Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Akkor hajrá mindenkinek! :C

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#2) Allure


Allure
aktív tag

Köszönet az újabb versenyért és a szervezésért! Hajrá mindenkinek! :)

(#3) fero02


fero02
veterán

"Idén hatodik alkalommal kerül megrendezésre"

Nem követem figyelemmel ezt a mókát, szerintem idén ez az első lesz és összességében a 6. verseny, nem? :U

(#4) pocokxx válasza fero02 (#3) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Igen. Az idei lesz a hatodik, tehát idén hatodik alkalommal.

Ez a mondat nem beszél arról, hogy minden korábbi verseny is idén volt-e. Van egy időtartam (idén) és egy időpont (hatodik alkalom). Abban igazad van, hogy értelmezhető kétféleképp, de a helyességét illletően nincsenek kétségeim. pl.: Jövő héten le kell adnom a nyolcadik beadandót, sem azt jeletni, hogy mind a nyolcat jövő héten kell leadni. A helytelen mondat, amiben jogosan vélnél felfedezni hibát: Idén hat alkalommal kerül megrendezésre.

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#5) ceia


ceia
őstag

pocokxx: Akkor ha tavaly pl. megrendezték nyolcszor, idén volt már öt és ez a hatodik, ugyanúgy helyes lenne ez a mondat nem? idén hatodik alkalommal kerül megrendezésre.. ;)
Ne vedd kötekedésnek, csak vicces volt számomra ennek a felhozatala - működik így is, úgy is, de nyilván senkinek sem okoz gondot az értelmezése, éppen melyik a helyes.

Különben én örülök hogy nincs kötött háttér, így sokkal érdekesebb lesz a verseny! Kiváncsi leszek, hogy a win8-ból mit lehet kihozni, mármint a "modern" UI-ból, ha lesz olyan :D

[ Szerkesztve ]

        it's more fun to compute

(#6) (jan)


(jan)
őstag

noob.hu-t ki kellene venni a leirasbol mart mar nem uzemel.

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#7) pocokxx válasza (jan) (#6) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Köszönöm, javítva.

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#8) ceia


ceia
őstag

Nekem pl. a Minus nagyon bejött, bár nem tudom, az itteni elvárásoknak megfelelne-e.. :U

        it's more fun to compute

(#9) Kuruc2


Kuruc2
senior tag

Hála ég külön kategóriába kerültem [nari1982]-től. :D

[ Szerkesztve ]

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

(#10) pocokxx válasza Kuruc2 (#9) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Hát igen is, meg nem is....:)

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#11) Kuruc2 válasza pocokxx (#10) üzenetére


Kuruc2
senior tag

Jaah, hát én az antijára gondoltam. :)

Amúgy itt is lesz közönségdíjas, mint amott?

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

(#12) pocokxx válasza Kuruc2 (#11) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Próbálkoztunk szavazással eddig is, de valahogy nem akart összejönni. Ezért is lett inkább a zsűrire bízva az értékelés. Egyébként az ötlet jó, de mivel nem így lett meghirdetve, most már nem szeretnék változtatni rajta. A következőbe viszont lehet, hogy belevesszük.

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#13) Kuruc2 válasza pocokxx (#12) üzenetére


Kuruc2
senior tag

Oks.

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

(#14) gzbotii


gzbotii
veterán

Részvétel a fontos alapon én is neveztem. Első nevezésem és első verseny amit követek.
Mindenkinek sok sikert :R

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#15) solaris17 válasza pocokxx (#10) üzenetére


solaris17
aktív tag

nálam befutó. :D

Phenom II X6 | 8 GB CORSAIR XS3 | Kingston V300 | HD 7790 | Creative X-FI Fatal1ty

(#16) solaris17


solaris17
aktív tag

Na benéztem, hogy hogy álltok. Semmi fejlemény.

Phenom II X6 | 8 GB CORSAIR XS3 | Kingston V300 | HD 7790 | Creative X-FI Fatal1ty

(#17) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Na így összesítés után végignézve azt kell mondanom, elég kemény mezőny állt össze a mostani versenyre. :K Az értékelés megírásához kitartást kívánok a zsűritagoknak, szükségük lesz rá.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#19) Kuruc2


Kuruc2
senior tag

Előre leszögezném védekezésképpen :D , hogy a háttérképem szándékosan ennyire hangsúlyos, mozgalmas, erős, kontrasztos, színgazdag, mivel ez tetszik nekem egy 70 centis ips-monitoron, úgyhogy nehogy azt mondjátok nekem, hogy nem valami szerencsés választás a kép, mivel ez direkt és szándékosan annyira erős kép, hogy hangsúlyozza a vendégeimnek, mi is az az ips. :) :P
Tehát ehhez a minden figyelmet elterelő, nem túl szolid wall-hoz kellett megoldanom a desk-et, így tessék nézni. :) :R

[ Szerkesztve ]

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

(#20) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Minden értékelés bekerült a cikkbe, kellemes olvasgatást a nevezőknek! :R

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#21) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Köszi az értékeléseket.

