Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

"van aki basszushiányosnak, élesnek, torz módon túlszínezettnek tartja, viszont az a gyors, pörgős és általában jó helyen magaskiemelt zenei világ"

Nem vagyok benne biztos, hogy aki ilyet mond, annak túl sok tapasztalata van a Grado fejhallgatókkal.

(#2) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Van Grado-m. Kiegyensúlyozott, nem turbo-basszus. A legjobb fülesem a Goldring mellett. Kifejezetten nagy élmény hallgatni, remek zenei teljesítménnyel.
Aki állandóan tucc-tucc zenét hallgat - azt taszítani fogja 1000%!
Én jazzt meg klasszikusokat hallgatók rajta. Bár nem okoz neki gondot soha egy kis Depeche Mode, vagy Fatboy slim sem.

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#3) Cyrin válasza lugosi (#1) üzenetére


Cyrin
addikt

+1
a tuc-tuc U alakú torz hangképpel rendelkező műanyag hangú csaodákhoz képest biztos szokatlan a hagzása.
SR80e-t használok.
Egyébként meg hogy lehet egy bemutató cikket így indítani? :(

(#4) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Hát nem tudom....nekem van egy Sony MDRXB950N1B EXTRA BASS vezeték nélküli fülesem és brutál hangja van! igen valakinek sokat számít a mély,és hát álltalában nem jazz-t haallgaatnak a népek:)

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#5) Cyrin válasza kbyte1024 (#4) üzenetére


Cyrin
addikt

nekünk is sokat számít a megfogott, követhető (ún. kottázható) igazi mélytartomány, nem az elkent túlburjánzó, a hangképre rátelepedő művi "extra bass", amire még tekerjünk rá ahol csak lehet, hogy brutális legyen...

(#6) lugosi válasza kbyte1024 (#4) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Egy torz hangú, ahogy te mondod, "brutál" hangú fejhallgatóhoz képest minden, még a valóság is (!) basszushiányos.

(#7) Polarstar


Polarstar
nagyúr

SR80e az istenkirályság. :R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#8) Ati1979 válasza Cyrin (#3) üzenetére


Ati1979
veterán

Zártra kellett volna csinálni, hogy az utcán is lehessen használni.

Nekem az nem tetszett. Ellenben a 325 nagyon. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.