Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Geller72


Geller72
veterán

A doulingóhoz képest milyen lehet? Próbálta valaki, aki a másikat is használta már?

(#2) B1T3


B1T3
addikt

Még nem használtam igazán, csak egy ideje pihent a telefonomon, de ez a frissítés olyan, mintha lefrissíteném a Real Racing 3-at, és Angry Birds Go válna ezzel belőle.
Mindenképpen új alkalmazásként kellett volna kiadni a régi megtartásával, de elhiszem, hogy nehéz ügy lett volna felfuttatni ennek az appnak is a népszerűségét, viszont nem értek egyet egy alkalmazás effajta népszerűsítésével.

(#3) pzske válasza Geller72 (#1) üzenetére


pzske
aktív tag

Gyakorlatilag használhatatlan mert nem működik....

Az élet 1 szar játék , de a grafikája nagyon ott van...

(#4) RaveForce


RaveForce
veterán

Az alkalmazás két hét múlva, december közepétől lesz elérhető Androidra és iOS-re.

ez qvajó annak fényében h az alkalmazás frissítése már ezt a gyerekes vackot húzta le, vagyis a régi MÁR nem használható az új pedig MÉG nem..... ezt tényleg így kellet?? és a régi xeropant használóknak meg kvázi bele****tak a szájába? ilyet még nem láttam eddig, de nem volt vmi profi kivitelezés, mennyiből tartott volni a régi mellett kiadni ezt és nem rávasalni... :(((

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#5) dome008


dome008
csendes tag

Én szerencsére nem frissítettem, így a régi még használható. Nagyon korrekt kis app volt angol tanulásra. Duolingónál jobb volt szerintem. Viszont ez a húzás nagyon ellenszenves... :(((

(#6) B1T3


B1T3
addikt

Szerencsére újra a régi verzió érhető el az áruházban.

(#7) Atocha


Atocha
senior tag

Dec. 27 van és még mindig nem elérhető a Xeropan 2.... :(

Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.