Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fkenny


fkenny
senior tag

Hamarosan én is indítom a blogom és vele együtt küldöm is el a nevezésem. Minden részvevőnek sok sikert kívánok, így előre is !:)

"Minden sikeres férfi mögött van egy nő aki jól járt. "

(#2) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Akkor azon a hétvégén lesz a Veletech 2013 is?

A logout-os link 404-es jelenleg

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3) Epsylon


Epsylon
aktív tag

Érdekelne engem is, hogy a VeleTech mikor lesz!?

A kedvenc játékszerem a csavarhúzó! ;) Dicodes/SvoeMesto

(#4) rudi válasza Graphics (#2) üzenetére


rudi
nagyúr

Na, most már nem. Jól elfelejtettem élesíteni... :B
És igen, aznap lesz.

[ Szerkesztve ]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#5) rudi válasza Epsylon (#3) üzenetére


rudi
nagyúr

Hát, ehhez kénytelen leszel elolvasni a moddingverseny felhívóját és deduktív logikát alkalmazni ;)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#6) Graphics válasza Epsylon (#3) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igen, én is azért kérdezem, mert már ideje lenne promozni a dolgot szerintem :$ :D

Meg betervezni azt a hétvégét.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7) Epsylon válasza rudi (#5) üzenetére


Epsylon
aktív tag

Ó...
Olvasni azt tudok! :D
De, hogy gondolkodjak is, az már nehezebb.. :DDD
Kérdezni biztosabb! ;)

...eszembe sem jutott volna, hogy a verseny is ott lesz. Gondoltam ott csak ki lesz állítva a 3 legjobb.. De mostmár mimdegy! Az ostobaság szégyenfoltját már úgysem tudom lemosni magamról. :DDD Nem is próbálom!

[ Szerkesztve ]

A kedvenc játékszerem a csavarhúzó! ;) Dicodes/SvoeMesto

(#8) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Akkor spekulálok ;]

Feltételezem az esemény kétnapos lesz, szombaton kiállítás, és egyéb rendezvények, köztük a sajtósoknak tájékoztató, és egyéb bejelentések.

Vasárnap döntő a moddingra, és tovább folytatódó kiállítás

Kérdőjel? :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9) Akula


Akula
őstag

királyság! :C

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#10) jaja1981


jaja1981
addikt

Juhú!

Hétvégén meg is írom a bejegyzést, és ott leszek! Végre valami nyilvános kiállítás!

(#11) Kiki18 válasza jaja1981 (#10) üzenetére


Kiki18
őstag

Tavaly Veletechen is ugyanúgy volt modding kiállítás. :K

(#12) Nyeste86


Nyeste86
csendes tag

Na most én nekem az a gondom hogy az általam épített íróasztal PC nem-igen szállítható egykönnyen- közel 200X80X110 mérete miatt... Gondolom így hogy nem tudnám elszállítani a verseny helyszínére (Debrecenből húzós az ára) nem is igazán nevezhetek. Vagy tévedek? :F

(#13) rudi válasza Kiki18 (#11) üzenetére


rudi
nagyúr

Nem éppen. Tavaly egy zárt, meghívásos kiállítás volt, idén nyílt verseny lesz két kategóriával, bárki jelentkezhet rá.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#14) rudi válasza Nyeste86 (#12) üzenetére


rudi
nagyúr

Gondolom, az alábbit fölösleges magyázni:

"Fontos: a nevező vállalja, hogy a Veletech Moddingversenyre saját maga oldja meg számítógépe szállítását"

Ha nem tudod vállalni, nem nevezel.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#15) Kiki18 válasza rudi (#13) üzenetére


Kiki18
őstag

Én a nyilvános-t a kiállításra értettem,nem a moddingosok meghívására.Én legalábbis így értelmeztem a mondatot.

Mennyi gépre lehet számítani? 100+? Vagy ti is szűrni fogtok a nevezett alkotások között,mielőtt a Veletechre kimenne?

