Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jacis


jacis
nagyúr

Na még ilyen sem volt hogy ilyen jó minőségű videón meglegyen a teló 2 héttel a bemutató előtt. :Y

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2) Szakiii


Szakiii
addikt

Így hirtelen egy érvet se láttam note8ról való váltáshoz, persze ez nem baj de eddig azért akadt 1-1 csábító dolog előző gen.hez képest de most gyakorlatilag semmi persze még nem mutatták be ezért nem tudhatom hogy így is marad e.

(#3) akooos válasza Szakiii (#2) üzenetére


akooos
veterán

Nincs is szerintem egy érv sem, ami miatt megérné váltani 8-ról

(#4) Anulu79


Anulu79
addikt

Úgy látszik, hogy tényleg ez az agyatlan ujjlenyomatolvasó elrednezés lesz a készüléken. ;]

(#5) Aryon87


Aryon87
félisten

Note 8 rev2.0. De legalább üzemidőben nem lesz trágya. Már csak a kamerára kellene ráfeküdni erősebben (pl 30sec záridő), és akkor én is azt mondom hogy tökéletes. :K

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#6) #24536576


#24536576
törölt tag

Sokkal jobban néz ki, mint a renderképeken. Remélem jön a Note7hez hasonló kékben. Note8 tulajok vajon meddig nyugtatják magukat, hogy az ő telefonjuk valójában egy Note9? ;]

(#7) fornettisuti válasza Anulu79 (#4) üzenetére


fornettisuti
veterán

+1

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#8) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Persze, majd a Samsung csomagol egy micro USB --> C átalakítót. A felirat a doboz elején is gyanús.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#9) HUTCHDB válasza Plazmacucci (#8) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

A mostaniakhoz is adnak...

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#10) ZavaBalazs válasza Plazmacucci (#8) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

Az s8hoz adtak

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#11) ollie válasza Plazmacucci (#8) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ööö, S8-tól kezdve, minden csúcsmobiljához (S8(+), Note8, S9(+)) csomagolt, szóval miért ne tenne egyet a Note9 mellé is?

(#2) Szakiii: esetleg a 4000-es akku? Persze ha neked így is megfelelő az üzemideje, akkor valszeg nem lenne nagy előrelépés. Mondjuk lesz sztereó, dolby hangszóró, meg 960fps felvétel is pluszban.

[ Szerkesztve ]

***

(#12) Sinesol válasza ollie (#11) üzenetére


Sinesol
veterán

Dolby hangszóró....aha.. :DDD

(#13) papelado


papelado
aktív tag

Nem csodálom,hogy szép lassan apad a bevételük.Semmi érdemleges odafákkolós állejtő.

Drágaszágom....

(#14) t72killer válasza akooos (#3) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nem hiszem, hogy bármikor is érdemes volt egy verziónyi lépésre váltani. A szoftver-support még pörög, azt a max 20-30% nyers SoC teljesítményt meg vagy észreveszi az ember, vagy nem - bár ha valakinél limitáló tényező a telefon SoC-je, az valszleg nem a megfelelő eszközt használja a feladatra.

Én egyelőre az s7edge-em cseréjét se látom indokoltnak, úgy s12/note12 táján térek vissza a kérdéshez.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#15) ollie válasza Sinesol (#12) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, még akkor is, ha nem hiszed.

***

(#16) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Bunkó vagy Bixby... ;]

Az is lehet, hogy a klóngyártók már felkészültek a startra...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#17) DDA40X válasza jacis (#1) üzenetére


DDA40X
aktív tag

Mivel ez nagy valószínűséggel kamu, ezért szerintem most sem láthatsz róla jó minőségű videót.

(#18) totgab02


totgab02
junior tag

Ez verzioval ujabb telefonra valtani nem is emlekszem hogy valaha megerte volna, ez mar csak sajat maga nyugtatasa az embernek hogy o teloja sokkal jobban megeri stb

(#20) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

A kamera megoldasa egyelore kicsit furcsanak tunik es kerdes, hogy nem lesz tul magassan az ujjlenyomat olvaso?
El lehet olyan kenyelmesen erni, mint mas modellnel?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#21) borand


borand
aktív tag

Nem értem mit lepődtök meg, hogy nem sok mindenben változtatnak. Amiben kellett >> akku, abban nőttek. A forma meg már tavaly is mindenkit megvett. Sima láncfelvarrás a Samsungtól, amit szerintem jól is tesznek. 2 évente kéne új modell (vagy már inkább 3), közben meg egy kisebb láncfelvarrás és ennyi.

