Hirdetés

2022. május 29., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) morhange

morhange
tag

Kapitalizmus. Én is szeretnék másban élni, de nincs más választás. Egyébként én ilyeneket csak boltban vennék, gari miatt legfőképp.

(#2) maláj válasza morhange (#1) üzenetére

maláj
őstag

erről van szó :K

(#3) gamek!ller

gamek!ller
senior tag

Vásárolj Ebay-ről.

(#4) ABE

ABE
őstag

Senkinek nincs megtiltva, hogy alaposan utánanézzen az áraknak, és az eBay-ről rendeljen. De azt érdemes meggondolni, hogy aki eBay-ről rendel közvetlenül, az hibás termék esetén saját költségére kell visszaküldje a cuccot messzire, plusz a postázás is tovább tart ide pl. Kínából, mint országon belül elküldeni a cuccot.

(#5) Victoryus

Victoryus
addikt

Az igaz, hogy nagyobb a kockázat, de általában megéri.
A posta nem ér ide lassabban, mintha itthon adod fel! Hongkongból 4 nap alatt itt volt az Acer akku. Legutóbb egy Sagem akkut rendeltem Angliából hétfőn, péntekre itt volt! A postaköltség a világ másik végéről olcsóbb, mint nálunk országon belül! Hihetetlen...

A facebook profilnak a valósággal való bármilyen hasonlósága csak véletlen egybeesés. --> Huawei band 6 aprón

(#6) FPéter válasza Victoryus (#5) üzenetére

FPéter
aktív tag

Elég nehéz egy kínai szolgáltatás árát európai szolgáltatónak akár csak megközelítenie is...

(#7) Fecogame

Fecogame
veterán

Most miért baj neked, hogy drágábban eladják? Adják olcsóbban? :F Ez a biznisz...

Ha nem tetszik ( nincs megtiltva ), rendeld meg ebay-ról. ;)

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#8) Victoryus válasza Fecogame (#7) üzenetére

Victoryus
addikt

Eddig kb 10 dolgot rendeltem ebayről, mind megjött épségben. A legjobb az Acer akku, ami itthon 22e legolcsóbban, Hongkongból meg 9900Ft volt. És nem hamis! Szerintem az se biztosabb, ha itthon rendelek valamelyik apróhirdetős/aukciós oldalról. Sőt!
"Kockázat nélkül nincs győzelem:) "

A facebook profilnak a valósággal való bármilyen hasonlósága csak véletlen egybeesés. --> Huawei band 6 aprón

(#9) Fecogame válasza Victoryus (#8) üzenetére

Fecogame
veterán

Akkor mi a kérdés? :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#10) k.

k.
őstag

Én csak azért nem csinálok ilyet, mert sokat kell pöcsölni vele.
Ugyanakkor azon gondolkdotam, hogy veszek tök koszos, ám népszerű dolgokat(pl ps2) és lepucolva 6-7k haszonnal továbbadom:D

(#11) Silent77

Silent77
veterán

Azt is nézd, hogy hiába 900ft, arra még rájön a szállítási költség, amivel már lehet drágább mintha itt venné meg. :K
Egyébként én is rendelni akarok, azért, hogy itt drágábban adjam el, de ez miért baj? :F

About You 10% kupon: CS-VMEAEC - Friss Banggood kuponok: https://www.kinabolrendelek.hu/banggood-kuponok/

(#12) gamek!ller válasza Silent77 (#11) üzenetére

gamek!ller
senior tag

Irigy. Amúgy imádom Jackie-t.. xD

(#13) Victoryus válasza Silent77 (#11) üzenetére

Victoryus
addikt

Azok a bruttó árak, postával együtt amiket írtam:)

(#14) Victoryus válasza gamek!ller (#12) üzenetére

Victoryus
addikt

Nem vagyok irigy. Csak elegem van, hogy mire ide eljut valami hozzánk, az eredeti ár sokszorosába kerül.
Szóval aki spórolni akar, jobban jár ha előbb szétnéz.

