Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HMárió


HMárió
junior tag

Ez a TCL miféle gyártmány? Életemben nem hallottam még róla. Bár szerintem mindegy is, mert 35 ezer Ft sok egy olyan terméktípusért, amit 2 évre bérel az ember. Majdnem 1500 Ft havonta.

Ha egy illető igazat mond neked ami számodra kellemetlen, akkor csak trollozd le az illetőt! Akkor is igaza lesz, de legalább tovább hazudhatsz magadnak.

(#2) janeszgol válasza HMárió (#1) üzenetére


janeszgol
félisten

Te mirol irsz? A tcl 2013-ban vette meg az alcatel mobil reszleget. Akkor a 60 ezres samu fuleshez mit szolsz? 35 ezer atlag ar.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#3) HMárió válasza janeszgol (#2) üzenetére


HMárió
junior tag

Aha. Az Alcatel sose volt jó. 60 ezres fülest se veszek. Nem vagyok hülye. Ezek a kis akkuval szerelt kis holmik 2-3 év után rádöglenek az emberre. Vagyis dobhatod ki. Tehát sose lesz a tied. Hanem használod, majd eldobod.

Ha egy illető igazat mond neked ami számodra kellemetlen, akkor csak trollozd le az illetőt! Akkor is igaza lesz, de legalább tovább hazudhatsz magadnak.

(#4) #24536576 válasza HMárió (#3) üzenetére


#24536576
törölt tag

Minek veszel bármit? Megvetted az első Samsung okostelót, azóta arról írsz? 😆 Mégse lenne jó ötlet tiltanom téged, jól szórakozok. :D

[ Szerkesztve ]

(#5) HMárió válasza #24536576 (#4) üzenetére


HMárió
junior tag

Egyetlen telefont se cseréltem még le azért, mert elhasználódott. A kocsim is 20 éves. Akár -15 fokban is pöccre indul.
De a füleseket nem cseréli az ember azért mert ráun. Azt addig használja az ember, amíg működik. Márpedig a bluetooth fülesek max 3 év, de akkor már nagyon gyakran kell tölteni, tehát nem ad komfort érzetet.
Tiltani pedig azért nem tiltasz, mert nincsen pénzed prémiumra.

És ahogy szoktad, semmi releváns dolgot nem írtál már megint, csak offolsz.

Ha egy illető igazat mond neked ami számodra kellemetlen, akkor csak trollozd le az illetőt! Akkor is igaza lesz, de legalább tovább hazudhatsz magadnak.

(#6) monti0222w válasza HMárió (#5) üzenetére


monti0222w
addikt

Pedig lecserélik, mondjuk nem feltétlen azért mert ráún, hanem izgatja egy másik, egy újabb, egy feljebb lépési lehetőség, igaz én vezetékes vonalon mozgok bár van alsó kategóriás TWS fülesem is, a lényeg az hogy vagyunk az életben jó páran akik sűrűbben veszik, vesznek ezt-azt! Nem egy embert ismerek innen a MA tagok közül is aki egy év alatt majd az összes flagship telefont megveszi, vagy ragozhatnám tovább bármely árura. Minden embernek van valami hobbija (nevezzük így) amire áldoz, persze ha megteheti.

(#7) Decske válasza HMárió (#5) üzenetére


Decske
aktív tag

Köszöni szépen két éve már megvan a Bluetooth fülesem (Oneplus Bullets Wireless V1), az akksija is jó állapotban van (kb annyit bír mint újkorában), pedig már ázott sz@rrá, töltés közben egyszer rövidre zártam, van benne gyorstöltés, ami urban legend szerint ennyi idő alatt hazavágja az akksikat. És továbbra sem tervezem lecserélni. :) Egy év múlva visszatérhetünk rá, hogy mennyire igaz az állításod. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#8) HMárió válasza monti0222w (#6) üzenetére


HMárió
junior tag

Persze, ez egyértelmű. Én is feljebblépési szándékkal veszek újabb mobilokat a kihordási idejűk előtt. De egy fülhalgató az nem pont ez a kategőria szerintem. Bizonyára vannak, akik azokat is csereberélik, de szerintem közel nem olyan intenzivitással, mint egy telefont. Pl én a Sony MH100 fülesem a mai napig használnám, ha még jó lenne az akkuja.

(#7) Decske
Igen ám, csak nem mindegy, hogy hogyan használod. A bemutatóban lévő fülest azt töltő dobozzal együtt adják. Tehát naponta akár 2 alkalommal is töltöd, kisütöd. Az O+ fülesedet meg töltöd heti egyszer gondolom. Legalábbis én heti egyszer töltöm a Level U fülesem.

Ha egy illető igazat mond neked ami számodra kellemetlen, akkor csak trollozd le az illetőt! Akkor is igaza lesz, de legalább tovább hazudhatsz magadnak.

