Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

hájp, semmi több

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2) eldiablo


eldiablo
addikt

Anno a Nokia is szponzorált ilyen "reklámot". :U

(#3) plus44


plus44
veterán

Ez nem igaz!

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#4) Gerisz


Gerisz
addikt

Azért vették mobillal mert a kamerával jobban látszott volna mekkora orra van a csajnak :DDD

(#5) Skynet258


Skynet258
veterán

"ugyanakkor Hollywood nagy valószínűséggel még sokáig megmarad a több kilós kamerák használatánál, kivéve persze, ha egy gyártó eleget fizet ennek átgondolására."

És ebben a mondatrészben benne is van minden :K

https://geekpulse.hu

(#6) Vtwo


Vtwo
senior tag

Ha ez igaz akkor ezzel forgatja Antal Nimród a Predators-t.

[ Szerkesztve ]

(#7) evone válasza Mr.Csizmás (#1) üzenetére


evone
őstag

irigyseg, semmi tobb

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#8) Vtwo


Vtwo
senior tag

Jó ötlet volt végre normális kamerát pakolni bele.

(#9) FoxiestFox válasza evone (#7) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Semmi, inkább nem flémkedek. :D

[ Szerkesztve ]

(#10) Morden24 válasza evone (#7) üzenetére


Morden24
nagyúr

Gondolom azért te sem ajánlanál senkinek iPhone-t, mint kézikamera alternatívát, szóval itt azért valóban reklámkodás van, oszt' csók.

Sectumsempra - For Enemies

(#11) <NewL>


<NewL>
addikt

atyaég :N :D

kimentem vizet inni a konyhába. még a csapból is szifon folyik...vagy, a szifonból folyik minden.

rájöttem,az iphone nem lenne nem lenne emberiség,nem! nem lenne univerzum!

:W :DDD

vennem kell egy ájfónt!

miért ez a cím? eddig más telefonnal nem is lehetett csinálni videóklippet. :N

ide a követ:D

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#12) HardSanyeee


HardSanyeee
őstag

Istenem ez azért túlzás... Ennyire túlhype-olni valamit :( :W

(#13) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Ez csak a mai iPhone hír. Holnap meg lesz majd másik.

valami

(#14) Vtwo


Vtwo
senior tag

A Sony bezárja több videókamera gyárát,ezrével vonúlnak az elbocsátott munkások Tokyo utcáin.
Breaking news: kihírdették a szükségállapotot,japán lángokban,hisztérikus emberek mindenhol.

[ Szerkesztve ]

(#15) kaller1 válasza evone (#7) üzenetére


kaller1
veterán

Mi ebben az irigység? Ilyen videót csak szifonnal lehet csinálni? Komolyan nem értem... :F

.::> <::.

(#16) plus44 válasza kaller1 (#15) üzenetére


plus44
veterán

Nem, te butus, szifonnal már vágni is lehet a filmet! A Transformers 3-t már ezzel forgatják. Mondjuk szopás ha útközben lemerül, de sebaj, mert ha az emberek megtudják, hogy ezzel készült, akkor egymás után 3x is megnézik. Tiszta haszon mindenkinek, mert utánna veszik majd at Iphone-t, hogy otthon sk. csináljanak mini Transformers 3-t.

[ Szerkesztve ]

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#17) orbano válasza HardSanyeee (#12) üzenetére


orbano
félisten

mi a különbység a hype és a marketing között? az, hogy hypeolni csak az ájfont lehet, minden másnak csak remklámja van. vicces ahogy eszetlen módon összepárosult az ájfon és a hype szó :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#18) hemaka válasza Vtwo (#14) üzenetére


hemaka
nagyúr

kb. :D

Reklámnak jó, legalább mégjobban fogy a cucc. Apple marketing-gépezet. :D

[ Szerkesztve ]

(#19) evone válasza kaller1 (#15) üzenetére


evone
őstag

mi ebben a hype? komolyan nem értem :F

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#20) kaller1 válasza evone (#19) üzenetére


kaller1
veterán

Én meg azt sem értem,hogy ezt miért tőlem kérdezed? Hogy jön ide az a "hype" dolog? Írtam én ilyet valahol? :F

.::> <::.

(#21) kozmate


kozmate
tag

Le lehet tölteni valahonnan HD-ben? ;]

(#22) evone válasza kaller1 (#20) üzenetére


evone
őstag

az elso commentre reagaltam, te meg a reakciomra reagaltal.

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#23) asadasad22 válasza evone (#19) üzenetére


asadasad22
őstag

mi a hype egy divattelefonnal, aminek a kamerája közepesnek sem számít még telefonok között sem egy professzionálisnak mondott videóklippet felvenni?
semmi, teljesen mindennapos dolog.

(#24) Mr.Csizmás válasza asadasad22 (#23) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

megyek forgatni a Die Hard 5-öt a SE T280i-mmel ;]

ui.: plakát hamarosan :DDD

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#25) sien


sien
aktív tag

[link] hát ez kész, már van kameraállvány is hozzá:D betojás esküszöm betojás :D

(#26) tomcsi80


tomcsi80
csendes tag

Hi all,

Már látom előre, h utálni / szidni fogtok...