(#15) sagesz93

sagesz93
addikt

Ezért kell az ebay-en vásárolni.

(#16) dízelracer válasza gamek!ller (#12) üzenetére

dízelracer
senior tag

Homi. :DD

(#17) Fecogame válasza Victoryus (#14) üzenetére

Fecogame
veterán

Mivel se a szállítás, se az emberi munka nincs ingyen :U

(#18) Nyugdíjas válasza Victoryus (#14) üzenetére

Nyugdíjas
nagyúr

Ha kiszámolod, te mennyiért csinálnd ezt, nem hiszem, hogy sokkal kevesebb jön ki. Nem muszáj tőlük venni,de én pl. megvenném itt, f.szom fog vágottszeműekkel bajlódni :DDD Pézem meg van dögivel, alig tudom kilapátolni az utcára ;]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#19) GabN73 válasza Nyugdíjas (#18) üzenetére

GabN73
addikt

itt is villával forgatjuk a deákokat a padláson :C

ha megnézitek ez elég rég óta így működik :DDD .Elment kínába vett olcsón fűszert,behozta ide,kapott érte 2x-10x nagyobb értéket.Miről beszélünk? Kereskedők mindig is voltak,mindig is lesznek.

(#20) Silent77 válasza Victoryus (#13) üzenetére

Silent77
veterán

900ft postával, az fm pedig 400ft? :Y
Dobhantnál egy linket ,akár privtába is, mert én ilyet nem találtam. :R
Azért a 400ft postával elég hihetetlen, még a 900 is. Amit néztem ott 1 dollár +kb 6 dodo posta.
Én most vettem egy laptop hűtőt 1290ft-ért helyben, kintről drágább lett volna.
Abban egyetértünk, hogy itt a ph-n drágán adják ezeket, de ha szétnézel itthon is találsz mondjuk USB-s távirányítót 1390ft-ért. Annyit sztem megér, mert nem mindenkinek van paypal, vagy épp nem tud angolul (mint én)...és még 2 hetet sem kell rá várni mint a legtöbb esetben.

About You 10% kupon: CS-VMEAEC - Friss Banggood kuponok: https://www.kinabolrendelek.hu/banggood-kuponok/

(#21) Nyugdíjas válasza Silent77 (#20) üzenetére

Nyugdíjas
nagyúr

Figyelj... 160-as dollárral számolva simán kijön :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#22) Silent77 válasza Nyugdíjas (#21) üzenetére

Silent77
veterán

Igaz. :D
Rosszul írtam, amit én néztem az euro, a dollárnál közel 10 dodo a pk.

(#23) #65675776 válasza FPéter (#6) üzenetére

törölt tag

Konkrétan mire gondolsz? Arra, hogy az EMS pl Tajvanról elhozza a cuccot ide harmadannyiért, mint amennyiért innen elviszi oda? Ugyan az a cég, csak itt ugye az EMS témát a Magyar Posta intézi...

Emellett nagy Britannia sem Kínában van, ott országon belül a legtöbb webshop mégis ingyen szállít házhoz. Itt meg...

(#24) Victoryus válasza Silent77 (#20) üzenetére

Victoryus
addikt

[link]
Ez az egyik legolcsóbb Fm transmitter. Mondjuk én nem ezt vettem meg végül, hanem ezt: [link]

[ Szerkesztve ]

(#25) sagesz93 válasza Silent77 (#20) üzenetére

sagesz93
addikt

én mondjuk rendeltem már usb kábelt 1 dollárért, kapacitív stylust szintén ennyiért, 4 db fóliát 2$-ért, és hasonlók, ezt így postával
nem tudom ezen mit keresnek kínába, de én jól járok ez a lényeg

Hirdetés

Copyright © 2000-2022 PROHARDVER Informatikai Kft.