Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ---Lasali---


---Lasali---
Közösségépítő

Az a piros bevonat, az micsoda az alaplapon?

(#2) KaiotEch válasza ---Lasali--- (#1) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Vér.

Én tisztelem az Ő tudásukat, de ha már számukra "válogatott" cuccok jutnak úgy szvsz könnyű(ebb) csúcsokat dönteni...

(#3) PH-User válasza ---Lasali--- (#1) üzenetére


PH-User
addikt

Én Plasti Dip-re tippelek!

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#4) Achill3uS válasza KaiotEch (#2) üzenetére


Achill3uS
veterán

folyékony gumi :K

a válogatott kérdésre reflektálva, attól válogatott a proci mert mi válogattuk le. megvesz letesztel, nemjó elad. mindezt ismételve amíg egy jót nem találunk. akkor örülünk és nitrogént neki. az ASUS jelen esetben az alaplapokkal és a grafikus kártyákkal tudta a konfigjainkat és a rekordkísérletünket megtámogatni, minden egyéb hardware, szoftware, kellék saját forrás. :R

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#5) Borzoló


Borzoló
senior tag

Gratulalok urak! Eszmeletlen konfig es eredmeny. Vastaps!

"Az életben soha semmi nem lesz elég,de élünk és harcolunk!"

(#6) KaiotEch válasza Achill3uS (#4) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Saját pénzen veszitek boltból, majd "elaprózzátok"? Akkor ez így iszonyatos pénzkidobás... Hacsaknem öhömmöhömm fórumtárs "besegít", mert olyan helyen melózik, ahol hozzájut párhoz és teszt erejére megrángatja. Nem kizárt, hogy anno az én cpu-mnak is megnézte a végét :D

(#7) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Gratulálok! :)

⭐ Stella

(#8) jones965


jones965
Modder

Lehet hogy most ezért sokan gyűlölni fognak, de az Asus nem a Veletech rendezvény keretén belül volt kiállító.
Ettől függetlenül remek volt a show.

(#9) takacsbotond válasza KaiotEch (#6) üzenetére


takacsbotond
őstag

Erre én is kíváncsi lennék!
Minden tiszteletem, de nem szívesen vennék olyat procit (főleg ha már újat veszek) amit előttem szarrá húztak...

[ Szerkesztve ]

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#10) Achill3uS válasza takacsbotond (#9) üzenetére


Achill3uS
veterán

hányszor kell még ezt leírnom? :( de tényleg... melyik üzletnek engedné meg, hogy kibontsunk egy csomó csúcs processzort lenitrogénezzük és a "gyanútlan" vásárlónak eladjuk? egy sem. de manapság egy üzletben sincs 1db-nál több raktáron. szóval egyrészt fizikai képtelenség másrészt felfújt para.
fogom megveszek 1-et, letesztelem nem jó eladom itthon vagy külföldön buktával, de ez az ára ennek a hobbinak. a jó tuning képességű darabok nem véletlenül cserélnek gazdát horror árakon. aki meg tőlem veszi meg apróban az általam kitesztelt és gyengének ítélt darabokat egyrészt örül mert nyomott áron jut hozzá, és ugyanúgy megkapja rá a bolti garanciát, mivel a szervíz sem tudja kimutatni semmilyen módon, hogy esetleg volt-e már minuszban tesztelve. szóval, hogy te újként széthúzott procit kapj semmi esélyed és még a feltételezés is sértő. :R

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#11) Achill3uS válasza jones965 (#8) üzenetére


Achill3uS
veterán

+1 ott a pont :D

Gratulációkat köszönjük szépen, csakúgy mint a kilátogatott fórumtársak érdeklődését, reméljük mindenkihez kicsit közelebb került az extrémtuning elképzelése aki elsétált az ASUS standja előtt :R

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#12) takacsbotond válasza Achill3uS (#10) üzenetére


takacsbotond
őstag

Hány procit kellett leselejtezni mire találtál egy megfelelőt? :)

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#13) Achill3uS válasza takacsbotond (#12) üzenetére


Achill3uS
veterán

személy szerint kb 5-10 között van azoknak a 6700K-knak a száma amit megvettem eladtam. de ez a darab amivel kint tesztelünk Brekk kolléga legjobb procija :K

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#14) king.mp


king.mp
aktív tag

Srácok, gratula! :)

(#15) alfiboy


alfiboy
aktív tag

Gratulálok srácok!
:C
:)

...

(#16) Achill3uS


Achill3uS
veterán

köszönjük-köszönjük :R

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.