Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hiftu


Hiftu
senior tag

A D-link először figyeljen oda az IT eszközeinek biztonságára, után próbáljon olyan intim szférába megjelenni, mint az okos otthonok.

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#2) osztraksajt válasza Hiftu (#1) üzenetére


osztraksajt
őstag

Meg a megbízható működésre.

Három különböző típusú dlink routerrel is találkoztam az utóbbi pár hétben amik pár napnál tovább nem bírnak rendeltetésszerűen működni, pedig leterhelve sincsenek. Random fagynak részben vagy égészben, hol csak a wifi nem megy, hol a WAN, hol a webinterface, vagy egyszerűen csak semmi.

Egy ilyen cégre biztosan nem fogom az otthonomat rábízni. ;]

(#3) DrojDtroll válasza osztraksajt (#2) üzenetére


DrojDtroll
addikt

Cisco alapokon tudnám az okos otthonomat biztonságban, hogy nincsenek ezek a fagyások.

(#4) #06658560 válasza DrojDtroll (#3) üzenetére


#06658560
törölt tag

Nekem az AVM termékei jöttek be nagyon, sajna emlékeim szerint nehezen beszerezhetőek Mo-n.

(#5) DrojDtroll válasza #06658560 (#4) üzenetére


DrojDtroll
addikt

Én azt nem ismerem, de nekem a cisco tökéletes.

(#6) E770


E770
senior tag

egy jó kis termosztát, az lenne még nagyon jó, hogy tényleg okos legyen a ház otthon

(#7) MaCS_70


MaCS_70
félisten

Nekem ez az M225 tetszik nagyon. Régóta tökölünk azzal, hogyan tudnánk a teljes begrabbelt zenegyűjteményt könnyedén elérhetővé tenni a hifi számára.
Gondoltunk új erősítőre, ami látja a hálózati tartalmat, de azok gyakorlatilag csak könyvtáranként tudnak lejátszani, meg aztán kár lenne leváltani a régi jól működő, bevált erősítőt. Ez a Music Everywhere mobiltelefonos DLNA-távirányítással nagyon ígéretesnek tűnik.

Üdv: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#8) osztraksajt válasza DrojDtroll (#3) üzenetére


osztraksajt
őstag

Igen, csak ha Cisco cuccokkal lenne okosítva az otthon akkor mégegyszer annyiba kerülne az okosítás mint maga a lakás. :DDD

(#9) kurtuzov


kurtuzov
senior tag

AC szabványú routert akkor veszek, ha nem csak drága csúcskészülékekben lesz, hanem 10 eFt alatti olcsó termékekben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.