(#16) jaja1981 válasza Kiki18 (#11) üzenetére


jaja1981
addikt

De limitált induló lehetett, ha jól emlékszem.

(#17) rudi válasza Kiki18 (#15) üzenetére


rudi
nagyúr

Hát, annak alapján, hogy a decemberi kiírás után semmi jelentkező nem volt, most meg van kategóriánként 1-1 szerintem elég lesz 5-5 casemod és casecon :DDD Ha meg egészen véletlenül többen jelentkeznének, akkor a bejelentkező modok színvonala szerint válogatunk, mert nincs végtelen rendelkezésre álló hely a kiállítóterületen ;)

[ Szerkesztve ]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#18) feco72


feco72
Modder

Püff neki. Én elkezdtem jó részletesen sok képpel a leírást csinálni. Átírjam vagy mehet így is? Amúgy az megnyugtató, hogy van még +2 hét, így még lehet rajta javítani.

mindenféle dolgok steampunkosítását vállalom

(#19) rudi válasza feco72 (#18) üzenetére


rudi
nagyúr

Szerintem nem olyan nagy munka a jó részletes mellett egy rövid bemutatót is írni.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#20) kromatika


kromatika
veterán

Sok sikert minden nevezőnek. :K

(#21) jaja1981 válasza rudi (#17) üzenetére


jaja1981
addikt

rudi:
Minden képen kell logout cikk?
Képeim vannak a házról, de a készüléséről nincsenek.
Illetve időm sem lenne cikkeket írni, én csak kiállítanék, de azért, hogy találkozzak személyesen PH-s emberekkel.
[link]

Ezzel mennék. A bele már kicsit más. Egy sima narancs GMC Toaster volt.

(#22) rudi válasza jaja1981 (#21) üzenetére


rudi
nagyúr

Nekünk az is, fontos, hogy a jelentkezésekkel gyűljön az értékes tartalom a Logoutra. Tesék szépen rászánni azt a fél órát két-három bezezdésnyi szöveg és pár kép összekombinálására! Nem gond, ha nincsenek képek az építésről.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#23) mepet


mepet
addikt

Kíváncsi leszek idén lesznek-e értelmes modok is! ;]

(#24) DaveJr


DaveJr
őstag

Á basszus. Az ideiről sztem lemaradok:( Nem fogok elkészülni a házzal pedig már lassan 1 éve készül:(

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#25) jaja1981 válasza rudi (#22) üzenetére


jaja1981
addikt

Ah. Nem örülök Neki, de meglesz.
Amúgy nézted a házat? Beférek vele a kiállításra?

(#26) Engineer086


Engineer086
Modder

A hétvégén az én jelentkezésem is landol a postaládában :)

Szádvár rád vár: www.szadvar.hu-https://www.facebook.com/szadvarert.barati.kor/

(#27) feco72


feco72
Modder

Akkor még március végéig lehet hozzáírni a bejegyzéshez?

mindenféle dolgok steampunkosítását vállalom

(#28) Bari válasza feco72 (#27) üzenetére


Bari
Modder

Szerintem, hangsúlyozom szerintem, a jelenlegi állapotban lévő modról is írhatsz, mi a terved, mit szeretnél még rajta átalakítani, a jelenlegi állapotig hogy jutottál el, nem kell részletesen, csak nagy vonalakban, és ezzel a bejegyzéssel nevezel, a nevezés után simán csak hozzáírod az addig elkészült változásokat.
De majd az illetékesek biztos megírják jól gondolom e.

Üdv: Bari

(#29) feco72 válasza Bari (#28) üzenetére


feco72
Modder

Én is így értelmeztem eddig, csak most belém hasított a jeges félelem, hogy hátha mégse. Mondjuk akkor félállapotú gépekről kellene véleményt mondani?? Megvárom valaki hivatalos ember véleményét is.

mindenféle dolgok steampunkosítását vállalom

(#30) Bari válasza feco72 (#29) üzenetére


Bari
Modder

Ha megnézed az én nevezős bejegyzésemet még félig sincs kész a mod, és Jones965 blogbejegyzése sem a kész gépről készült.
Szerintem nopara.
De majd jön Rudi és elmondja a hivatalos álláspontot.

