Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Teréz Atya


Teréz Atya
senior tag

Hehe, H8 mini befigyel. :D

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#2) Nuada herceg


Nuada herceg
őstag

Én ott voltam, kipróbáltam, b@szottul tetszett! :D
Meg is dicsértek a szervező "kollégák", hogy ügyesen reptetem a masinát. :) Egy élmény volt, köszönöm! :R
Minden elismerésem az övék, fárasztó egy napjuk lehetett a mai, annyit ott ugrálni a drónok után, meg segíteni nekünk, a hozzá nem értő próbálkozóknak! :R

Értem a csíziót.

(#3) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Ilyen nem volt? :)

(#4) Kiki18


Kiki18
őstag

Én is nagyon élveztem! Kolegák pikkpakk epmagyarázták mi merre hány óra és már vezethettem is egy dront. Belelkesedtem, hazajöttem és rendeltem egyet magamnak. :D köszönöm, nagy élmény volt!

(#5) Teréz Atya válasza Kiki18 (#4) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Milyet rendeltel?

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#6) Pttypang


Pttypang
veterán

Nem foglaltak le egyet se? :D

Everybody lies.

(#7) Jackal2 válasza Teréz Atya (#5) üzenetére


Jackal2
senior tag

Voltam kint, jó volt, repülhettél Hubsan X4-el, illetve volt egy Parrot Bebop is, akkor mikor ott jártam bedobozolva, illetve két Emax vázas racer, de az az RDS-es szimulátor mellé volt csak úgy kitéve. Pedig azokat megjárattam volna ott a kinti füves réten, ami a csarnok előtt volt.

[ Szerkesztve ]

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#8) Kiki18 válasza Teréz Atya (#5) üzenetére


Kiki18
őstag

eachine h8 mini

(#9) Teréz Atya válasza Kiki18 (#8) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

A h8 mini a legjobb kapudrog a kopterek vilagaba. A lapjat felhasznaltam egy egy szammal nagyobb gepben, nagyobb motorokkal es gond nelkul megy.

@ Jackal2 - el tudom kepzelni ;] :
- He sracok, szeretnek egy osszehasonlito tesztet irni. Igazabol az erdekel, mennyire birja a vaz az utkozest. Haho, valaki! Senki?

[ Szerkesztve ]

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#10) Jackal2 válasza Teréz Atya (#9) üzenetére


Jackal2
senior tag

:D Nem repültem kint, mert van Hubsanom, a Parrot Beboppal meg nem lehetett repülni. Volt még a két racer az RDS-es srácoknál, de azokkal sem lehetett, pedig az egyik egy RS2205-ös Emax volt. Emiatt el is kezdtem agyalni, hogy honnan van ez a rengeteg drón. Akkor a Drone Prix is egy modellbolt? Mert volt ott vagy 50 akksi, egy csomó Hubsan, 2 racer, egy valamilyen JJRC (talán H11C), szóval gondolom nem a magánemberek adták össze.

Igazából egyre több az ilyen drónokhoz köthető szervezet és néha nem tudom már elválasztani ki-kicsoda, ugyanis van a:
- Drón Hungary
- FPVRace Hungary /versenyzők/
- Drónszövetség /központi szervezet/
- RDS /szimulátor fejlesztők/
- Drone Prix
- modellboltokból vagy 10
- A Robotika show is külön van?

Szóval kezd összefolyni az egész:D Viszont az RDS-el játszottam, volt új pálya, de rém béna voltam benne:DDD Mindennek nekimentem, szóval tulajdonképpen igazoltam a "jó híremet" :D Viszont a Flysky FS-i10 táv nem rossz, lehet veszek egyet.

A másik csarnokban volt egy stand ahol lehetett forrasztani, egy pillanatra elgondolkodtam, hogy megkérem őket, hogy forrasszanak a Nighthawkon, mert nálam volt:D

Viszont végre ki lehetett próbálni a Vr szemüveges cuccokat, az Oculus jó volt, a többi viszont gyenge. Ja és volt Wizards of WOR is, gyerekkorom nagy "szerelme" :D

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.