Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Wise


Wise
tag

Jól néz ki :)

(#2) Mamuska


Mamuska
őstag

A kisebbik modell tetszik, csak kicsit sokkalom az árát.

(#3) Chrys_


Chrys_
addikt

...és még mindig QVGA... in 2008!

(#4) ByB


ByB
addikt

Csak nekem furcsa, hogy a slide-s variánsnál, nyitott állapotban bal oldalt vannak a menüvezérlő gombok? Mintha a másik megoldás lenne az elfogadottabb, például: Xperia, Touch Pro...

(#5) iknight válasza Chrys_ (#3) üzenetére


iknight
senior tag

Szerintem egy üzleti modellbe nem is kell ennlé több... Egy üzletember nem fog filmet nézni meg játszani rajta, telefonálni, emailezni pedig bőven jó a qvga is, a vga és a hd kijelző csak a vasat lassitja, és szivja az aksit fölöslegesen. De ez csak az én véleményem. Egyébként a külsőt nagyon jól eltalálták.

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#6) Chrys_ válasza iknight (#5) üzenetére


Chrys_
addikt

"...HSDPA adatátviteli képességet, WLAN és sztereó Bluetooth 2.1 modult, GPS vevőt, 3,1 megapixeles kamerát és microSD kártyafoglalatot is kapott..."

Egy üzleti modellbe akkor meg minek HSDPA meg WLAN? Gondolom nethez, ahhoz meg kellene a VGA. Vagy a levelezéshez? Valószínűleg a többmegás levelek olyan csatolmányt tartalmaznak, amit sz.gépen kellene megnyitni, nem telón QVGA-n. A kisebb levelekhez meg GPRS is elég (persze a WLAN az O.K.).
GPS vevő? Az megint grafikus dolgokat von maga után... és az ismételten VGA-n jobb.
A kamerát meg egy "üzleti modell" esetén akár hanyagolni is lehet...

szvsz itt van némi ellentmondás.

A VGA viszont tényleg akkugyilkos is lehet. A kinézetükben egyetértünk.

(#7) 1010


1010
őstag

nagyon jo kis cucc
a gps re kivancsi leszek
milyen progit lehet ra feltenni
meg a kamera erdekel meg,remelm valami elvezheto minoseg lesz
nem mint a tobbi hp modell nel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.