A bal oldali ikonok azért egyenetlenek, mert az egy dock, ami csak akkor jön elő, ha ráhúzom az egeret - viszont ha odahúzom az egeret, akkor az alatta lévő, illetve a szomszédos ikonokat kinagyítja.

https://www.coreinfinity.tech

(#22) RaZroX


RaZroX
addikt

Köszönet az értékelésért! :R
Háhh, végre első ;]

This is the way

(#23) Sleed


Sleed
aktív tag

Köszönjük az értékeléseket! :)

(#24) Lathronos


Lathronos
őstag

Köszönöm szépen a zsűrinek a rendkívül megtisztelő értékelést. Nem hittem volna, hogy bejutok az első öt közé. Azt meg végképp, hogy antiminimal kategóriában első leszek méghozzá linux desktoppal. :DD :R :R

[ Szerkesztve ]

Arch linux, Uplay: Lathronos, Linux User # 563733

(#25) csako


csako
veterán

5-től 9-ig mindenféle pontot kaptam, de jó :)) :R

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#26) Lathronos válasza RaZroX (#22) üzenetére


Lathronos
őstag

Na ugye, hogy benne lettél az első háromban. És azt is jól gondoltam, hogy első helyezett leszel a minimal asztaloddal. :D

[ Szerkesztve ]

Arch linux, Uplay: Lathronos, Linux User # 563733

(#27) Allure


Allure
aktív tag

Gratulálok mindenkinek és köszönöm a szervezést valamint az értékeléseket! :R

(#28) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Köszönet az értékelésekért. :R Azé' az ötödik hely nem piskóta. ;] :C
Szerk: Jut eszembe - Gratula a dobogósoknak! :)

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#29) piRate_nEx


piRate_nEx
aktív tag

:C
Kutya sem gondolta volna, hogy az antiminimalom 3. lesz. :F

The glass is already broken.

(#30) haxiboy


haxiboy
veterán

Annyit szerettem volna hozzáfűzni hogy ez nem win7 hanem win8.1 :DD Legközelebb majd szebb lesz :D

[ Szerkesztve ]

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#31) gzbotii


gzbotii
veterán

Sokat tanultam, így kritikákat olvasva.

Viszont az érdekes, hogy az általam legjobbnak tippelt asztal, még csak helyezést se kapott :B

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#32) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Gratula mindenkinek :R

Everybody lies.

(#33) koxx


koxx
MODERÁTOR

Az érmeket beállítottam az arra érdemeseknek, gratula!

Eladó ASUS TUF 4070 Ti OC gaming, doboz, új, gari

(#34) Revox66


Revox66
aktív tag

Köszönöm szépen a kritikát, ezekre majd jobban figyelek legközelebb. A többieknek pedig gratulálok az eredményekhez :C

(#35) Kirrr


Kirrr
aktív tag

Amikor jelentkezett a minimal kategória győztese a képpel, már akkor megmondtam, hogy nincs más lehetőség, mint, hogy ő nyerjen. Grat.

(#36) littlemamba


littlemamba
aktív tag

Húúú srácok! Nagyon köszönöm! Az értékeléseket is és a pontokat is! Yuhhey! :R :))

Zenfone I0 I Garmin EPIX PRO I ExpertBook & ENVY I Beats Studio + I Sony Vaio Pro

(#37) MarioAna


MarioAna
senior tag

Köszönöm szépen a pozitív értékeléseket! Én az anti-minimal asztalomat erősebbnek éreztem mint a minimalt, de ezért szép egy verseny mert több ember több mindent lát! :)
:R

(#38) Mikeee89


Mikeee89
senior tag

"majd biztos kapom a savat megint, hogy azert ertekelem le, mert nem ismerem a rendszert"

windows 8.1 a rendszer, rainmeterrel, ami gnometer skint használ. utólag még finomítottam volna rajta, talán átlátszóbban jobb lett volna a jobb oldali sáv, meg az ikonok nem néznek ki jól. A tálca el volt rejtve. De azért örülök, hogy nem utolsó lettem, ez az első ilyen megmérettetésem :)

[ Szerkesztve ]

(#39) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Grat minden részvevőnek és főleg a dobogósoknak a jól sikerült munkájukért! Legközelebb ugyanitt! ;)

(#40) vans? válasza Recon666 (#39) üzenetére


vans?
őstag

Most mar indulnunk kene nem? ;]

hábm bábm

(#41) Seraph 16


Seraph 16
őstag

Sziasztok!
Nézzétek el tudatlanságomat, de sok pályázat nagyon tetszik, és kedvet kapok hozzájuk, azonban sem a kellő tudásom, sem türelmem nincs egy ilyen létrehozásához. Létezik olyan, hogy hasonló, kész témákat (háttérrel ikon packkal, órával, stb.) tudjak telepíteni?
A legjobban annak örülnék, ha pályázatok lennének ilyenek - természetesen csak ha a készítőik is beleegyeznek -, de tartok tőle, hogy ez nem vagy csak nagyon körülményesen megvalósítható.

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#42) Recon666 válasza vans? (#40) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Ugy gondolod? :D

(#43) solaris17


solaris17
aktív tag

Az első helyezett tettszik, a második kategóriában pedig a negyedik.

Phenom II X6 | 8 GB CORSAIR XS3 | Kingston V300 | HD 7790 | Creative X-FI Fatal1ty

(#44) Sleed válasza Seraph 16 (#41) üzenetére


Sleed
aktív tag

Szia,
sok minden megoldható úgy ahogy mondtad:

I. Rainmeter-t letöltöd, telepíted
II. Skin-t kiválasztod, telepíted

Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#45) Seraph 16 válasza Sleed (#44) üzenetére


Seraph 16
őstag

Köszi!
Ha jól értem itt is kézzel kell minden egyes widgetet felpakolni. De belekezdtem és nem sikerült abbahagyni :DD ez a te hibád :DDD
Most már ott tartok, hogy csak a windows tálca nem illik a képbe, arra viszont szükségem van Részben ez is megoldódni látszik :D

[ Szerkesztve ]

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#46) Sleed válasza Seraph 16 (#45) üzenetére


Sleed
aktív tag

Ugye milyen nehez abbahagyni? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.