Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kenwood3


kenwood3
őstag

A másodikat elfogadnám és az ára se rossz :C ! Bár maradjon a gigabyte inkább az alaplapoknál :K ! Csak azt nem tudom ,hogy lehet-e ezt tölteni , vagy állandóan cserélni kell az elemeket ? :F Mert csak az elsőről írták le a tulajdonságát !

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#2) Boxi88


Boxi88
őstag

Életemben nem láttam még rondább egeret ennél az M7650-nél, a másik viszont jó.

(#3) mghltm válasza kenwood3 (#1) üzenetére


mghltm
addikt

cserelni kell a hagyomanyos elemeket, az akkus elemeket csak kulso eszkoz segitsegevel lehet tolteni . :)

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#4) #04441088


#04441088
törölt tag

Gigabyte M7800E jól néz ki:)

Én már láttam csúnyábbat az elsőnél. Valami hello kitty-s rózsaszín akármi volt.

(#5) #21346560


#21346560
törölt tag

Bennem is rögtön a "szépségük" miatti érzelmi motíváció vetődött fel elsőre :DDD

(#6) Nordic


Nordic
Közösségépítő

A másodikat még el is fogadnám, ha lenne még legalább 2 plusz gombja bal oldalt.

(#7) zeorsdfd


zeorsdfd
senior tag

Vezetéknélkülit soha!

(#8) Воланд válasza zeorsdfd (#7) üzenetére


Воланд
titán

Pedig laptophoz jobb, kényelmesebb, mint egy vezetékes.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9) Xaels válasza Воланд (#8) üzenetére


Xaels
félisten

Őszintén a laptop egerek között szerintem teljesen mindegy, hogy vezetékes vagy a nélküli. Bár a vezetékes az én véleményem szerint praktikusabb mobil szempontból, mert az tuti nem merül le, nem lehet elhagyni az adóvevőjét és végszükség esetén akár nuncsakunak is lehet használni a buszon az öreglányok ellen ;]

Viccet félretéve azért láttunk már szebb Giga egereket, igaz azok a "gamer" világot célozták meg...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#10) Воланд válasza Xaels (#9) üzenetére


Воланд
titán

Nem szeretem, ha egy-másfél méternyi kábellel körbe kell tekerni a laptopot, akkor már inkább vezeték nélküli. Ha meg lemerül, akkor így jártam, ott a touchpad. ;]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#11) Probber


Probber
őstag

Valószínű csak optikai csalódás, de az első úgy néz ki, mintha balkezes lenne. Az M7800E viszont egész korrekt darabnak tűnik.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#12) Воланд válasza Probber (#11) üzenetére


Воланд
titán

Nem optikai csalódás, a cikkben is írják, hogy minek a mintájára készült és szvsz az is balkezeseknek való.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#13) Morden24 válasza Xaels (#9) üzenetére


Morden24
nagyúr

Hááát, én meg azt mondom, hogy nincsen szarabb dolog annál, amikor meg vagy kötve mobil fronton a vezeték miatt.
Asztalinál tényleg mindegy, az nem megy sehová.

Notebooknál viszont nem egyszer előfordul, hogy nem ugyanazon felületen lesz a notebook, mint amin egerészni próbálsz. A dedikált notiegereknek kurva rövid kábeljük van, a nem-notebook egerek meg nagyok, és totál alkalmatlanok az utaztatásra, a zsinór meg tovább növeli a helyigényt, nem beszélve arról, hogy szűk helyen meg pont, hogy a hosszú farok tragikus. Ja, és nincs is jobb, mint amikor elindul jobb esetben az egér, rosszabb esetben amibe bele van dugva, mert valaki eszesen nem vette észre a kábelt.

Arról nem is beszélve, hogy ha helyet változtatsz a laptoppal (ami szintén nem ritka), nagyon nem mindegy, hogy az egeret ki kell-e ráncigálni állandóan az USB-ből, vagy esetleg húzod-vonod magad után, vagy praktikusan zsebrvágod a wireless-t, laptop összecsuk és mész, amerre látsz.

Az akksiidő általában elég jó ezeknél az eszközöknél. Van, amit tölthetsz is, viszont a legtöbb meg laza AAA-s elemmel megy, na, bumm: ha hosszú útra készülsz, akkor bedobsz még egyet-kettőt, vagy veszel a sarki bútban. Ráadásul én amiket láttam, igencsak jóelőre elkezd csipogni, hogy ő már fárad - olyankor azért van benne szufla még. Elég bambának kell lenni ahhoz, hogy meglepődj :)

Adóvevőt elhagyni egyébként egyrész cinkes: a nano receiverek úgy begyógyulnak a portba, hogy külön nehézség kirángatni onnan őket; teljes méretű receiverrel elég nagy f_sz, aki notebookot mobil eszközként használ, mert reccsenni fog; újabb praktikus opció, ha nincs is receiver, hanem blútyúkos a rágcsáló, a notiban meg van BT, és örömbódottá.

