Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Itt a folytatás! Jó szórakozást kívánok!

Szeretném megkérni azokat, akik e sorokat olvassák, hogy ha idejük engedi, akkor egy privát üzenetben írják le nekem, hogy mit gondolnak, milyen ember ez a Mash? Kíváncsi vagyok hogy kinek milyen elképzelése van és kérem, hogy ne fogjátok vissza magatokat. Köszönöm! :R

Folytatás várható!

p.s.: vagy akár ide is leírhatja, ha gondolja, csak mások befolyásolásának elkerülése végett gondoltam.

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#2) Thunderzolee

Egyre szövevényesebb ez az egész.
Vlhetően a Johnson háznál többet megtudunk Mashről. ;)

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#3) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Jól kuszálod. Akkor irány a Johnson ház.

Részemről nem kívánom jellemezni hősödet. Hagyom, hogy a történet hasson rám, és szeretném, ha Mash jellemét Te alakítanád. Márpedig ha leírom róla a véleményem, óhatatlan befolyásol Téged.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) Hasek válasza Vakegérke (#3) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Köszönöm szépen! :R

"Részemről nem kívánom jellemezni hősödet. Hagyom, hogy a történet hasson rám, és szeretném, ha Mash jellemét Te alakítanád. Márpedig ha leírom róla a véleményem, óhatatlan befolyásol Téged."

Remélem, hogy valóban hatással lesznek a hátralévő részek. Részemről ez a fontos, pedig tudom, hogy sokszor nem sikerül. Igyekszem. :U

Thunderzolee: :R

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.