Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Male


Male
nagyúr

A görgőről van valami infó, hogy a kattogós vagy a szabadon futó típus?

(#2) dabadab válasza Male (#1) üzenetére


dabadab
titán

Kattogós.

DRM is theft

(#3) Male válasza dabadab (#2) üzenetére


Male
nagyúr

Köszi! Kár :( (Lassan cserélnem kéne a Logitech M570-et, de az MX Ergoba sem tették be azt a fajta görgőt, amit szeretek... és ha már váltok, akkor legyen jó, mert ezt a kattogósat az M570-ben sem szeretem.)

(#4) pengwin válasza Male (#3) üzenetére


pengwin
addikt

Úgy tudom egyszerűen kattogásmentesíthetőek az egerek, nyilván akkor a garancia ugrik.

Üdv, pengwin

(#5) Male válasza pengwin (#4) üzenetére


Male
nagyúr

Valahol én is olvastam ilyet... de ha ki is szedem amit kell, szerintem akkor sem lesz olyan, mint ami gyárilag szabadon fut, mint a Logi pörgethető görgője... egerükön szeretem, és nagyon hiányzik a trackballról. ( Meg ha már 30-ért veszem, ne kelljen még szerelni is :) )

(#6) Tetsuo válasza Male (#5) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

Hát ja. A régebbi Logitechen kapcsolni lehetett, hogy kattogjon-e vagy ne. Az egész jó volt.

(#7) Male válasza Tetsuo (#6) üzenetére


Male
nagyúr

Igen, az van az egeremen... nagyon hasznos, ha hosszú anyagban kell görgetni, csak átnyomom, és meglököm. Sajnos a trackballra nem akarják rátenni :(

(#8) pengwin válasza Male (#5) üzenetére


pengwin
addikt

Teljesen jogos, csak annyira szegényes a kínálat trackball téren, hogy gondoltam megemlítem.

Hátha eljutsz az elkeseredettség-nekellmárjennyiérthozzányúlni görbén oda, hogy mégis inkább buherálnád... :))

Üdv, pengwin

(#9) Male válasza pengwin (#8) üzenetére


Male
nagyúr

...hát benne van valóban :)

...vagy egy még nagyobb műtét keretében az egérből átrakom az egészet :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.