Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Ez szép, hogy ők lépnek, és nem várták meg hogy gond legyen.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#2) jacis


jacis
nagyúr

BobTail nagyon vigyázz :P

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A negatív reklám is reklám. :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#4) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

valóban korrekt módon kezelik a problémát, de miért nem a forgalmazás előtt jutott eszükben minőségellenőrizni? :N

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#5) lexter00


lexter00
őstag

Nemrég volt egy baleset rossz töltő vagy akksi miatt ami vagy Samsung vagy Apple volt nem tudom már de ott simán ráfogták a felhasználóra hogy hamisitvány volt a cucc de a tulaj mást mondott,pereskedtek is de nem tudom hogy mi lett a vége.
Igen jó pont a Nokiának hogy nem várt addig.

(#6) madgie


madgie
titán

Hardveres visszaalvás-gátló funkció. Estére felrakod tölteni, reggel ébreszt, kinyomod, egy lendülettel álmosan kihúzod a komód melletti konnektorból a töltőfejet és finoman megb*sz az áram. Na ezután tuti nem alszol vissza :D

[ Szerkesztve ]

(#7) MuzikJunkie válasza lexter00 (#5) üzenetére


MuzikJunkie
aktív tag

A Samsung S4 kapcsán volt ilyen kigyulladós töltő, Youtube dolog, amivel beégette magát a Samsung, mert le akarták szedetni a ciki videót.

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#8) Griff55 válasza MuzikJunkie (#7) üzenetére


Griff55
senior tag

Jaja emlékszem mèg fel is ajánlottak a fickónak egy új s4-et de azt mondta hogy inkább nem és fenthagyja a videót.

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#9) Paul119 válasza MuzikJunkie (#7) üzenetére


Paul119
addikt

Mert ez nem égés a nokiátol ,várj..ja de :) az pedig egy egy kínai utángyártott aksi volt :)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#10) 1697 válasza sz.balazs.95 (#4) üzenetére


1697
tag

Mert nem a töltő a veszélyes hanem maga a Nokia -))

(#11) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

4-5 éves koromban sikerült megfognom a 360 V-ot azóta a 220 vicc kategoria. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#12) halkow


halkow
őstag

elég lett volna egy rővidke szőveget gravírozni a töltőre
az alábbi feliratal " vigyáz néha +b.sz a 220" :D

Alcatel onetouch idol2s the king

(#13) pusszycat válasza halkow (#12) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Vagy a " csak kesztyűben fogd " is megteszi. :K

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#14) saelin


saelin
veterán

Korrekt hozzáállás, van amikor tényleg nem a felhasználó a hibás.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#15) hülyegyerek válasza 1697 (#10) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Max. a pénztárcádra...

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#16) 1697 válasza hülyegyerek (#15) üzenetére


1697
tag

Veszélyes az mindenre,nem csak a "brifkóra"...

[ Szerkesztve ]

(#17) BobTail válasza jacis (#2) üzenetére


BobTail
őstag

Oké :DDD ... talán még jó is hogy így jártam, mert ha lehet, akkor angol helyett magyar szabványos töltőt kérek, és nem kell szarakodnom az átalakítóval :P

(#18) jacis válasza BobTail (#17) üzenetére


jacis
nagyúr

Ennyi :K

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#19) macskea válasza pusszycat (#13) üzenetére


macskea
őstag

Az olyan almás lett volna. "Ne úgy fogd, és akkor jó lesz!" :DDD

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#20) pusszycat válasza macskea (#19) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Almáéknak nem volt más választásuk, nem hívhattak vissza több millió telefont, avval lepadlóztak volna. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#21) hülyegyerek válasza 1697 (#16) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Mire gondolsz ?

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#22) il profeta


il profeta
csendes tag

Nokia - Connecting People! :D

Az eredeti kínainál nincsen jobb!

(#23) Flind válasza il profeta (#22) üzenetére


Flind
senior tag

:DDD

(#24) cairojack


cairojack
aktív tag

Halkan teszek fel egy apró kérdést, amiért a Nokia fanok nagyon fognak utálni. Nem elképzelhető, hogy ez az egész csak ürügy arra, hogy felfüggesszék a tabletek forgalmazását?
A 30000 darabos töltő készlet arra utal, hogy nem pörögnek valami nagyon az eladások, és a cikk szerint még balesetet sem okozott. (Hozzáteszem, addig jó).
Magyarán, egy olyan hibára hivatkozva felfüggesztik a tablet értékesítését, amivel a gyakorlatban még senki nem találkozott. Ez nekem gyanús. Túlságosan is.

4 col fölött minden phablet... nekem 4 colnál nagyobb telefon, soha az életben nem kellene. Ha fizetnének se...

(#25) hülyegyerek válasza cairojack (#24) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Akkor ezt gondold át még egyszer. Nem gyártunk raktárra, ergo nincsen kész, eladatlan 2520, max. a boltokban. Mi érdeke lenne abból a cégnek, hogy nem ad el olyan dolgot, ami nincs is készen ?

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#26) sz.balazs.95 válasza hülyegyerek (#25) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

mert vínerté, és fúj, az mijenmá, stb. :DDD

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#27) hülyegyerek válasza sz.balazs.95 (#26) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Sejtettem, hogy ez az ok. :)

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#28) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

amúgy miért nem jut eszébe egy gyártónak sem 8"-os, 64 GB SSD-s, 3 GB RAM-os, HSPA-s WinRT-s gépet árulni 70k körül? (HD IPS kijelzővel, és microSD foglalattal persze.)
Ezek nem akarnak pénzt keresni? Pedig instant get lenne egy ilyen gép! kamerát meg hasonlókat meg akár el is felejthetnék.

