Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Domu


Domu
csendes tag

Édes vagy :) szeretlek(L) :B

(#2) groth99


groth99
tag

Welcome to the real world :P
Szép kis napod lehetett,nem mondom... de át tudom érezni teljesen :))

Metalt a népnek \m/

(#3) adam182


adam182
csendes tag

szurkolsz, hogy a szomszédból elhallgasson a cigány, de közben azt hallgatsz nootbook-on :D bocs, vszeg csak nekem ellentmondásos. nóofensz :)

www.freestylefoci.hu www.tarkaret.hu

(#4) Sir Riccio válasza adam182 (#3) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Én nem azt hallgattam, én csak tőlük hallottam. Én Tiestot hallgattam :R

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#5) South Velen válasza adam182 (#3) üzenetére


South Velen
addikt

Ha megdobnak kővel, dobd vissza sziklával effektus. Hát nem szeretnék a környékén élni, de nekünk is volt, hogy a comcéd egy teljes állatfarmot tartott de Ő legalább rájött hogy "attól még, hogy cigány vagyok paraszt ne legyek"

[ Szerkesztve ]

(#6) adam182 válasza Sir Riccio (#4) üzenetére


adam182
csendes tag

ja bocs, ugy ertettem, hogy az lljunior a te gepedrol szolt

www.freestylefoci.hu www.tarkaret.hu

(#7) celeron


celeron
senior tag

Hmm hát igen... Unokatesómék szomszédjában is laknak ilyen emberek. Múltkor ment haza hajnali 3-kor a discoból, már beizzították a heggesztőt, meg a nagy "magnó" kirakva a gangra, és már megy a zene..hajnali 3-kor! És tudod egész nap megy a zene is meg a heggesztő is. Értelmes dolgot nem csinálnak vele, de fontos a szándék.
Múltkor azon nevettünk, hogy biztos a heggesztőhöz hozzá van kötve a magnó. Ha az egyik beindul, akkor már a másik is :D

(#8) #56573440


#56573440
törölt tag

hát nekem is van egy ilyen szomszédom, persze máskor nem hallom csak vizsgaidőszakban. b.pali és társai, az összes Zámbó taggal együtt nyomja fölöttünk cirka 7 től késő délutánig. egyébként suliban vagyok de ilyenkor meg tudok őrülni. már előző ilyen alkalommal (fél éve) is akartam szólni de exasszony lebeszélt róla meg hogy minek a balhé.
mint a példa mutatja ex, tehát ilyen "gátlásom" nincs már, legutóbb felmentem hogy ha lehet netál esetleg vegyék már lennebb... a nagyszobában szólt a zene ők ebédet főztek a konyhában (a ház legtávolabbi pontjai)+ szagelszívó maxon. érthető hogy maxon szólt. persze lehalkítják... persze hogy lehalkították? hát nem.
amikor elborult az agyam akkor elővettem egy két régi mp3-at a rock albumból, mindegy volt hogy mi csak szépen szóljon, maxra az erősítőt és megküldtem. amikor 10 perc után nem kaptak észhez akkor elővettem a basszgitárt és kísérni kezdtem a zenét. 2 perc mulva csöngettek hogy így most jobb? mondtam hogy köszönöm, és ha lehet akkor júni végéi

jó g maradjon így, utána nem érdekel mert úgysem vagyok itthon...
jah és ez egy 4 emeletes tömb...
azóta béke van és nyugalom :DDDmondjuk én is néha tahó voltam mert nagybátyámék még régen üdülő övezetben laktak, tele nyugdíjassal, stb én meg a vasárnap délelőttöt és a délutánt is motorozással képzeltem el, persz a kis föld utcában és annak közvetlen környékén. nem lehettem túl népszerű :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9) #64791808


#64791808
törölt tag

az utálni az rövid u, az írás összes többi részével egyetértek és együttérzek :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.