Szerk:
Ezért is kell majd a nevezési határidőig és utána is frissítgetni majd a nevezős bejegyzéseket, hogy azért látszódjon mi is készül.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Bari

(#31) rudi válasza feco72 (#27) üzenetére


rudi
nagyúr

Nyugodtan hozzáírhasz bármikor, akár majd a nevezés lezárása után is. A bejegyzés azért kell, hogy valamennyire meg tudjuk ítélni, mennyire lesz szép, jó, érdekes a mod, amikor a meghívókat osztogatjuk. Megelőzve a kérdésedet, még nem tudjuk pontosan, hány gépnek lesz hely.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#32) feco72 válasza rudi (#31) üzenetére


feco72
Modder

Vérnyomás -50. Így oké, mert jelenleg a fél szobában az alkatrészek hevernek és csak a fejemben létezik az egész. Lesz majd egy hasonló mint az egérversenynél, ahol 1-1 képpel be lesz mindenki mutatva?

mindenféle dolgok steampunkosítását vállalom

(#33) rudi válasza feco72 (#32) üzenetére


rudi
nagyúr

A versenyről minden bizonnyal lesz alapos összefoglaló, ahol minden résztvevő szerepel majd.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#34) prolad


prolad
őstag

Veletech :C :C

(#35) szab.tam


szab.tam
nagyúr

szerintem sokan azt hittük, hogy lesz bőven gép. nem azt, hogy korlátos, ezért lesz 5-5-nek hely.
(na persze, ahhoz sok jelentkező is kellene ugye.)

emlékeimben él egy pár évvel ezelőtti kiállítás. ugyanígy a marczin volt.
alul valami konzolos bohócparédé ment, full hangerővel, felül meg volt néhány gép. azt hittem, lesz vagy 50 mod. ezért mentünk ki.
mit mondjak: kb. 15 perc után lefaroltunk, annyira gyér volt.
igaz, volt egy kis fekete, majdnem kocka. a 15-ből ott 10 perct töltöttem el. egy nagyon átgondolt, kis fogyasztású, már játékra is alkalmas, viszonylag halk gép.
az nagy hatással volt rám, ami a későbbi inspirációkat illeti. :))

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#36) ittakary


ittakary
nagyúr

Je, tuti elnézek :)

(#37) HookR


HookR
addikt

Van még bőven idő, korai aggódni a nevezési létszám kapcsán. Ami a szándéknyilatkozatokat illeti, egy 'határozott talán'-nal én is szolgálhatok. :) Legalábbis nagyban javította a részvétel esélyeit az április végére kitűzött időpont, és a két héttel megtoldott nevezési határidő.

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#38) eszterencs válasza szab.tam (#35) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Félreértetted, amit rudi írt. Nehéz kiszámítani, mennyi jelentkező lesz, mert nagyon a végére hagyják a nevezést az emberek. De 20-30 gépnek simán lesz hely, ha ezt meghaladja a jelentkezők száma, akkor majd meglátjuk, kell-e válogatni a jelentkezések közül.

(#39) szab.tam válasza eszterencs (#38) üzenetére


szab.tam
nagyúr

így világos. :)

****

csak lett volna egy gondoloatom, amit már így le sem írtam. de akkor viszont igen:
tudom, hogy késő.
lehetett volna egy 3. kategória. egyéb, amibe belefér mindaz a mod, ami az első 2-be nem.
csak egy pl: valaki készít egy egeret. átalakított vasalóból.
(van még iylen öteltem...) :DDD
értelme van? nincs. modding? igen. érdekes, meghökkentő, kiállítható? igen...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#40) Bopez


Bopez
tag

Na ha minden jól megy én is nevezek, addigra befejezem a sajátomat is, sőt ha minden jól megy akkor cégesen is csinálunk egyet hátha lesz még annak is helye :) :)

Bopez felhasználónak 19 pozitív és 0 negatív értékelése van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.