Kérdésem az, h kinek mi baja van azzal, ha vmilyen cég (esetünkben az Apple) ilyen reklám fogásokat csinál??? Ki nem sz...a le?!

Pl. arról miért nem beszéltek, h minden egyes amerikai filmben kell lennie egy feketének, aki vagy meghal, vagy "jó oldalon" áll?! Vagy például csinálhatnánk egy topicot (bár sztem tuti van ilyen) a MC-ről, vagy a BK-ről, h egészségtelen a kajájuk, mégis lehet látni őket filmekben...

Félre értés ne essék nincs bajom se a feketékkel, se azokkal akik gyorskajákat esznek, se azokkal akik utálják, vagy lázadnak az iPhone ellen, esetleg az Apple ellen!
Nekem egyszerűen az nem tetszik, és qr..ra felháborít, h emberek látnak egy hírt, amiben eléggé nyilvánvalóan reklám van, és egyből fikázzák a terméket! MIÉRT???? Azért mert az a cég nyereséget akar? Vagy azért, mert sokan veszik a szifont? Vkinek nem tetszik ne vegye meg, de attól még sztem nem kell fikázni vmit, mert kihasználja a lehetőségeket!

És most olthattok...

"When you 're playing a Championship, it's not a matter of life and death. It's much more than that!"

(#27) <NewL> válasza sien (#25) üzenetére


<NewL>
addikt

aztabetyár :O muhahahaha :D:DD:D:DD :D
del pár smáj lee

mehet az állati vicces videókhoz :D

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#28) Vtwo válasza sien (#25) üzenetére


Vtwo
senior tag

Hát ez kész,erre már nincs mit mondani :W

(#29) BloodRay


BloodRay
veterán

LOL mekkora hír. :D
Majdnem legurultam az ágyról röhögés közben... :))

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#30) ronaldo


ronaldo
őstag

Az iphone tulajokkal annó elhitették (vagy elhitték azok maguktól), hogy istencsászár überfull telefont vettek. Ez ugye 2 megapixeles, fixfókuszos, video nélküli kamerát jelentett (ami akkoriban a Nokia alsó-középkategória volt, meg a SE walkman mobil szint). Namost kijött az új mobil amiben már 3 megapixeles, autófókuszos, vga felbontású videórögzítés van, jóhogy még a saját wc-zéseiket is levideózzák.

Amúgy én nem látom értelmét 3 megapixelnél többnek telefonban, de az apple-t nyilván a sóherség, és nem a józanész vezette arra, hogy ilyen legyen az új modellben. Ennek ellenére (mindent összevetve) akkor is gáz 2009 nyarán egy ilyen low-end technikával marketingelni. :) Holnap majd az új VW Golfnak fogják a gyorsulását ecsetelgetni? :D

(ott van ellenpéldának az Omnia2, azzal hd felbontást lehet rögzíteni, más kérdés hogy hányadék a minőség, de legalább a pixelszám megvan :DDD )

(#31) Ricardo válasza tomcsi80 (#26) üzenetére


Ricardo
félisten

"Pl. arról miért nem beszéltek, h minden egyes amerikai filmben kell lennie egy feketének, aki vagy meghal, vagy "jó oldalon" áll?! Vagy például csinálhatnánk egy topicot (bár sztem tuti van ilyen) a MC-ről, vagy a BK-ről, h egészségtelen a kajájuk, mégis lehet látni őket filmekben..."

Talán azért nem beszélünk mert ez egy telefonos fórum :F

szerk: Az adott topicban meg a megjelent hírre reagálunk

[ Szerkesztve ]

(#32) tomcsi80 válasza Ricardo (#31) üzenetére


tomcsi80
csendes tag

Télleg?! Nem mondod, h mobilos fórum!!!! :Y
Akkor azt is elovastad, h hogyan kezdtem a mondatot: "PL." Szerintem ez a példáulnak a rövidítése...

BTW kösz, az infot! ;)

"When you 're playing a Championship, it's not a matter of life and death. It's much more than that!"

(#33) Ricardo válasza tomcsi80 (#32) üzenetére


Ricardo
félisten

A "PL" jelentésével tisztában vagyok köszönöm. Sok ilyen példát lehetne hozni, de nem tesszük mert szétoffolnánk a topicot.
Ezért nem értettem mit akarsz ezekkel. megjelent a hír és kommentáljuk.

(#34) tomcsi80 válasza Ricardo (#33) üzenetére


tomcsi80
csendes tag

Annyit szeretnék hozzá tenni még zárszóként, h bocsi, mert bunkó voltam! :R

eléggé rossz pillanatban olvastam a hozzászólásokat, plusz folyamatosan csak azt látom, h fikázzák a szifont mindenhol, pedig ez csak egy telefon, ami mögött eléggé komoly marketing van...

na mind1, a lényeg, h nekem nincs bajom az effajta reklámokkal (már kezdek hozzászokni...) a telefont meg csípem! :)

bocs így utólag, és mégeccer ;)

[ Szerkesztve ]

"When you 're playing a Championship, it's not a matter of life and death. It's much more than that!"

(#35) Ricardo válasza tomcsi80 (#34) üzenetére


Ricardo
félisten

:R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.