Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tamás88


Tamás88
őstag
LOGOUT blog (1)

Én pont a FF-ot használom, és egyáltalán nem lassú, és az aksi is sokáig bírja. Bár nem írtad, hogy milyen telefonod van.

(#2) Syl válasza Tamás88 (#1) üzenetére


Syl
nagyúr

Én is Firefoxot használok minden platformon/eszközömön: win, linux, osx, android telefon, ipad. Nem lassul, nem akadozik, nem fogyaszt. :R

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#3) bozont


bozont
veterán

Én Opera-t (nem mini-t) használok már jó ideje, mind tudja amit leírtál. Nálam a felhasználóneveket, jelszavakat is megjegyzi ha szeretném.

(#4) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Nálam a Firefox mobilon hol megy, hol nem. Hardverapróba nem tudok belépni sokszor, egyszerűen csak tölti tölti az oldalt...Friss telepítés, ma tettem fel. Ha éppen jó, akkor tényleg nem lassú. Ncore.ral is csinálja ugyanezt. Teló: Redmi 3s, AEX rommal.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#5) Victoryus válasza Victoryus (#4) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Hát... A Firefox a leglassabb ezek közül, ma használtam mindet felváltva. Ha azt használtam volna, akkor nem tűnt volna fel, de a Dolphinhoz meg a Chromehoz képest igen.
Az Opera nem jegyzi meg a belépési adatokat sehol, nem tudom miért. A minit verziót szoktam használni mobilnettel, arra jó.
Marad a Chrome, annak van a legkevesebb hátránya.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#6) Tamás88 válasza Victoryus (#5) üzenetére


Tamás88
őstag
LOGOUT blog (1)

Próbáltad az MS Edget használni, mert az is van androidban.

(#7) xanad


xanad
újonc

A Firefoxot (bár a laptopon ezt használom és egyszer szeretném is majd androidon is) egyelőre csak a teljes webnézet miatt használom. (Az OTP oldalán nem tudtam más böngészővel a számláim közül kiválasztani, amelyikről szerettem volna utalni pl. Chrome asztali nézetnél sem ment). De nálam is elég lassúcska.

Egyébként az UC Browsert használom, egy-két idegesítő dolgot eltekintve (a legelején le kell tiltani minden értesítést, mert azt folyton küld, néha nem a 'megnyitás új lapon' jön be, hanem a 'tab bezárása' linkre való hosszú tapi után, nekem mindig keresgélnem kell a 'find on page' opciót, stb.).

Az Edge jónak tűnik, amikor én próbáltam még béta volt, lehet, hogy most már jól működik.

[ Szerkesztve ]

(#8) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Note 5-n kezdtem el használni a Samsung Internetet, azóta Xiaomin is az van. Tegyél vele egy próbát, mert én nem találtam jobbat a saját igényeimnek. ;)

Talán csak asztali szinkron nincs benne, én mondjuk teljesen más oldalakat látogatok gépen, mint telón így nekem nem is szempont. Erre meg talán jó lehet a Pushbullet, ha küldözgetni akarod asztali böngésző - teló között a dolgokat.

[ Szerkesztve ]

(#9) martin1369


martin1369
aktív tag

Nekem legegyszerűbben a Chrome működik a szinkronizálása az egyik legjobb. :K

(#10) Victoryus válasza martin1369 (#9) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Nálam is az lett a befutó. Meg az Opera mini ha spórolni kell a mobilnettel.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#11) martin1369 válasza Victoryus (#10) üzenetére


martin1369
aktív tag

Nálam ez már végre nincs mert 2gb-om van de régen én is használtam az operát.

(#12) rushty


rushty
senior tag

Azt melyikben, hol lehet beállítani, hogy ne váltson /mobil oldalra? anonimitásféleség fiktiv adatok kellene, hogy maradjon az asztali URL. Tableten marad.

Revolut meghívó pü-ben

(#13) rushty


rushty
senior tag

Chrome megnyitott ablakait listazni, exportálni html, txt-be lehetséges?

Revolut meghívó pü-ben

(#14) rushty


rushty
senior tag

Eltűntek a megnyitott kis ablakok, csak listasor van. Hogy lehet visszavarázsolni?

Chrome stb.

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.