Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nrgia


nrgia
őstag

Ehte Dead Space utánérzésem támadt ahogy megpillantottam...

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#2) mephi666


mephi666
nagyúr

nem rossz... azért a fizikára még van mit gyúrni szerintem... mintha a gravitáció jóval kisebb lett volna, mint a rendes földi... főleg a képernyőknél, doboz/muki lelökésénél volt gáz... a lámpánál a dinamikus fény/árnyék effekt viszont szép :) a víz is kicsit fura... nekem a bioshock-os ue3-as megoldás jobban tetszett...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3) Gomez86


Gomez86
őstag

Olyan monitor kell nekem is :DDD

Viszont a on-ra fordítva a témát: Nekem tetszik. Főleg a fény, meg a víz.

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#4) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Graf az nem rossz de a fizika az nem a legjobb..bár ettől még szeretnék pár gamet ezzel a motorral...igazából ugysincs olyan gépem hogy élvezhessem a kiváló fizikát:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) D1Rect


D1Rect
félisten

Pofás a videó, főleg amikor a beszakadt épületet nézi. A fizikán lehetne még csiszolni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.