(#9) TechMagneTic válasza #24536576 (#4) üzenetére


TechMagneTic
tag

Azt hiszem a legelső hozzászólás után kezdem érteni miért is nem járok már ide "fórumozni" :) :F

(#10) janeszgol válasza TechMagneTic (#9) üzenetére


janeszgol
félisten

Az én hozzászólásom miatt? Csak leírtam, hogy a TCL évek óta velünk van. Persze aki egy árkategória felett van csak, az kikerüli.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#11) TechMagneTic válasza janeszgol (#10) üzenetére


TechMagneTic
tag

Nem, dehogyis'. A Legeslegelső Hozzászólásra értettem ;)

(#12) TechMagneTic válasza janeszgol (#10) üzenetére


TechMagneTic
tag

Tisztában vagyok az Alcatel, TCL és egyéb márkákkal, köszönöm :)

(#13) HMárió válasza TechMagneTic (#11) üzenetére


HMárió
junior tag

Megértem. Az írásom alapján hamar rájöttél, hogy kész átverés show az egész elektronikai ipar. Én már nagyon várom az EU azon szabályozását, ami megtiltja az ilyen javíthatatlan, eldobható termékek gyártását. Ha figyelemmel kíséred a tech lapokat, akkor már bizonyára te is olvastad az EU követelményét a környezetszennyezés visszaszorítása miatt.
- Nem lehet majd egyszer használatos termékeket forgalmazni
- Javíthatónak kell lenie
- Kötelezően kell biztosítani a kopó alkatrészeket
- Nem lehet oldhatatlan kötéssel lezárni semmit
- Nem lehet majd speciális fejű csavarokat használni

A nem EU területéről behozott termékeknek meg kell felelnie a fentebb felsorolt követelményeknek, különben nem lehet majd forgalomba hozni.

Na most ha az én SonyEricsson MH100 fülesemben én tudtam volna roncsolás nélkül akkut cserélni, akkor a mai napig azt használnám. Csakhogy magyarországon senki nem forgalmazott hozzá akkut. ahugyan a jelenlegi témában szereplő TCL füleshez sincsen semmi. 2-3 év múlva kukablues.

Ha egy illető igazat mond neked ami számodra kellemetlen, akkor csak trollozd le az illetőt! Akkor is igaza lesz, de legalább tovább hazudhatsz magadnak.

(#14) moleculez válasza HMárió (#13) üzenetére


moleculez
veterán

Remélem nem stresszelted fel magad, mert látsz meg pár kütyüt, ami kiakaszthat még jobban. :DDD

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#15) HMárió válasza moleculez (#14) üzenetére


HMárió
junior tag

Én eddig sem stresszeltem. De nézd csak meg a többieket! :))
Vagy akár magadat. Még a témától is eltértél és átmentél személyeskedésbe. ;)
Igen, az emberek nagyon nehezen viselik az igazságot.

Ha egy illető igazat mond neked ami számodra kellemetlen, akkor csak trollozd le az illetőt! Akkor is igaza lesz, de legalább tovább hazudhatsz magadnak.

(#16) Decske válasza HMárió (#8) üzenetére


Decske
aktív tag

Heti egyszer? Dehogy. Naponta, max két naponta, volt hogy gyakrabban. Melóban, sétához, otthon, futáshoz használom, van, hogy egész nap megy. :)

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#17) HMárió válasza Decske (#16) üzenetére


HMárió
junior tag

Akkor annak hamarosan mondhatsz egy imát :)

Ha egy illető igazat mond neked ami számodra kellemetlen, akkor csak trollozd le az illetőt! Akkor is igaza lesz, de legalább tovább hazudhatsz magadnak.

(#18) Decske válasza HMárió (#17) üzenetére


Decske
aktív tag

Vagy nem. Senki sem látja a jövőt. :)

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#19) HMárió válasza Decske (#18) üzenetére


HMárió
junior tag

Gondolom nem fogod bevallani, ha kb 6 hónap múlva azt veszed észre, hogy már csak 1 órát bír az akku :)

Ha egy illető igazat mond neked ami számodra kellemetlen, akkor csak trollozd le az illetőt! Akkor is igaza lesz, de legalább tovább hazudhatsz magadnak.

(#20) Decske válasza HMárió (#19) üzenetére


Decske
aktív tag

Miért ne vallanám be? Nem azt írtam, hogy térjünk vissza egy év múlva rá? :U

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#21) HMárió válasza Decske (#20) üzenetére


HMárió
junior tag

Szavadon foglak 😊

Ha egy illető igazat mond neked ami számodra kellemetlen, akkor csak trollozd le az illetőt! Akkor is igaza lesz, de legalább tovább hazudhatsz magadnak.

(#22) Decske válasza HMárió (#21) üzenetére


Decske
aktív tag

Csak el ne felejtsük. :))

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.