Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18) #75376384 válasza #54625216 (#17) üzenetére


#75376384
törölt tag

"A facebook cenzorokat ki választotta meg, hogy eldöntsék, mi számít hazugságnak, uszításnak, stb.?"

senki se tart pisztolyt az ember fejehez, hogy ezekre a feluletekre beregisztraljon. amikor oda belepsz az oda vonatkozo szabalyokat elfogadod. legyen az barmi.

es talan azert csak a trumpot cenzurazzak, mert biden nem irt ilyeneket? tok jo ezt a "szegeny jobb oldal mindenki bancsa" narrativat fujni, de en meg nem lattam egy olyan, legyen mondjuk demokrata posztot, aminek hasonlo sulya lenne mint Trump szavanak es hulyesegeket/hazugsagokat irt volna es meg mindig fent van fb-n v twitteren.

kihangsulyozhatod a mindent meg mittomen, de egyenlosegjelet tenni az amerikai elnok es egy random idiota kozott, aki neha baromsagokat oszt meg nem feltetlen erdemes. mig az elobbit millioan kovetnek es felelossege, sulya van a mondanivalojanak, addig az utobbi tweetjei v fb posztjai valahol azon a szinten vannak, mint aki a kocsmaban par ember elott eszt oszt es megvaltja a vilagot. csak ez esetben meg is marad, amit leirt, mert ugye a szo elszall...

nekem soha a budos eletben nem dobott fel olyanokat, akik a a telefonkonyvemben es/vagy a hivaslistamon vannak fent. olyat viszont annal inkabb, akivel egy helyen fordultam meg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.