Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

Nekem még a shortcut is lenyílik:

(#2) Lauda


Lauda
félisten

Nalam tokeletesen mukodik, ahogy az elottem szolo is mutatja. A tulajdonsagoknal nem vetted ki az almenuk elol a pipat? :F

szerk: ott a sugo hivatkozas is, hogy hogyan tudsz rogziteni dolgokat a start menuben.

[ Szerkesztve ]

(#3) Lenry


Lenry
félisten

minek rendezgetni a mappát, mikor ott a kereső?
beütöd az indítandó program első pár betűjét és már le is van szűrve...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#4) caizzz


caizzz
aktív tag

a keresősávon meg a kikapcsológombon kívül semmire nem használom a startmenüt. tőlem aztán az is jó lenne, ha csak az alsó 80 pixele lenne meg, a teteje nem :)

[ Szerkesztve ]

marakujás kőbányai

(#5) JetiRulez válasza caizzz (#4) üzenetére


JetiRulez
őstag

Szintén ugyanígy van használatban itthon is. Nem is tudom, mi hol van az új Start menüben. Minek, ha van keresője? :K

Am Aero csak engem idegesít? Mindig kikapcsolom az átlátszóságot. :F

[ Szerkesztve ]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#6) negyedes


negyedes
addikt

olyanja is van, ha alapban a startmenud akkor ott lesz.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#7) Drenadar


Drenadar
veterán

először fura, meglehet szokni, testre lehet szabni.
Szerintem meg az XP megoldása volt a rossz. pár ilyen lépcsős almappa és kitakarta a monitort :D

(#8) Victoryus válasza Drenadar (#7) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Köszönöm a tanácsokat! Maradok a klasszikus, átláthatóbb startmenünél!

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#9) Viktor77 válasza Victoryus (#8) üzenetére


Viktor77
titán

Én a "csodás" új Startmenünek (is) köszöhetően maradtam inkább XP-nél. :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#10) Killing


Killing
addikt

Senkinek sem jó az a nyomorult startmenü? Szerintem jobban használható mint az XP-s, így meg csak elcsúfítod a rendszert. Ilyen áron nekem nem kéne ez a mapparögzítős mizéria.

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#11) Victoryus válasza Killing (#10) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Hát, nem:) Végül is nem üt el annyira, a széle átlátszó. Egy darabig használtam már huzamosabb ideig win7-et, de most, hogy ez lett az éles rendszerem, hiányoltam a menüimet. Az asztalt meg nem szoktam telepakolni sose.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#12) D1Rect válasza Killing (#10) üzenetére


D1Rect
félisten

Nekem hibátlan. Szeretem az új:
- Start menüt
- Tálcát
- Gyorsindítást
- Asztalt

Baromi gyorsan lehet mindent megcsinálni, nagyon el van találva.
Sikítógörcsöt kapok ha XP-t kell valahol használni.

(#13) gabor85 válasza D1Rect (#12) üzenetére


gabor85
őstag

Meg most IE9-cel kedvenc oldalakkal a Superbaron... mámor :K

(#14) Zenador


Zenador
csendes tag

Sziasztok!

Pár hete raktam fel a Windows 7-et, de eddig csak szívtam vele. Az Etnerprise verziót raktam fel. Nem tudom, hogy a többi verzió milyen, de az Enterprise elég macerás.

Win XP alatt mindig használtam a gyorsindítás eszköztárat. Nagyon mellbe vágott, hogy alapból nincs ilyen a hiper-szuper Windows 7 alatt. Nagy nehezen rájöttem, hogyan kell visszaállítani a gyorsindítást, szóval örültem, hogy legalább A Windwos 7 ezen hülyeségét ki tudtam javítani.

Aztán jött a döbbenet, kb. 5-6 újraindítás után egyszerűen ELTŰNIK a gyorsindító eszköztár!!!!

Mi ez? Ennyire gagyi a Microsoft? Frissítettem megint az oprendszert, hátha már valamelyik patch ezt is kijavítja, de hiába. Újra és újra eltűnik a gyorsindítás.

Nagyon unalmas dolog állandóan újra beállítani...

Valaki rájött már, hogy mitől tűnik el a gyorsindítás! Mit kell beállítani, hogy ÁLLANDÓAN ott maradjon, úgy mint a Windows XP-ben?

Előre is köszönöm a segítségeteket!

(#15) Lauda válasza Zenador (#14) üzenetére


Lauda
félisten

Ez user vagy warez error lesz. Probald meg inkabb itt.

(#16) Samus válasza Zenador (#14) üzenetére


Samus
addikt

Én Ultimate-et használok, és semmi gond a gyorsindítóval. Egyszer tűnt el egy frissítés után, de csak újra be kellett pipálni, hogy jelenjen meg...Én csak a lassúságát bánom. Egy gigával és egy 5400as notesz HDD-vel elég döcögős.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.