Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Croissant


Croissant
aktív tag

Még mindig csak ennyinél tart az előfizetések száma? Akkor én eddig nagyon el voltam tévedve, de mostmár akkor jobban megbecsülöm.

(#2) shabbarulez


shabbarulez
őstag

Kicsivel több mint tíz éve jelent meg a lakossági szélessávú piac, 2003 év végén érték el a 100 milliót, 2005 végén a 200 milliót, 2007 tavaszán a 300 milliót, 2008 év végén a 400 milliót. 2010 végére becsülik hogy elérik az 500 milliót, 2013 környékére pedig 650-700 milliót prognosztizálnak.

2006-2007-ben érte le a növekedési ütem a csúcsát, Mo-on is ebben az időszakban volt a legnagyobb mértékű szélessávú előfizetőszám növekedés. Azóta már világszinten is fokozatosan lassuló tendenciában van a növekedés üteme, ahogy telítődiknek a piacok, Mo-on pedig már tavaly év végére elérte a telítettséget, azóta csak nagyon minimális ütemű növekedés van.

(#3) Croissant válasza shabbarulez (#2) üzenetére


Croissant
aktív tag

Köszi.

(#4) alien24


alien24
tag

az a jo ha telitodik a piac. majd jon az ar es minoseg alapu verseny a szolgaltatok kozt... remelem :)
az elso dsl -em meg 10k/ho -ert 512es volt :) (igazi megvaltas volt az elotte levo isdn utan)
most meg digiert imadkozom minden lefekves elott

http://ahapc.hu kiraly webaruhaz: reszletes es pontos leirasok, alacsony arak

(#5) SpeedR válasza alien24 (#4) üzenetére


SpeedR
őstag

Nálunk az első DSL ~12-13k volt és cserébe 0,3mbitet adtak. (Axelero alias Matáv)
Mostanra telítődött a piac, és a hangsúly szerintem át fog tevődni a mobil netre.

(#6) Killing


Killing
addikt

A mobilnet sem most éli a fénykorát.
Akkor mi van?Mindenkinek van már netje?De azt sem értem hogy minek kell előfizetést venni,ha nem használjuk.(lsd.mobilnet) :U

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.