Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TheDragon007


TheDragon007
senior tag

Köszi Hilarya :R
Tudod mit?
Megint csak az az érzésem támadt, hogy körülírtad álmaid férfiját Roy név alatt :P , bár a más táskájában turkálás nem szép dolog ;]

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#2) Hilarya válasza TheDragon007 (#1) üzenetére


Hilarya
csendes tag

Őszintén szóval valóban nem rossz pasasnak látszik, de nekem nem kéne. Tudod a modora.... álmaim férfija bánjon tisztességesen a női nemmel :D

Olyan alak formálódott meg bennem, aki bár nem mindennapi, ám messze nem tökéletes. Mellesleg, eléggé válogatós vagyok, szinte lehetetlen nekem megfelelni.

Viszont annak külön örülök, hogy ennyire tetszik :)

Én nem tudok a sorok között olvasni, viszont nem is írok oda.

(#3) TheDragon007 válasza Hilarya (#2) üzenetére


TheDragon007
senior tag

eléggé válogatós vagyok, szinte lehetetlen nekem megfelelni - Érdekes. Ezzel azok próbálnak mindig etetni, akik hajtanak rám. De ugye te nem ilyen vagy...

Eltaláltad, nekem nagyon tetszik eddig a cselekmény (kivéve a cigizést, azt sosem tudtam komálni) és a párbeszédek is, várom mi lesz belőle :R

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#4) Hilarya válasza TheDragon007 (#3) üzenetére


Hilarya
csendes tag

A kiemelt mondatod nem pasizós mondat. Sőt, sokan megrettennek egy ilyen kijelentéstől. Természetesen alapból nem hajtok senkire, pláne nem olyanra, akit nem is ismerek :) De a megjegyzés aranyos volt.

Én nem tudok a sorok között olvasni, viszont nem is írok oda.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.