Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#495) beyruth82 válasza Brandynew (#494) üzenetére


beyruth82
veterán

Úgy hogy napközben csak 8x szinkronizálom a telefonnal(van amikor csak 5x de van hogy 10x is ez a 8 egy átlag szám kb) ami azt jelenti addig kapcsolom be a telefonon a bt-t amíg átmennek az adatok a karkötőről aztán már ki is kapcsolom.Mikor megyek munkába vagy jövök onnan akkor zenét hallgatok bt fülessel így akkor is kapcsolatban vannak egymással de most betegállomanyban vagyok itthon meg nem hallgatok zenét. Gondolom te folyamatos bt kapcsolatban vagy es minden értesítésnél jelez(magyarul 2 percenként rezeg,jelez,stb). Persze hogy így lemerül.Én is használtam így és akkor nekem is kb 5 max 6 napig bírta.De engem nem is ez zavart hanem a telefon is gyorsabban merült és 2 percenként jelzett mert írtak,hívtak,email,értesítések,stb.Nagyon zavaró ha állandóan rezeg(munka mellett suliba is járok és mindig elvonta a figyelmem a tanulástól) ezért döntöttem hogy csak időnként szinkronizálom a lépés,szívritmus miatt és éjszakára az alvásfigyelés miatt ami nekem igazán fontos.Így nagyon sokáig bírja én is meglepődtem elsőnek.Igaz így nem használom ki minden funkcióját hiszen az értesítéseket meg se kapom de nekem az nem is kell.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.