Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dluinet


Dluinet
nagyúr

arról én is lemaradtam, gondolom csak 1 darab volt eladó

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#2) Csapoati válasza Dluinet (#1) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem hiszem, mert fel nyolckor meg volt belole es 7 utan par perccel indult az akcios oldal.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3) total90


total90
veterán

Most ez valami trend, hogy bejegyzest gyartunk a Black Fridayrol es rinyalunk, hogy mirol maradtunk le?
Nem, hogy orulnetek, hogy vannak akciok... Nem gondoljatok komolyan, hogy pl. 546165165 SSD-t beakcioznak, hogy mindenkinnek jusson :W
Ha nagyon kell valami, akkor ejszakazz, csekkold az oldalt felorankent, vagy tokom tudja. Jo, hogy nem mesz be a CBA-ba es vagsz valakit szajon, mert nem olcsobb a kenyer "mer` Black Firday van" :(((

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#4) Dluinet válasza Csapoati (#2) üzenetére


Dluinet
nagyúr

7:40-kor már nem volt

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#5) daenerys


daenerys
tag

nem tudom mi az, ami 3000-rel többért már nem éri meg :D

amire szükséged van, és jó, az megéri annyiért, amennyi az ára.

szerintem egyébként lehet, hogy az egész black friday nálunk a hulladék termékek kidobálására szolgál, és valójában azért olcsó a termék, mert nem is jó. de ez csak egy teória (mondjuk az edigitalnál 3-ból 3x bevált már az esetemben).

(#6) vimes válasza total90 (#3) üzenetére


vimes
senior tag

"Jo, hogy nem mesz be a CBA-ba es vagsz valakit szajon, mert nem olcsobb a kenyer "mer` Black Firday van" :((("

lel

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#7) angyalpc2


angyalpc2
aktív tag

Ez az egész egy büdös nagy átverés.

Tegnap reggel a MorningShowba is betelefonált egy volt eladó.

A régi trükk:
1-2 nappal előtte 1-2 lépcsőben megemelik az árat, aztán onnét leszázalékolnak..
szóval +15 +15 aztán -35%
a valós csökkentés csak 5% volt.
Amit meg komolyabban csökkentenek mondjuk 40-50-70% az már alapból magas eladhatatlan ár volt, ez egyszerűen csak a készlet kisöprés, nem több.
Ráadásul mint mondták is a rádióban, kurva fölösleges cuccok vásárlása.
Ha kell valami akkor vedd meg ha szükséged van rá, ne akkor mikor olcsó. szürke importos garancia és egyebek.
Ez nem a nyugat hogy 50%-ért van Sony TV meg iphone, itt az eladhatatlant próbálják meg elsózni.
Meg panelba 50-60"-os plazma vagy Led TV-t, hitelre...

És ez az én személyes véleményem először tapasztald meg mit is akarsz venni, fórum, más megvette és az ő tapasztalata...stb
Nah meg, hogy van e rá szükséged és ki tudod e fizetni.

(#8) daenerys válasza angyalpc2 (#7) üzenetére


daenerys
tag

haha, én is ezt mondtam.

nálunk amúgy is a szemét, legalja minőségű termékeket adják el. esküszöm, hogy az edigitalban egyszer sem sikerült normálist megközelítő állapotú terméket vennem, mindnek volt hibája, nem is kicsit! sőt a speedshopban is az első újonnan vásárolt notimnak fel volt jőve a tapipadja, a második valami kisboltból jött újonnan, annak meg rossz volt a tápja. telekomnál is csak rossz telefont tudtam venni (moto v3), vagy széttörték a szervizben (nokia 5510 - gondolhatjátok, mekkora balfék volt a szervizes!). és persze mindig én voltam a hibás a sz.r telefonért szerintük.

itt effektíve minden hulladék, mindegy, hogy le van-e árazva, piaci ár alsó vagy felső kategóriájába tartozik-e az ára egy adott boltban, vagy mennyire van megbízhatónak ítélve az eladó.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.