Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lauda


Lauda
félisten

Most ment el az orok vadaszmezokre. A pentek 13 pedig ugyan olyan nap, mint az osszes tobbi.

(#2) mustang08


mustang08
aktív tag
LOGOUT blog

Nekem ilyen volt az első telefonom. Nálam csak pár évet bírt ki, mert az eredeti billentyűzetéről leesett a bekapcsoló gomb, az utángyártottak meg valami nagyon béna gumiból készültek és egyszerűen szétszakadtak a használattól. Emlékszem, hogy ilyenkor levettem róla a burkolatot és anélkül használtam a telefont. Úgy mennyivel vékonyabb volt a telefon és a kijelzője is sokkal élénkebb.

(#3) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Hát, legolcsóbban 3500 egy új aksi. Lehet rendelek egyet, aztán vagy-vagy. Nem tudok kiigazodni rajta, mi a baja. Kár, hogy az előzőt már kidobtam, legalább le lehetne tesztelni vele.
Jó, nem nagy érték az egész, de bírom ezt a kis telefont. :) 2004-ben vettem, jól bírta.

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#4) mustang08 válasza Victoryus (#3) üzenetére


mustang08
aktív tag
LOGOUT blog

Egy ilyen öreg telefon megtartásának szerintem ésszerű oka már nincs, de annál több érzelmi. Szerintem ennyi befektetést megérdemel a telefon, ha már ilyen sokáig hűségesen kitartott melletted.

UI: Mikor használtad utoljára az infrát?

(#5) sketchifun


sketchifun
senior tag

Mennyire szerettem volna egy ilyen telefont. A Sagemmel mi lett, mint gyártó?

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#6) Ceree válasza Victoryus (#3) üzenetére


Ceree
senior tag

Nekem is volt ilyenem, imadtam. Infran toltam ra a wav csengohangokat, a tobbiek csak lestek, hogy milyen jol szolt. Meg sakkoztam a java alapu jatekokkal, mert sajna nem mindegyik futott rajta. A modding az volt, hogy egy erosebb piros reklamszatyorbol vagtam a billentyuzet ala foliat, es maris pirosan pompazott. Csak az a vodafone live menu ne lett volna...

Másolat_eredetije

(#7) looser


looser
addikt

Sony J70-et időnként feltöltöm, nyomodom kicsit. Hasonlóképp érzek a szerzővel, bár én szeretem cserélgetni a telefonokat. Ez és a Nokia 6300 megmarad örökre a nagy kedvencnek :-)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#8) TTTotya


TTTotya
senior tag

Nekem is volt ilyenem, szerettem. Sztem is megérdemel egy új akksit és esélyt a további életre... :C

(#9) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Sim kártya nélkül bekapcsolt, és azt mutatja hogy üres az akku. Megpróbálom feltölteni. A demot azt simán nyomja, mai szemmel vicces :) Veszek bele újat, bírja ez a telefon még pár évig.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#10) szupermacs válasza Victoryus (#9) üzenetére


szupermacs
veterán

Érdemes lenne venni új aksit. Nekem van itthon elfekvőben egy Nokia 3200. Az is 2004-es telefon, akkor kaptam. Mai napig működik ha feltöltöm, mondjuk az se bírja már 1 napnál tovább. :(

(#11) Victoryus válasza szupermacs (#10) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Hát, nem igazán működik továbbra sem. Töltöttem fél kilenc óta, bár sim nélkül megy, de sim kártyával kb 1 perc után se kép se hang, és be se kapcsol. Aksit telinek jelezte.
Amúgy a sim jó, E51-be beletettem, tökéletesen működik. Lehet mégse az aksi, hanem maga a telefon romlott el. Kár érte. :U Aksit próbáltam ledekkel, meg egy villany motorral, működnek vele. Sajnos kimérni nem tudom.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#12) szupermacs válasza Victoryus (#11) üzenetére


szupermacs
veterán

Akkor viszont tényleg venned kell egy új Nokiát. Aztán majd 10 év múlva írhatsz róla, hogy meddig bírja! :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.