Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Leginkább az kéne hogy a kupakok is 2 kompnensűek legyenek, az átlátszó betűk, meg a nem átlátszó többi. Hogy ne legyen az hogy lejön a vakolat, és akkor az egész kocka világít.

(#2) zetor2000 válasza Dr. Akula (#1) üzenetére


zetor2000
senior tag

Doubleshot a neve :) Nem magyar, de az, amiről beszélsz, hogy 2 anyag kerül külön fröccöntésre.
Lehet venni gombszettet, de magyar elég ritka, de inkább nincs, mint van. Még az UK kiosztáshoz való nagy enter (a kétsoros) is ritka. Ali expressen legalábbis.

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#3) Dr. Akula válasza zetor2000 (#2) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Akkor ha már van is, akár a gyártók is használhatnák alapból. Egy 60k-s prémium billentyűzet árába azt hiszem már bele kell férnie.

(#4) BBencK válasza Dr. Akula (#3) üzenetére


BBencK
csendes tag

Bele, de az átlag géjmernek fogalma sincs mekkora lehúzás az ABS festett kupak egy olyan drága billentyűzeten.

(#5) nyunyu válasza zetor2000 (#2) üzenetére


nyunyu
félisten

Még az UK kiosztáshoz való nagy enter (a kétsoros) is ritka.

Nem lehetetlen

Magyar kiosztással nyilván lehetetlen, mert többezret kéne gyártani, hogy megtérüljön az öntőforma és/vagy qrvadrága lenne egy-egy kupakszett.

Egy 60k-s prémium billentyűzet árába azt hiszem már bele kell férnie.

170€-be belefér.
(Más kérdés, hogy inkább a 40€-vel olcsóbb, nem világítós tesóját venném, fancybb kupakokkal.)

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#6) Dr. Akula válasza nyunyu (#5) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Amellett hogy PBT, ez 2 komponensű, vagy ez is csak festett műanyag, csak épp más műanyagot festenek? Nekem jöhet az RGB, szerintem pont a billentyűzet az egyetlen ahol értelme is van, mert azt azért nézem, nem tudok vakon gépelni.

(#7) zetor2000 válasza nyunyu (#5) üzenetére


zetor2000
senior tag

Jam, nem azt mondtam, hogy nincs, hanem azt, hogy ritka.
Ali-n én is láttam, de nem sok hirdetőnél van.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#8) Tetsuo válasza nyunyu (#5) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

Az lenne a jó, ha úgy világítana, mint a nem világítós képein látszódik a felirat. (Remélem érthető. :D )
Annak a világítósnak kb. egy putriban lenne a helye.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.