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#29) hülyegyerek válasza sz.balazs.95 (#28) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Szerintem mert annyiért lehetetlen. 100 körül kapsz full win8-ast hasonló paraméterekkel.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#30) sz.balazs.95 válasza hülyegyerek (#29) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

pedig akkor még lenne is értelme az RT-nek.
Jelenleg egy RT-s gép árából, vagy egy picit több-ből már Win8-asat lehet venni.
Így jelenleg csak annak éri meg az RT, aki Windowsos tabletet akar venni, de tudatosan kerüli a desktop Windows appok futtatásának a lehetőségét. :DDD

szóval ez így tök logikátlan számomra, hogy ugyanabban az árkategóriában versenyez mindkét platform.
Úgy lenne értelme, ha olcsón lehetne venni RT-t, drágábban meg full Win8-at.

cairojack: Így viszont van az RT, de kb. minek? Nem értem az MS stratégiáját, de csak reménykedni tudok benne, hogy ők legalább értik.

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#31) cairojack válasza sz.balazs.95 (#28) üzenetére


cairojack
aktív tag

Lehet azért mert +15k-val többért már kapsz Full Windows 8.1-es tabletet, olyan paraméterekkel, amit felsoroltál. Max annyi, hogy be kell érned 2 giga RAM-mal (személyes tapasztalat: bőőőőőőven elég). Ennek fényében ki az az idióta, aki RT-s tabletet venne???? Sőt!!! Ha azt vesszük, hogy a 9 colnál kisebb tabletekre nemrég vált ingyenessé a Windows 8, ami leránt az árából 20 rugót, akkor máris 70k egy ilyen tablet. Tehát akkor egy RT-s tabletnek olyan 40-50 rugóba lenne létjogosultsága. (Talán).
Nekem Miix2 8-am van, (igaz, én még 90k-ba vettem), de ingyé sem kéne RT. Magánvélemény.

[ Szerkesztve ]

4 col fölött minden phablet... nekem 4 colnál nagyobb telefon, soha az életben nem kellene. Ha fizetnének se...

(#32) cairojack válasza hülyegyerek (#25) üzenetére


cairojack
aktív tag

Pont azért, hogy ne kelljen olyan tabletet gyártaniuk tovább, amire nincs kereslet. Nem akarnak úgy járni, mint az MS az Surfice RT-vel. Hogy a raktárakat tömik vele. És ciki lett volna beismerni, hogy " bocsi srácok, de giga nagyot buktunk az első saját tabletünkkel." Ami egyébiránt tényleg az RT hibája. Kényelmesebb ráfogni, hogy "nem a tablet, a töltő hibája". És elhúzzák a dolgot addig, míg hirtelen már "nem lesz értelme tovább gyártani az adott típust".

Ez csak egy elmélet. Ha újrakezdik a gyártást, akkor tévedtem, de ha "meglepő" módon többé nem indul újra a gyártás, forgalmazás, akkor nekem volt igazam. Nem akarok erről vitázni, ez csak egy elmélet, majd eldől igazam volt-e vagy sem.

[ Szerkesztve ]

4 col fölött minden phablet... nekem 4 colnál nagyobb telefon, soha az életben nem kellene. Ha fizetnének se...

(#33) sz.balazs.95 válasza cairojack (#32) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

ez világos, de nem úgy van, hogy a Nokia tablet része az egész hardver divízióval együtt ment az MS-hez?
Az MS-nek viszont feltett szándéka, hogy terjedjen az RT.
Ugye nem kell bemutatnom az MS-t, hogy ami nem, vagy csak alig fogy, akkor azt erőből/pénzből oldják meg. :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#34) hülyegyerek válasza cairojack (#32) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Idézem magam : a Nokia nem gyárt raktárra.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#35) cairojack válasza hülyegyerek (#34) üzenetére


cairojack
aktív tag

És?? Ez még nem zárja ki az elméletem.

4 col fölött minden phablet... nekem 4 colnál nagyobb telefon, soha az életben nem kellene. Ha fizetnének se...

(#36) sz.balazs.95 válasza cairojack (#35) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

nem, de inkább úgy mondanám, hogy az elmélet nem áll stabil lábakon. :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#37) cairojack válasza sz.balazs.95 (#36) üzenetére


cairojack
aktív tag

Igen, ezért nem is állítottam, és ezért tettem fel halkan azt a bizonyos kérdést. És mint mondtam, az idő eldönti.

4 col fölött minden phablet... nekem 4 colnál nagyobb telefon, soha az életben nem kellene. Ha fizetnének se...

(#38) gu007


gu007
aktív tag

Végre meg lehetne venni a tabot, erre leállítják a forgalmazását... pedig az első pillanattól fogva birtoklási vágyat érzek a 2520 iránt :)

(#39) iOce válasza gu007 (#38) üzenetére


iOce
tag

Áramütésként ért a hír, hogy nem forgalmazzák már? :)

Xiaomi Redmi Note 5 Blue, Apple Macbook Pro 13" 2.9GHz, Dell U2713HM

(#40) sz.balazs.95 válasza iOce (#39) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

;]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#41) Воланд válasza cairojack (#31) üzenetére


Воланд
titán

" ami leránt az árából 20 rugót"

jah, persze.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#42) gu007 válasza iOce (#39) üzenetére


gu007
aktív tag

:K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.