Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ncc1701


ncc1701
veterán

Én eleve minden futót futóbolondnak nézek. :) Ha már, akkor bicaj, futni egy métert se.

Amúgy ja, pár nap hűvösebb idő miatt már nem cserélem vissza a térdnadrágot hosszú farmerra.

(#2) Hieronymus válasza ncc1701 (#1) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Futni nem azért szükséges, mert el kell érni valahova.
Azért futunk, hogy test és szellem egészségét meg tudjuk tartani.
Legkésőbb az ötvenes életévekben el kell kezdeni futni, ha idősebb korodra, nem akarsz személyre szabott pokolban meghalni. Ágyban, párnák közt, ahogyan Petőfi is írta. Ő kihagyta a szenvedést, pedig hozzá tartozik a képhez.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#4) Lauda


Lauda
félisten

Totál hülyének nézed, aki hidegben, esőben be van öltözve? Érdekes.

(#5) kemotox válasza Hieronymus (#2) üzenetére


kemotox
addikt

Bicaj ia ugyanugy megmozgat, cserebe nem megy tropara a terded. Valami gagyi cipoben, betonon en sem futnek. Es sokan pedig igy nyomjak.

(#6) Hieronymus válasza kemotox (#5) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Mint minden sportban, a futásban is, meg van a minimális eszköz szükséglet.
Egy jó futócipő legalább 30K forint. De ebben a kategóriában illik hozzá még egy jó talpbetétet venni.
A többi futó ruházat csak extra, nem szükséglet.

"...cserebe nem megy tropara a terded"

Futó hiba.
Futás közben sohasem érintjük elsőként sarokkal a talajt. Mindig a lábujjak érnek elsőként a talajhoz. Ez a futási sebességet is javítja.

Nekem a futás megkezdése előtt voltak térd gondjaim. Most (már) nincsenek. Meg kell szokni, hogy nem szabad járás és futás közben teljesen kiegyenesíteni a lábat. Egy picivel az "egyenes" előtt, meg kell tartani a láb pozícióját. Illetve sarokra érkezni tilos, mert dupla terhelést jelent a térdeknek.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#7) Victoryus válasza Lauda (#4) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

20 fokban... az szerintem nem indokolja a nagykabátot, sapkát sálat :)

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#8) Victoryus válasza ncc1701 (#1) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Futni én se szerettem korábban, de végül megtetszett. Anno gimiben triatlonoztam, akkor például utáltam a futást, mert kötelező volt.

Most futok/tekerek/úszok/erősítő edzésre járok, mert kell a mozgás. Ezek közül a futás a legjobb fogyásra.
5-6km nekem bőven elég, több után már van amikor fáj a lábam. Eddig a max futás 16 km volt, mert miért ne, kíváncsi voltam mennyit bírok. A futás igényli a legkevesebb időt, az cakk-pakk megvan 1 óra alatt zuhannyal, bemelegítéssel, levezetéssel együtt. Tekerni is szeretek, de alig van olyan kerékpárút, ami alkalmas rá. Jó meg szép, hogy mindig bővül a hálózat, de 1-2 év alatt tönkremegy, karbantartás nulla.

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.