Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38) razorbenke92

Üzemidő:
Iszonyatosan elégedett vagyok vele, én nagyon sokat nyúzom, de adott nap reggelétől másnap estig 20% fölött maradok mindig. Majd mostmár nézem a képernyőidőt, és mondok pontosabbat.

Az akkukapacitást is terveztem kimérni, de az USB-s mérőkütyüm csak az 5V-ot engedi át. A nagy akksi negatív vonzata, hogy hagyományos töltőről egy élet mire feltölt. De ezt is megejtem egy éjszaka.

Mai adat viszont, hogy 46%-ról 22%-ra ment le valamivel több mint 3 órányi Waze után (Mobilnet+GPS+Konstans max fényerő)

Hátrányok:
A GPS bár sokkal gyorsabban talál magára mint a korábbi telefonjaimban, erőteljesen hibázik is. Budapesti belvárosi közlekedésben okozott némi fejfájást, amikor a navi 2 utcával arrébra mutatott.

A gyári (ocsmány, puha karcgyűjtő, zsebtől elmattuló) védőfóliát még nem vettem le, mert nem volt időm babrálni hogy feltegyem a normálisat. Lehet hogy csak emiatt, de nekem nagyon kevésnek tűnik a fényerő. Konkrétan a T290i-s idők jutottak eszembe, amikor árnyékolni kell a napsütésben, hogy lásd a telefont.

Az E-Ink módban 6 db alkalmazást kivéve mindent kilő. A HackersKeyboard is így járt. Ha átváltottam E-Ink módba, majd vissza, akkor állíthattam be újra a billentyűzetet. Megoldás lett, hogy a HackersKeyboardot betettem a 6 alkalmazás közé.

Lehet, hogy androidos hiba, de a következőbe botlottam:
Dupla koppintás a képernyőre viselkedjen bekapcsgombként beállítással, és hívásmegszakítás bekapcsgombra beállítással kombóban a telefon random kilövi a hívást. Mivel a duplagomb kikapcsolt kijelzőn is működik (hisz másképp hogy tudnám bekapcsolni vele a képernyőt), így hívás közben több mint valószínű, hogy a fülem ahogy simul a kijelzőn, egyszercsak duplaérintésnek veszi -> emulál egy bekapcsgombot -> megszakítja a hívást.
(Ezen eléggé beparáztam, mert az előző telefonomat azért kellett lecserélnem, mert random eldobálta a hívásokat (rendszertől függetlenül). Eltartott egy darabig, míg rájöttem erre a bugra.)

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.