Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sandrew


Sandrew
őstag

2emelet miatt építettek ilyen "gány" liftet? :W

(#2) Vic87


Vic87
csendes tag
LOGOUT blog

3 emelet miatt. Én a másodikon lakom.

[ Szerkesztve ]

Az igazi barátok sosem hagyják hogy hülyeséget csinálj...egyedül!

(#3) Vic87


Vic87
csendes tag
LOGOUT blog

Egyébként feleslegesnek tartom ezt a liftet, mert az öregek lassan kezdenek kihalni, értelmét veszti az egész. De mindegy, én nem fogom használni. Ha 10 emeletes ház volna, az oké, de csak 3-ról van szó.. Pff..

[ Szerkesztve ]

Az igazi barátok sosem hagyják hogy hülyeséget csinálj...egyedül!

(#4) Sandrew válasza Vic87 (#3) üzenetére


Sandrew
őstag

Atyaúristen :W

(#5) dosailord


dosailord
tag

Koliban lakom és laktam egy másikban is, túlterhelés esetén az adott emeletről nem indul el. Itt újabb van, elvileg van egy kis lámpa ami kigyullad túlterheltség esetén. A másik koleszban csak szimplán nem csinált semmit, hiába csuktuk be az ajtót. Kiment valaki, ajtó becsuk, indul.

Csak azért írtam le mert nem értem hogy az automatika miért menet közben jön rá hogy gáz van. Ha meg már elindult, miért nem viszi tovább a következő szintre? Szóval elég nagy tervezési/programozási hiba... érdekes, lent meg lett piszkálva, mindenféle károsodás nélkül továbbment a lift...

A másik az emberek hülyesége... de nyugdíjasoktól mit vár az ember? Vannak berögződések, megszokások... már csak makacsságból sem változtatnak rajta.

(#6) lsebestyen


lsebestyen
addikt

ha túl van terhelve, akk csak ugorjatok egyszerre fel és megvan oldva :DDD de most tök komolyan mondom elvileg kibírnak többet is mint ami rávan írva, pláne ha tévesen riaszt

(#7) Sandrew válasza lsebestyen (#6) üzenetére


Sandrew
őstag

Az szép dolog amikor 300kg-nyi ember ugrik egyet és mondjuk hirtelen lesz 1000Kg-os terhelés... Tudod te, hogy kell halálhoz tanácsot adni :C

[ Szerkesztve ]

(#8) Vic87 válasza lsebestyen (#6) üzenetére


Vic87
csendes tag
LOGOUT blog

Ugorjon fel aki beszáll s elakad, engem nem érintene, lépcsőzöm. :P

[ Szerkesztve ]

Az igazi barátok sosem hagyják hogy hülyeséget csinálj...egyedül!

(#9) rt06 válasza Sandrew (#7) üzenetére


rt06
veterán

azt egy szoval sem mondta, hogy essenek is vissza
ugorjanak fel, es a kovetkezo emeletig maradjanak is ugy, ott majd kiszall valaki, hogy ne legyen tulterhelt a felvono

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#10) DigitXT válasza rt06 (#9) üzenetére


DigitXT
félisten

:DDD

(#11) Sandrew válasza rt06 (#9) üzenetére


Sandrew
őstag

:DDD

(#12) #19617792 válasza rt06 (#9) üzenetére


#19617792
törölt tag

:DDD

(#13) pohár válasza rt06 (#9) üzenetére


pohár
félisten

:DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#14) lsebestyen válasza rt06 (#9) üzenetére


lsebestyen
addikt

:DDD én is így értettem :DD .
de persze nem muszáj az összesnek felugrani, elég csak egy párnak, az indulás pillanatában.habár ha régi a lift, akkor ez nem fog bejönni

(#15) Vic87 válasza lsebestyen (#14) üzenetére


Vic87
csendes tag
LOGOUT blog

"habár ha régi a lift, akkor ez nem fog bejönni"
Pár éves ez a retek lift, talán ha 10.

Az igazi barátok sosem hagyják hogy hülyeséget csinálj...egyedül!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.