Egy szó, mint száz: ha valóban mobil eszközként használod a notebookot, akkor emberhalál a vezetékes egér. Ha az utaztatás azt jelenti, hogy otthon berakod a tatyóba, aztán meg a koliban előveszed, és nem megy az asztalról sehová, akkor persze tökmindegy :)

Amit fel lehet róni a dedikáltan notebook-egereknek az az, hogy általában a lapátmancsúak nem élvezkednek rajtuk (én pl. egy Arc Touchcsot használok, én - kis kezem van - imádom, és a lányismerősök többsége is nagyon komálta; ellenben pár helyiség kalapácsa ismerősöm semmit nem tud csinálni vele), de hát az meg nem függ a farok meglététől :D

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#14) vlevi válasza zeorsdfd (#7) üzenetére


vlevi
nagyúr

"Vezetéknélkülit soha!"
Ez azért van, mert rossz tapasztalatod van a vezetéknélkülivel. Nekem a mostani az első vezetéknélküli cuccom, asztali géphez használom, nem notihoz, de nem bántam meg. Pedig majdhogynem a legegyszerűbb fajta. Logitech Mk250 bill+egér páros. Az egér többszörösen alapkivitel, meg ráadásul nem is valami csendes, mert kattog a gomba, de ettől eltekintve jó egérnek mondom, mert pontos!!!
Rencergazdánknak van egy valamilyen logitech vezetéknélküli egere, ma volt alkalmam használni, azt hittem falhoz vágom, olyan ponttatlan fos volt. Pedig az is logitech, de ettől függetlenül küzdeni kellett vele, hogy eltaláljak egy OK gombot.
Én a drótos egérben attól őrültem meg, hogy a korábbi egerem vezetéke olyan kemény volt, hogy mindenbe beleakadt. Olyan merev drót van benne, hogy ha az egeret fellógattam a drótjánál fogva, akkor a drót nem egyenesedett ki! Én ettől sokalltam be, és vettem vezetéknélkülit.

(#15) ronson


ronson
őstag

Ezek a giga egerek ár értékben verhetetlenek. Nekem a 7700-as van, nagyon szép jó a fogása, már nagyobb egér nem is kellene. A pontossága hihetetlenül jó és a tilt wheel is jól szolgál rajta. A hozzá kapott 2 duracell elemmel bő 3 hónapot ment el, átlag napi 4 óra aktív használattal, úgy hogy soha nem kapcsolom ki az egeret. Most viszonylag "kopott" 700mAh-ás aksikkal használom azokkal is elmegy 2 hónapot.
Csak ajánlani tudom mindenkinek, ezek se lehetnek rosszabbak.

(Mielőtt valaki beszólna, leszögezem, én nem játszok PC-n, tehát nekem nem szempont az ahhoz való plusz tulajdonságok megléte.)

(#16) banhammer


banhammer
veterán

Elég egyszerű egerek.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#17) caizzz válasza zeorsdfd (#7) üzenetére


caizzz
aktív tag

mondod ezt, mert nem hasznaltal meg VX nanot.

marakujás kőbányai

(#18) Zyelor


Zyelor
aktív tag

Nem tudjátok hol lehet ilyet venni? :)

(#19) cellpeti


cellpeti
veterán

nekem volt vagy 3 giga egerem mindegyik egy rakás szar volt. maradjon mindenki a kaptafánál

Tigris, tigris, csóvafény...

(#20) vlevi válasza cellpeti (#19) üzenetére


vlevi
nagyúr

"3 giga egerem"
Azt hogy kell érteni? Annyi egered volt már, hogy a driverek 3 gigabájt helyet foglalnak? :F :DD :DDD

(#21) cellpeti válasza vlevi (#20) üzenetére


cellpeti
veterán

jóóóóó :C :C :C

Amúgy lehet hogy volt már annyi egerem...most így számolva, olyan 18db egerem volt már. Különböző árkategóriákba és fajtákban :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#22) Isee válasza cellpeti (#21) üzenetére


Isee
senior tag

A gm6800-as vagy a gm6880-as igen jónak mondható egér a gigabyte jóvoltából :K
Igaz, hogy vezetékesek, de már lassan 3 éve nyúzom a 6800-ast, és semmi baja :N

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#23) cellpeti válasza Isee (#22) üzenetére


cellpeti
veterán

olyan sokáig egyik egerem se volt még meg :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#24) Isee válasza cellpeti (#23) üzenetére


Isee
senior tag

Eddig még nekem se, pedig volt már logitech-em is :DDD
persze nem szabad összehasonlítani a két márkát ezen a téren

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#25) cellpeti válasza Isee (#24) üzenetére


cellpeti
veterán

én most egy sima mezei logitech-et nyúzok, de nem rossz

Tigris, tigris, csóvafény...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.