Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36) sing1ep1ayer válasza svgyula (#35) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

"A mobilnet nem állandó kapcsolat hanem csomag kommunikáció vagyis elmegy a címzés bejön a kért oldal és leáll amíg nincs újra címzés."
Nem mondod, barátom!? Erről még sosem hallottam eddig. :Y

"Az egyik kártya beszédhívás idejére a másik kártyán nem vagy elérhető!"
És? Ki mondta hogy addig elérhető vagy? Mutasd már meg hol írtam ilyet! Én azt mondtam, hogy az egyik kártya neten lóg, eközben pedig bármelyiken el tudnak érni.

"DE olyan nincs annál a telónál hogy mindkét kártya egyszerre van fent a neten ezt miért nem lehet megérteni?"
Én ezt értem, csak téged nem... miért címzel nekem ilyeneket? Mikor állítottam, hogy mind a kettő a neten van? Egyébként az általad oly nagyra tartott dual aktív csak akkor ad valami érezhető pluszt, ha le sem veszed a telefont a füledről egész nap. A többség észre sem venné a különbséget a kettő között soha.

"Ha ugyanazt a rádió egységet használja a telefon akkor pedig vagy az 1-es sim van a neten vagy a 2-es! Egyszerre mindkettő pedig soha!!"
Jól van, nyugi, értettem. Tudtam is és az ellenkezőjét sem állítottam. Szerintem egyébként senkit nem is érdekel egy ilyen funkció, mégis lassan többet olvasom itt tőled, mint az utcán Soros nevét. Mostmár tudom azt is, hogy a te telefonod dual aktív és hogy jóval magasabb árkategória. De ezt elég lett volna az adatlapodon megosztani, felesleges vele telekürtölni a fórumot. Mindenesetre használd egészséggel!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.