iskolas korban meg mar NEM MENŐ. Ott a szines kijelzo, jo jatekok es csengohangok a minimum!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.