Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mbalint987


mbalint987
aktív tag

"Főzős műsorok, meg idióta elnevezések... Attól mert áfomya ágyon hentergetett tavaszi szellőben érlelt akármi... még ugyanolyan ehetetlen mintha normális neve lenne."

Koliban a menzát a a Sodexo (új nevén a Hungast) vitte. Volt egy trükköm: azokat az ételeket, amiknek spec. nevük van, ki kell húzni a francba, mert ehetetlenek lesznek. Valamit mindig takarni akart az a spéci elnevezés... :D

„Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

(#2) Gerasz


Gerasz
aktív tag

"Az ember megnézi online a recepteket, átlagolja illetve kivonja belőlüm a sok hülyeséget, majd elkészíti"

Melyik receptnek az átlaga vagy redukciója a mirelit mexikói + szójavirsli?

(#3) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Nem mondom egyedi megoldás. Bár szerintem a tálaláson sok múlik :K

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#4) flymi válasza bitpork (#3) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Egy gyomorba megy... :DDD

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#5) Hieronymus válasza flymi (#4) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Akkor egyszerűsítheted a felállást. Mixerrel mindent össze pürésíthetsz, aztán bögréből tolhatod a testbe az ételt. Kíváncsi vagyok hogyan ízlene? :C

mert ... Egy gyomorba megy..

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#6) pengwin válasza bitpork (#3) üzenetére


pengwin
addikt

Maradék rakottas. ;]

Üdv, pengwin

(#7) Snowy_owl válasza bitpork (#3) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Ezzel egyet lehet érteni. A képen látható dolog nem valami bizalomgerjesztő, persze ettől még elhiszem hogy finom..

Ezzel kapcsolatban ott a rengeteg reklám amiben sülnek főnek az ételek, olyan hab/máz/csoki/öntet van rajta hogy olyat sose csinálsz otthon. Aztán persze hiába meseszép, a valóságban lehet hogy valami vegyszerből van kikeverve a reklámképek/videók elkészítéséhez.

[ Szerkesztve ]

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#8) bambano válasza Hieronymus (#5) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

zöldséglevesek esetén a pürésítés teljesen jó ötlet.

a poszthoz: szerintem igaza van a posztolónak, összedob egy BMV kaját, megfigyeli, mi nem passzolt, legközelebb javítja. BMV: bele minden vackot.

ha nem apró zöldséget (borsó) rakna bele elsősorban, hanem brokkolit, cukkinit, karfiolt, paradicsomot, rá a húst, az szépen megsül a kieresztett lében és finom is.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#9) Hieronymus válasza bambano (#8) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Szerintem te valami ilyesmire gondolsz.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#10) bambano válasza Hieronymus (#9) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

én is próbálkoztam ilyen kajával, hogy tepsiben zöldség és hús, az derült ki, hogy azok a zöldségek, amiket hasonló ideig kell főzni, mint a húst, azok jók együtt.
a csirkecombban és a mellben kevés a zsír, emiatt kicsit íztelenebb, ezért jó összefőzni mással.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#11) Victoryus


Victoryus
addikt

Ez most pulykamell filé+lidl fűszerezett csirke+mirelit mexikói vegyes zöldség+zöldhagyma, sárgarépa volt. Virsli nincs benne! Végül is finom lett. Répát gyakran sütök, szeretjük, meg elvileg egészségesebb és kevésbé hizlaló, mint a krumpli. Apróra vágva ropogósra is megsül.
A borsó leves olyan hamar elfogyott, hogy azt nem sikerült lefényképezni.
A mirelit zöldség serpenyőben külön készült, csak a végén egybe lett öntve, hogy átvegye kicsit az ízt, meg lepiruljon.

Szépen megfogalmazva a hétvégi menünk: zsenge tavaszi zöldségágyon alvó szárnyas sült, kertünk java feltéttel mexikói beütéssel.

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#12) Digital


Digital
addikt

Szerintem ez igénytelenség Ezt a kutyámnak sem adnám oda. (ha lenne)

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#13) bitpork válasza Victoryus (#11) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

A répát próbáld meg egyszer hagymán megdinsztelni! Marha jó lett nekünk , pedig én alapban csak nyersen meg húslevesben eszem.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#14) Victoryus válasza Digital (#12) üzenetére


Victoryus
addikt

Akkor hajrá, lehet blogolni... sütni, főzni.
Én ettem Venesz díjas szakácsok által készített menüsort, de nem voltam elájulva tőle. Főleg a madártej szelettől, az pont ugyanolyan mű volt, mint bármelyik cukrászdás krémes.
Ízlések és pofonok.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#15) bitpork válasza Victoryus (#14) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

https://www.youtube.com/watch?v=jvRgjJrhpF0 :K

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#16) dabadab válasza Victoryus (#14) üzenetére


dabadab
titán

Mondjuk a Venesz-díj az pont olyan, mint a Vanilin Cukrászda: már maga az, hogy kiről/miről nevezték el, jogos alapot ad a gyanakvásnak.

DRM is theft

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.