Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) 8th válasza nemlehet (#3) üzenetére


8th
addikt

"Amihez nem kell engedély vagy nehézgép azt itthon inkább megcsinálom magam, mert 400 feletti vérnyomást már nem bírok ki sokkal tovább."

Ez ismerős. Ház mellett van egy melléképület amolyan sufni féle ott a padlásfeljáró. Gondoltam kialakítok egy garázst belőle mert a garázsunk kint van a háztól elég messze a telek sarkán. Se víz se villany nincs benne, meg télen fél órát kell masszívan havat lapátolni, hogy ki tudjak menni az udvarból. Sorra hívtam a környék összes kőművesét volt aki megígérte de el sem jött felmérni a munkát de amelyik eljött abban sem volt köszönet. Vágták a pofákat húzgálták a szájukat jajgattak sóhajtoztak vakargatták a fejüket. Ment a műsor. Nyilván nekik ez 4-5 napos kis munka nem tudnak komoly pénzt elkérni a munkadíjért. Amikor a negyedik brigád úgy búcsúzott el, hogy majd jelentkezünk már én is idegállapotba kerültem. :P Úgy voltam vele ha nem kell a pénz akkor megcsinálom én magam. Falat rakni meg betonozni a hülye is tud. Biztos minden művelet 3x annyi ideig eltart majd mint ha szaki csinálná de nézzük a jó oldalát: spórolok napi hetvenezret a munkadíjon. Max ha nem bírom már felfogadok egy segédmókust napi 15k-ért aztán annyi. Kapják be a kőművesek most minden kőművesre haragszom. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.