Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vicze


vicze
félisten

MDR-100ABN esetében nem próbálkoztatok egy AptX vs. LDAC-kal? :)

(#2) szentkuti11 válasza vicze (#1) üzenetére


szentkuti11
addikt

Teljes nyugalomban sajnos nem volt erre lehetőség, szóval nem fogalmaznék meg konkrét véleményt ezzel kapcsolatban, LDAC vs. kábeles összekóstolást tudtam egy fokkal hosszabban végezni Xperia X-szel, ott már nem hallottam komoly különbséget, ami elég durva, hiszen az X elég jól szól.

[ Szerkesztve ]

(#3) taki01


taki01
őstag

Nekem egy mdr xb950bt-m van. Ez eszeméletlenül jól szól csak hiányzik belőle az aktív zajszűrés.

(#4) vicze válasza szentkuti11 (#2) üzenetére


vicze
félisten

Eddig csak nagyon nagyon jókat olvastam a LDAC-ról, agyon úgy látszik, hogy végre tényleg alternatíva lehet a vezeték mellé, minimális minőség romlás mellett.
Már csak az kéne, hogy ne 40e legyen a LDAC BT cserekábel a fülesemhez. :D

Amúgy úgy olvasgatom, hogy az MDR-1000X-ben már Bose szintű a zajszűrés, abból nem kértek egy teszt példányt? :) Ha tényleg tudja akkor az simán megéri a felárat a MDR-100ABN-hez képest.

[ Szerkesztve ]

(#5) szentkuti11 válasza vicze (#4) üzenetére


szentkuti11
addikt

Lehetséges, de ez már csak jövőre kerülhet sorra. :)

(#6) Eugene Roe


Eugene Roe
őstag

A 2. mondat kicsit erősre sikeredett :-D

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#7) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Most rendeltem egy Meizu EP51 Wireless Sports earhud Bluetooth earphone-t. Meglátjuk milyen lesz. Sokan dicsérik.

Köszi a tesztet.

(#8) villamos


villamos
őstag

Én a Lidl -ben vettem egy ilyet 8500 -ért.
Igaz, utolsó darab volt. Előfordulnak néha jó cuccok, csak a hozzáférés ilyen esetleges...

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#9) total90


total90
veterán

Wireless NC nekem nem ment iPhonnal😒 Láttak egymást, csatlakoztak is, de a zenét nem vitte át...

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#11) TOBYMACK válasza Fejvadi (#7) üzenetére


TOBYMACK
tag

Dobj egy tesztet majd, engem is érdekel.

Piszkos krumpli, törött mogyoró, zsákodba nem való, Te áldott Télapó!

(#12) kmarkk22 válasza total90 (#9) üzenetére


kmarkk22
aktív tag

iOS 10-zel próbáltad? Mert annál olvastam ilyen hibáról, elméletileg már a 10.2-ben javították.

(#13) #45378816


#45378816
törölt tag

Olyan kérdésem volna, hogy melyik típust tudnátok ajánlani, ami egyszerre kommunikál ps4 pro-val és iPhone6-al is bluetooth-n keresztül?

(#14) Den Hadnagy válasza TOBYMACK (#11) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Nekem van. Nem szól rosszul, de nekem nem túl kényelmes, jobban bejönne egy full agybadugós kiadás. Nagyon igényes kivitelezés, kis súly, jó akksi. Kellemes ketyere, de nekem pl. egy Piston 3 után vékony a hangja (tudom, a Piston kissé V karakterű, de akkor is).

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#15) gergejly


gergejly
aktív tag

Az érdekelne milyen bitrátát tudnak feldolgozni blútúszon. A zajszűrősnél ott van, de a másik kettő mit tud?
Azoknál lossless audióval nem is érdemes próbálkozni, mi?

Valahogy úgy képzelem el, hogy a legkisebb legfeljebb mp3 nak megfelelő adatfolyammal birkózik meg.

(#16) vicze válasza gergejly (#15) üzenetére


vicze
félisten

Attól függ a füles milyen codecen kapcsolódik.
SBC max. 384kbps, MP3 max. 320, AAC 264, AptX 352-től 1.24Mbp-ig, de az már 5.1.

[ Szerkesztve ]

(#17) NomadND1


NomadND1
senior tag

Ezek is biztosan jók valamire :)

(#18) lexter00 válasza villamos (#8) üzenetére


lexter00
őstag

És jól szól?

(#19) villamos válasza lexter00 (#18) üzenetére


villamos
őstag

Jól, bár kicsit máshogy, mint az amit eddig használtam, egy kicsit szokni kell. Valahogy kevesebb a magas... lehet azért mert zárt.
Meg egy kicsit "büdi", de remélem idővel elmúlik. :D

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#20) gergejly válasza vicze (#16) üzenetére


gergejly
aktív tag

vágom

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.