Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AxBattler


AxBattler
félisten

Mondjátok, hogy volt Wizard of Wor deathmatch. :DDD

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#2) falijja


falijja
őstag

Látom dreamcas on nyomatták a soul caliburt..nagyon nagy kedvenc volt... :)

(#3) Grodd válasza AxBattler (#1) üzenetére


Grodd
tag

Ne is mondd , gyermekkorom szép emléke, amikor apámmal WoW (nem world of Warcraft ) deathmatcheket toltunk a Videoton ColorStar-ra kötött C64-en két quick shot II turbo joystick-al... :)

(#4) twollah1976 válasza AxBattler (#1) üzenetére


twollah1976
őstag

Regi szep idok.
Sokaig nagy kedvenc volt a WoW.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#5) Revenge


Revenge
tag

Sziasztok. Dreamcaston valamilyen autós játékot tolt két társunk, nem tudom, mi volt a neve, de elképedtem rajta, hogy osztott képen, igencsak megnyerő grafikával, nagyon lazán lagg, akadás, fps drop nélkül szaladt. Nem hittem el. Aztán PlayStation-ön Tekken3-aztam egyet az ismerősömmel :D

Párhuzam---> informatikusok és kurwák között: "Úgy lesz informatikus valaki, ahogy egy ártatlan lány eljut az emberiség legősibb mesterségéhez: először kíváncsiságból csinálja, aztán kedvtelésből, végül pénzért."

(#6) Sak válasza Revenge (#5) üzenetére


Sak
csendes tag

Hello! Ez a game volt, 24 hours Le Mans a címe. Igencsak kimaxolta a Dreamcast képességeit (CPU SH-4 200MHz, grafika PowerVR2 133MHz/16MB VRAM).

[ Szerkesztve ]

Ha valami csinálsz, akkor azt tedd rendesen. Csak egy icipicit több ráfordítás, mintha szarul csinálnád... [www.sargakazi.hu]

(#7) Sak válasza Revenge (#5) üzenetére


Sak
csendes tag

Bocs, csak 8MB volt a video RAM, de mivel a PowerVR chip már akkor tudott asszem 1:4 vagy 1:8 arányú textúra tömörítést, ezért meglepően szép grafikát lehetett belőle kicsikarni.

Ha valami csinálsz, akkor azt tedd rendesen. Csak egy icipicit több ráfordítás, mintha szarul csinálnád... [www.sargakazi.hu]

(#8) Revenge válasza Sak (#6) üzenetére


Revenge
tag

Igen, ez az. Hát ez valami elképesztő. :Y

Párhuzam---> informatikusok és kurwák között: "Úgy lesz informatikus valaki, ahogy egy ártatlan lány eljut az emberiség legősibb mesterségéhez: először kíváncsiságból csinálja, aztán kedvtelésből, végül pénzért."

(#9) BiP válasza AxBattler (#1) üzenetére


BiP
nagyúr

:)

Amikor felmentem az emeletre, kilóméterről meghallottam azt a mély búgó, tudatomba égett dallamot, így tudtam, merre kell menni :)

(#6) Sak: Bakkk, ilyet is tudott a Dreamcast. Ez durva.
Ránézésre simán Gran Turismo 3-4 szint.

[ Szerkesztve ]

(#10) AxBattler válasza BiP (#9) üzenetére


AxBattler
félisten

Ja. Durvábban beléd ég, mint a herka. :D

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.