Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kapeti07


kapeti07
senior tag

Hát igen nem ártana, ha egy jó RTS-t kreálnának végre... Annak idején a C&C korszakalkotó volt és rossz nézni, hogy most gyakorlatilag tucatjáték lett. Az új részt inkább hegesszék 2-3 évig mint egy újabb roncsot adjanak ki.

Az utolsó játszható rész szerintem a Generals volt, igaz már az sem volt klasszikus C&C.

Xbox: kapeti

(#2) wolfman válasza kapeti07 (#1) üzenetére


wolfman
veterán

Ahogy mondod. A generals(ZH) volt az utolsó C&C játék ami említésre méltó. Nem volt klasszikus C&C világa, de legalább reálisak és élvezhetőek voltak benne az egységek, nem pedig buci tankok lövöldöztek medvéket a szárazföldre és nem volt merő idiótaság a játék videói sem. Jessusom, de elb.szták a RA3-t! :O

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#3) D1Rect


D1Rect
félisten

Remélem, hogy az új fejlesztőgárdából valakinek eszébe jut megkérdezni a közösséget. :U

(#4) aginor válasza kapeti07 (#1) üzenetére


aginor
addikt

Azért a CC3 szerintem jó volt, pont azért mert a gyökerekhez próbált vissza nyúlni és szerintem elég élvezetes lett, arról nem is beszélve, hogy C&C játék Kane nélkül nem C&C.

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#5) Sontir Fel válasza aginor (#4) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Mi lett Kane-nel az utolsóban? Megmondom őszintén, nem volt erőm végig vinni, nagyon nem tetszett.

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#6) #65675776


#65675776
törölt tag

Teljesen érdekes lesz a Might & Magic világ kitalálójától egy C&C...

(#7) Daczy válasza Sontir Fel (#5) üzenetére


Daczy
aktív tag

Erre én is kíváncsi lennék, ugyanis én se tudtam befejezni a 4-et. Inkább kisírtam magam a WC-n, hogy hogy adhattak ki egy ilyen játékot... :O

(#8) Sontir Fel válasza Daczy (#7) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Mivel nem nagyon jön válasz, azt kell feltételeznem, hogy más se vitte végig :Y
Nem véletlenül esett a játék ára néhány hónap alatt a harmadára... és nagyon kiegészítőt se láttam megjelenni.

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#9) errorcode06 válasza Sontir Fel (#8) üzenetére


errorcode06
őstag

Harmadára? :D
1990forintért vettem meg a galaxisban, még tavaly júniusban :))

de nekem sem volt elég erőm ahhoz hogy végigvigyem ez a sssssszzzzzzttttt....

[ Szerkesztve ]

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#10) Sontir Fel válasza errorcode06 (#9) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Utoljára 4kért láttam a mediaban.

Ez esetben jó befektetés volt neked. Bár nekem is van pár játékom ami még nem került kipróbálásra se, csak megvettem a jó ár miatt :Y

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#11) Darth_Revan válasza Sontir Fel (#5) üzenetére


Darth_Revan
veterán

SPOILER
GDI és NOD befejezés végső eredménye is ugyanaz, csak más a "dráma" mögötte.

James ezredes (GDI parancsnok) megöl minket (még akkor is, ha az ő oldalán voltunk), Kane pedig megöli őt. Mielőtt meghalnánk aktiváljuk a CnC3-ból, a Scrin invázióból hátramaradt tornyokat, amik nyitnak egy átjárót, ezen az átjárón átlép Kane és több ezer követője...hogy tényleg felemelkedett, ahogy akarta vagy csak szépen átteleportálódott a Scrin anyabolygóra és fehér egér lett belőle, azt nem tudni.

Az átjáró megnyitásának eredményeképp a Földön levő Tiberium készletek is elkezdtek eltűnni és a bolygó elkezdett gyógyulni. Tippre a Tiberium is (amiért alapból jöttek a Scrin-ek) átteleportálódott.

CnC4 játékmenetben véleményem szerint óriási hátralépés volt, rövid, unalmas, és Kane-t kivéve a videókhoz is noname színészeket szerződtettek már csak le, nem is említve az utolsó, záró videót, aminek a minősége alapján a költségvetése még kissebb volt, mint egy mosópor reklámnak. Red Alert 3-t is sokan anyázták, pedig minőségben a kettő ég és föld. 2k-t is éppen, hogy csak megért ez a hulladék.

[ Szerkesztve ]

(#12) errorcode06 válasza Darth_Revan (#11) üzenetére


errorcode06
őstag

Kösz hogy leírtad a végét :)
Esetleg valami csíttel lett volna csak erőm végigtolni.

2k-t bőven megért az hogy megvettem. Összesen, kb 14k-ból hoztam ki a teljes cnc univerzumot. Nekem megérte. Csak az a baj, hogy az alap CnC TibSun és firestorm-al gyakrabban játszom mint bármelyik újabb résszel. Számomra az újabbak már nem adják vissza az eredeti játékélményt.

[ Szerkesztve ]

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#13) Sontir Fel válasza Darth_Revan (#11) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Köszönöm.

A Ra3 nekem nem tetszett, bár a vízre építkezés lehetősége érdekessé tette a játékot, ugyanakkor hülyeség, de mindenképpen érdekes :Y

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.