Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #16820480


#16820480
törölt tag

Az árcédulát leszámítva tetszenek.

(#2) mackoman


mackoman
tag

Ennél nem drágább ...
http://de-at.sennheiser.com/momentum-kopfhoerer-in-ear-wireless

(#3) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Nevetséges ár.
És mivel ez is a nyakadban van egy kanóccal, nem vágom hogy mivel jobb a normál jacknél. Max annyi hogy a 20 tölthető kütyü mellé kell egy 21-ik is.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#4) #16820480 válasza 7Heads Drago (#3) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mert nincs a telefonhoz kötve fizikailag, így azt kényelmesen zsebre teheted, vagy táskába, nem törik meg a kábel, mert nem feszül, nem akadsz bele, kényelmesebb a telefont is használni.

(#5) Kasya válasza 7Heads Drago (#3) üzenetére


Kasya
nagyúr

Elfogadhato ar. Ebben a kategoriaban ez szvsz jol atgondolt ar.

(#6) kchris78


kchris78
veterán

Ahhoz képest hogy milyen a minősége (van 750esem!) teljesen elfogadható az ár!!! Főleg hogy a Beats meg hasonló szarok ennél szarabb minőséggel is jóval drágábbak tudnak lenni, azok amik igazából sportoláshoz vannak, főleg nincs jó minőségük...

(#7) csako válasza #16820480 (#4) üzenetére


csako
veterán

+1
A telefonból kilógó vezeték nagyon zavaró a legtöbb helyzetben.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#8) Rodi 4.80 válasza 7Heads Drago (#3) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Kicsit drága, ez igaz, de a kábel nélküliség nagyon kényelmes és praktikus. A hangminőséggel sincs baj, csak itt fokozottan igaz az "olcsó húsnak híg a leve" mondás.

(#9) 7Heads Drago válasza Kasya (#5) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Hátha te mondod...
Nekem egy 14,5 dolláros Xiaomi pistons 3-om van. Nem igen hiszem hogy 6-szor szebben szól, vagy 6-szor annyi időt fog kibírni. Mert kb 6-szor annyiba kerül. Nyilván lógok a vezetéken, viszont azért lógok rajta mert olyankor elfoglalt a kezem és nem is nyomkodom a telot se. És mivel ennek is vannak vezetékei ezt is simán meg lehet törni. És mivel ritkán használom én nálam valószínűbb hogy az akkus verzió hamarabb döglene ki, mint ahogy a vezetéket megtöröm.
Lehet hogy földhöz ragadt vagyok, de nekem 30.000-et ez nem ér meg. És nem is tud egy füles se olyant mutatni amiért ennyit adnék.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#10) #16820480 válasza 7Heads Drago (#9) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nincs ezzel gond, másnak más a fontos. Neked is biztosan van olyan téma, amire az átlagnál többet költesz, mert érdekel, és szeretnél belőle jót, jobbat. Van, akinek a füles ilyen (ahogy ez kb bármelyik PH! fórumtémáról elmondható, hogy mindegyik ilyen téma valakinek a hobbija, és valakinek a szívügye).

A Xiaomival amúgy az a gond, hogy nem értik ezt a piacot. Sikeres volt a Piston 2 is és a 3 is, de nagyon gyorsan leváltották őket, mert hozzák az új generációkat évente, ahogy telefonoknál. Semmi értelme pedig, mert a 2-3-Hibrid-ProHD közt nincs igazán minőségbeli fejlődés, csak más a hangjuk, nem jobb-rosszabb. Akár egymás mellett is gyárthatnák őket, de nem teszik, próbálják húzni a népet, hogy vegye az újabbakat.

Az RHA bár nem patinás név, de nagyon jól csinálják, főleg az MA750 és afeletti füleseik tényleg prémium minőséget adnak, prémium garanciával.

(#11) ruhk válasza 7Heads Drago (#9) üzenetére


ruhk
tag

Nekem 2 dolláros bluetooth fülesem van. Nem igen hiszem, hogy a xiaomi pistons 7-szer szebben szól.
:W

(#12) Kasya válasza 7Heads Drago (#9) üzenetére


Kasya
nagyúr

Azon az aron nem rossz a hangminosege, de nekem csak munkas fulesnek megy el. Annak is hasznaltam, de igazandibol a kabel tovabbra is zavart, igy maradtam az LG HBS-900-nal, a Piston meg ment tovabb olyannak, akinek a hangzas nem olyan fontos. A HBS-900 sem a szivem csucske hangkepileg, a Sonyk jobban bejottek, de azt meg 8k-ert vettem ujonnan, annyiert meg ajandek volt.

2006-ban vettem az elso BT stereo headsetet, mar akkor is 25k korul volt ha jol emlekszem, es azota is a legjobb alternativa szamomra ez a technologia. Nem a kabeltorestol felek, hanem a ful-telefon kozti kapcsolat teszi a kebel irritalova a mindennapjaimban, amikor zenet hallgatok.

[ Szerkesztve ]

(#13) kchris78 válasza ruhk (#11) üzenetére


kchris78
veterán

A trabantnak is 4 kereke van es motorja elvisz a bol b be, minek jobbat venni? vagy egy 20 eves suzuki swiftnel...

(#14) ku-cu


ku-cu
tag

Okes, mar csak az kene hogy kezjek el kidobalni a 'kabelt' magat cserelheto kabeles fulesekhez.
Ez egesz hasznalhatonak tunik, ha a hangja is elmegy, 80 eur korul vinnek mint a cukrot. (mondom en :) )

[ Szerkesztve ]

(#15) Gladiator124


Gladiator124
csendes tag

Már csak az kellene, hogy a gombok ne egy külön lengő izében legyenek, hanem költözzenek a nyakpántba (ha már úgyis megvan). A Meizu EP-51-en pont az zavar, hogy sport közben a nyomógomb kirángatja a fülemből a jobb oldali fülest.

Minimális célunk a maximum....

(#16) Millerchris


Millerchris
tag

Nem rossz, nálam a vezetek mindig megadja magát úgyis, lehet hogy kicsit drága, de legalább nem kell kidobni.

A holnap mèg messze van!

(#17) #16820480 válasza Gladiator124 (#15) üzenetére


#16820480
törölt tag

Elvileg erre való az a kis kapocs, amivel össze tudod húzni a kábelt a nyakad mögött. Illetve a fül feletti kábelvezetés is segítene, bár az EP51-nél ez nem játszik.

(#18) big-J válasza ruhk (#11) üzenetére


big-J
őstag

Pedig de. :D

(#19) spawn21 válasza 7Heads Drago (#9) üzenetére


spawn21
veterán

javaslom hogy próbálj ki egyet ha teheted.

Más kategória mint a Piston

iPhone 13p

(#20) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Én úgy látom itt se olyan a rózsás a helyzet, mint a jackes megoldásoknál. Ezek a 4-5 órás üzemidők, lecsatlakozik, nem párosodik problémák nem kimondottan vonzanak. Főleg nem ennyi pénzért.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#21) Kasya válasza 7Heads Drago (#20) üzenetére


Kasya
nagyúr

Pontosan mire gondolsz?

(#22) kchris78 válasza 7Heads Drago (#9) üzenetére


kchris78
veterán

Próbálj ki egy megfelelő boltban (vagy kiállításon, tavaly a veletech-en volt RHA kiállító idén nem tudom) mondjuk .flac alapanyaggal egy 100-150ezres in-ear-monitort. Úgy ki fog jönni hogy miről is szól ez a drágább kategória. Lehet azután sem fogsz ennyit (még 30ezret se) áldozni fülesre, de legalább lesz fogalmad erről .

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.