Az meg a másik, hogy a S széria is csak enyhén frissült, miért változna a note széria nagyon?

(#22) Yokayee


Yokayee
tag

Túl vastag volt a készülék, nem stimmelt a betűtípus, fura volt a szenzor hátul, szerintem ez egy olyan hamisítvány, ami hamarabb jött ki, mint az eredeti. (Addig nehéz lebukni :) )

(#23) Jon Mathias


Jon Mathias
senior tag

6.3 csak? fogadni mertem volna h min. 6.8 lesz mert ugye ez lett a divat. baromság 18.9 képarány és minél nagyobb kijelző. mert a máté 20 pro 6.9 de lesz az még nagyobb is. kérdés hova minek.

AMD&Hardstyle 4 ever! A dízel turbó nélkül halott! by bélabá.

(#24) fogtunder válasza #45553408 (#19) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ugyanaz van itt is, mint az S8-S9 váltásnál, enyhe facelift, semmi extra, óriási vicc, hogy erre kell a tesztelőknek többoldalas RDA-t aláírni, meg nem viheted ki a tesztelésre kijelölt cellából, mintha bárkinek feltűnne az utcán, hogy az egy Note 9 és nem egy Note 8 :D

I hate morning people. And mornings. And People.

(#25) jacis válasza fogtunder (#24) üzenetére


jacis
nagyúr

+1

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#26) mrThomi válasza Szakiii (#2) üzenetére


mrThomi
addikt

szerintem már egy 4000 akku is elég érv lenne...

Nothing Phone (2a)

(#27) Sinesol válasza ollie (#15) üzenetére


Sinesol
veterán

Hát, nagy samu fannak kell ahhoz lenni, hogy ezt elhidd.

(#28) DDA40X válasza borand (#21) üzenetére


DDA40X
aktív tag

"láncfelvarrás" :DDD Na a mai napom már nem lehet annyira rossz! :C

(#29) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Ha valaki most venne előfizuhoz,mert mondjuk lejárt és 2évente cserél,akkor érdemes lehet ezt választani,az akku miatt mondjuk.De Note8ról teljesen értelmetlen lesz,ugyan úgy,ahogy s8ról s9re.
Hiányzik most már valami tényleg ütős újítás,pl tényleges teljes kijelző.Vagy valami olyan innováció,ami megváltoztatná a mobil eszközöket,jelenlegi formátumban.Mint anno az okostelefonok megjelenése.Évek óta egy helyben áll mindenki./OFF]

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#30) Cr00py


Cr00py
senior tag

Nekem ez inkább tűnik clone-nak.. Azokhoz szoktak külön üvegfóliát is adni..de majd meglátjuk.

(#31) #65577472 válasza Graphics (#16) üzenetére


#65577472
törölt tag

"Az is lehet, hogy a klóngyártók már felkészültek a startra"

Fel bizony. :)

(#32) borand válasza DDA40X (#28) üzenetére


borand
aktív tag

:B 8után fórumozás veszélyei... jó lesz ráncnak. :O

(#33) Tomkaa


Tomkaa
tag

A dobozban lévő kijelzővédő szenzorszigetesen van kialakítva jól látom?
Akkor ez most valami nagy kamu nem? Samsung nem követi azt a vonalat elvileg nem vagy a kamerák miatt ezt így csinálják?

[ Szerkesztve ]

(#34) Graphics válasza Tomkaa (#33) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Még simán kamu is lehet az egész videó. Fentebbiek miatt is.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#35) sanyijedi


sanyijedi
őstag

számomra a legfontosabb Bixby opció, hogy ki lehessen kapcsolni

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#36) Teal'C


Teal'C
addikt

Ez simán kamu videó valami klón fos.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#37) fogtunder válasza Teal'C (#36) üzenetére


fogtunder
nagyúr

hát ha ez klón, akkor k*rva jól sikerült.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#38) Teal'C válasza fogtunder (#37) üzenetére


Teal'C
addikt

Elvileg most bontotta ki:

hátul nincs fólia
hátul nincs fehér matrica imei széria szám stb...
ugyancsak hátul hiányzik a lézeres mikro nyomtatás imei széria szám stb...
alul a hangszóró rácsos ilyen a clone s9 es is valamint látszik a gagyi anyagfelhasználás és a festés is gagyi

Tegnap írták sammobilon hogy valószínűleg nem is lesz 64gb hanem egyből 128gb/256gb/512gb
mellesleg az 512 árát 394e re becsülik átszámolva.

