Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #68237056


#68237056
törölt tag

Drága "játék", gondolom olyan 25-30k körül fogják vesztegetni... De ha csak 15, akkor is sok lenne. Van némi tapasztalatom Gigabyte egerekkel (M8600), eddig nem győztek meg sem minőségükkel, sem ergonómiájukkal. Ez az egér pedig, ha elvesszük a kijelzőt, semmivel sem jobb, mint egy feleennyibe kerülő Mionix, vagy esetleg Roccat. Pistikének pont jó...

[ Szerkesztve ]

(#2) schawo


schawo
titán

:))

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#3) Jakuu válasza #68237056 (#1) üzenetére


Jakuu
őstag

M8000X-em van. Elotte Logi G500 volt. Nem mondanam azt, ahogy allitod, hogy minosegtelen lenne.
Ahhoz kepest hogy gigabyte egeszen kellemes.

(#4) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Jééézusom mekkora bullsh1t... :W

(#5) [CsuCsu]


[CsuCsu]
őstag

Pont azért szeretem a közepes razereket mert nincs velük semmi sallang. Csak egy jó egér. Ilyen villogó műanyag vackokkal max 5 évesen lehetett megfogni.

(#6) zone


zone
őstag

Mekkora gagyi ez a videó! :D

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#7) BlackSoft


BlackSoft
addikt

Tegyünk kijelzőt mindenbe :DDD

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#8) Reggie0 válasza Jakuu (#3) üzenetére


Reggie0
félisten

Jo, mondjuk a G500 is eleg tre, ahhoz viszonyitva lehet, hogy jonak tunik.

(#9) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

"maximum 5600 dpi-s felbontással dolgozhat, de a Gigabyte szerint a speciális szoftver miatt ez 6500 dpi-nek érződik"

Ezeket a dumákat gyártói részről mindig erős fenntartásokkal kezelem. Amúgy egy Gigabyte M6900 egerem van, azzal maximálisan meg vagyok elégedve.

(#10) velizare


velizare
nagyúr

tetszik a dizájn. olyan sarkos, mintha baltát hazsnáltak volna a kifaragásához.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#11) Lars


Lars
őstag

Az a 170 gramm nem sok egy kicsit nagyon ?
Nekem egy 130 grammos egerem volt, és folyton fájt tőle a csuklóm .... ( Nem, nem 20 kilós vagyok, inkább 3 számjegyben érdemes gondolkodni )

(#12) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Navégre, a Logitech és az MS után más is rájött hogy a 21. században wirelesst kéne használni.

(#13) macilaci78 válasza Lomha 8V (#9) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ilyenekről mindig az a vicc jut eszembe, amikor az egyik pedofil eképp vég fel a másiknak: A barátnőm 12 éves, a de a teste akár egy 10 évesé!

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#14) Lomha 8V válasza macilaci78 (#13) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Igen, ez kb olyan! :DD

(#15) jaffa 2843


jaffa 2843
Ármester

Minden játékos álma egy vezetéknélküli tégla. :K Én tennék bele még helyet plusz súlyoknak. ;]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#16) Reggie0 válasza Lomha 8V (#9) üzenetére


Reggie0
félisten

Ez meg talan elfogadhato. A 150 km/s is masnak tunik egy ladaban, mint egy rs audiban.

(#17) CYBERIA válasza KaiotEch (#4) üzenetére


CYBERIA
őstag

Az. Pont ez a szó jutott nekem is eszembe.

a Gigabyte szerint a speciális szoftver miatt ez 6500 dpi-nek érződik :)

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#18) nyunyu válasza Lars (#11) üzenetére


nyunyu
félisten

Az a 170 gramm nem sok egy kicsit nagyon ?
Nekem egy 130 grammos egerem volt, és folyton fájt tőle a csuklóm

130 gramm kifejezetten konnyunek szamit a wireless egerek kozott. 170 viszont nagyon sok.
Osszehasonlitasul: MX Revo 125 gramm, Perf MX 147, MS Explorer 153.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#19) CYBERIA válasza Reggie0 (#16) üzenetére


CYBERIA
őstag

Meg ha egy meteorit tart a Föld felé. :DDD

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#20) vakeszqe


vakeszqe
csendes tag

Jelenleg egy Intellimouse 1.1a boldog tulaja vagyok isten tudja mar miota.. jatszani is szoktam de az hogy mindezt egy vezeteknelkuli egerrel tegyem ... haat inkabb nem. No persze kinek mi ;)

Bikes for life.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.