Ezen kívül nagyon vigyáz hogy ne lásd a kamera lencsét ez a leggyanúsabb, valamint a kiegészítőket sem mutatja közelről.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#39) dingdongkng válasza #24536576 (#6) üzenetére


dingdongkng
tag

De hát a Note8 valójában egy Note6. Hiszen Igazi Note6 sosem volt, a Note7 meg a teljes visszahívás miatt nem létezik.

A kávéautómata előtt mind egyenlők vagyunk...

(#40) ollie válasza Teal'C (#38) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ja, a legkisebb tárhely opció a 128GB lesz (legalábbis Európában), és úgy néz ki, hogy 30 euróval drágábban nyit, ami kb 10 ezer Forint, szóval ennyivel drágábbra számítok nálunk is. Viszont ez vállalható, tekintve, hogy 128GB-t kapunk 64 helyett, úgy meg már SD kártya sem kell (legalábbis nekem).

***

(#41) Teal'C válasza ollie (#40) üzenetére


Teal'C
addikt

Ha azt vesszük hogy itthon 400gb msd 70e körül van akkor az 512 ára sem egetrengető a Note 8 induló árhoz képest.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#42) fogtunder válasza Teal'C (#38) üzenetére


fogtunder
nagyúr

egy büdös szó nem hangzik el a videó alatt, nem mondja, hogy most bontotta ki, a doboz eleve nyitva van, mikor kezdődik
az alján a rácsozás a Note 8-on pontosan ugyanilyen
biztos az én szememmel van baj, de ezen a felbontáson én nem látok festési hibát
semmit nem mutat hosszan kb.

jobban belegondolva egyébként valszeg tényleg klón, mert a másik verzió előszériás minta lehetne, azokat meg nem végleges retail dobozban szokták küldeni, hanem sima fehérben és csak bedobálják a kiegészítőket. plusz ugye tényleg nem lesz 64-es.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#43) ollie válasza fogtunder (#42) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Amúgy a kijelzővédő fólia is gyanús. ugyanis soha nem szokott tenni fóliát a dobozba a Samsung. A Note9 logo betűtípusa a telefon hátulján meg eltér attól, amit a Samsung használ (sőt, a Note és a 9-es számjegy között van egy space, holott a Samsung egyben írja).

***

(#44) fogtunder válasza ollie (#43) üzenetére


fogtunder
nagyúr

igen, üvegfóliát tényleg nem szoktak adni és elég gyanúsan dzsenerik csájníz fóliának tűnik.

kicsit nehezen ítélem meg ezeket, mert akkor látok retail csomagolást, ha kimegyek a raktárba lelátrozni, egyébként mindenból csak a fehérdobozos, vagy a nélküli minták, de minél tovább beszélünk róla, annál gyanúsabb, hogy tényleg kamu.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#45) Teal'C válasza fogtunder (#44) üzenetére


Teal'C
addikt

Ha esetleg reklám célra készült akkor az is rá szokott lenni írva hogy kereskedelmi forgalomba nem hozható az épp aktuális célország nyelvén.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#46) fogtunder válasza Teal'C (#45) üzenetére


fogtunder
nagyúr

tényleg? rengeteg olyan telefont láttam már, ami nem kereskedelmi forgalomba készült, de olyat még nem, amin magyarul lett volna a not for sale felirat. te hol láttál ilyet?

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#47) Teal'C válasza fogtunder (#46) üzenetére


Teal'C
addikt

Sógoromnál láttam a többi mobil között épp eladó volt ;]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#48) fogtunder válasza Teal'C (#47) üzenetére


fogtunder
nagyúr

de gondolom csak a dobozra, nem a készülékre

I hate morning people. And mornings. And People.

(#49) Teal'C válasza fogtunder (#48) üzenetére


Teal'C
addikt

A készüléken lehet angol volt :R

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#50) HarleyCustom válasza Graphics (#16) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Ez klón.Mit keresne a dobozában egy kínai fólia?

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.