Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

" Főleg a tápgyártók között vannak ilyenek, mint például az Antec, a Nexus, a Seasonic vagy éppen az XFX"

Ezekből egy tápgyártó van, az pedig a Seasonic, a többi veszi a belsőt.

Seasonic szokta jelölni a változást, szintén rev. jelöléssel.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) jacint78 válasza Graphics (#1) üzenetére


jacint78
addikt

Szerintem csak a megfogalmazás volt pontatlan, arra gondolhattak, hogy ugyanaz a típus lehet más béllel.

type your text here..

(#3) Daywalker válasza jacint78 (#2) üzenetére


Daywalker
addikt

Köszönöm, természetesen így gondoltuk.
Duliee: Az átlag usert az nem érdekli, hogy ki gyárt belet, hiszen ő a tápot nem az OEM-től veszi. Őt az érdekli, hogy a táp mit tud és mi van ráírva.

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#4) Graphics válasza Daywalker (#3) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez igaz, és ebbe bukott bele, mégha csak képletesen is a Corsair tápjai, és ezért sem szoktuk a tápos topicban ajánlani, mert gazdasági megfontolásból folyamatosan gyengébb belsőket szállítottak azonos típuscsaládon belül...

És pl az XFX a másik jó példa, konstans Seasonic paletta.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5) #16939776


#16939776
törölt tag

Az alaplapos példánál maradva a gyártó honlapján hamarabb feltűnik az új rev. mint ahogy terítésre kerülne vagy a hazai webshopokba, így van idő tájékozódni mi változott és milyen irányba.

Másrészt ez nem új keletű dolog van olyan (Nem IT)termék ami ugyan azzal a névvel/modelszámmal 15-20 éve gyártanak. Csak a sorozatszám alapján lehet beazonosítani, hogy a 8-10 verzió közül pontosan melyikkel állunk szemben.

Az alkatrész spórolásból nincs nagy problémájuk a gyártóknak, mert a userek nagy része olcsó lapba olcsó processzort tesz ami kevésbé terheli a lapot.

[ Szerkesztve ]

(#6) Daywalker válasza #16939776 (#5) üzenetére


Daywalker
addikt

A baj azzal van, hogy sokan nem jutnak el odáig. Látnak egy tesztet, hallanak egy típusszámot a havertól, hogy azt vegye meg, a boltban megrendelik (ahol a régi spec van mert a webshopok nem frissítik sokszor - főleg ha ők sem tudják, hogy változás van) és kapnak egy tök másikat. :U

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#7) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

"Úgy érezzük, hogy nem a vásárló feladata, hogy "kiguberálja" a specifikációs táblázatból, hogy melyik revízióba eső termék mit tud vagy épp mit nem tud, ha az azonos név és típussal érkezik."

És ilyen esetben törvény adta jogom van reklamálni, vagy mivel a kép csak illusztráció, a szöveg meg fenntartja a változás jogát, kb. esélyem sincs a gyakorlatban?

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#8) #16939776 válasza Daywalker (#6) üzenetére


#16939776
törölt tag

Ekkor szerintem gond nélkül el lehet állni a vásárlástól, nem feltétel hozzá hogy hibás/érték csökkent legyen a termék.

(#9) Daywalker válasza #16939776 (#8) üzenetére


Daywalker
addikt

Igen, erre hívja fel a cikk a figyelmet :R

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#10) #06658560 válasza Daywalker (#6) üzenetére


#06658560
törölt tag

Jobbat mondok: kereskedő, árut kap, de van még régi termék is ugyan abból. Tudja-e, kell-e tudnia, hogy új revízióját kapta? Ez után a vevő mit fog a pénzéért kapni?

(#11) Tikakukac válasza Daywalker (#6) üzenetére


Tikakukac
titán

Sőt, még mondok jobbat: már vastagon a nagyker sem tudja mit kap, a kisker méginkább nem. Ezt fűszerezhetjük még rendesen, a végeredmény totális káosz. Ha nem úgy kezelnének mindent, hogy úgyis el lesz adva akkor évekkel lenne hosszabb az élete a legtöbb boltosnak és rakisnak. De amíg nem addig marad a vergődés.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#12) vicze válasza #16939776 (#8) üzenetére


vicze
félisten

Kivéve, ha a weboldalon ott szerepel a Csubakka védelem, azaz
"* Az itt található információk a gyártó által megadott adatok. A gyártók a termékek adatait bármikor, elõzetes bejelentés nélkül megváltoztathatják. Változásért, eltérésért nem tudunk felelõsséget vállalni!

* A fent látható kép illusztráció. A termék a valóságban eltérõ lehet."

Ez bizony mindenhol ott van.

Amúgy a revíziók problematikája szerintem egyre nagyobb. De ha a telefonokat nézzük soha nem is tudod meg, hogy 3 fajta kijelzőt 3 különböző SoC-ot, stb. használtak a gyártás során, a neve meg pont ugyanaz. Gyakorlatilag fogalmas sincs, milyen részegységeket fogsz megvenni. De már TV vásárlásakor is napokat túrtam a netet, hogy ne a silányabb minőségű panel legyen a megvett modellben...

(#13) Daywalker válasza #06658560 (#10) üzenetére


Daywalker
addikt

Onnan (kéne) tudnia, hogy elvileg a leolvasásnál látni fogja, hogy megváltozott a termékkód. Az, hogy ő név alapján beviszi a régi alá az újat, az már az ő felelőssége...
Az meg a gyártóé, ha nem változtat kódot...

vicze1: fúú asszem nagyon a lényegre tapintottál a "mossuk kezeinket" szöveggel. :R

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#14) vittorio7


vittorio7
őstag

USB 3.0-s hiba a Haswell platformnál [link] [link]

Ez is ide illik. És simán forgalmazták az alaplapokat így is. Aztán valamelyik gyártó feltüntette az új C2 rev.-et a termék dobozán, de volt olyan amelyik nem.

Vásárlás előtt, több kiskernek is írtam ez ügyben. Volt amelyik nem is "hallott" a dologról. Volt ahol azt mondták, hogy majd otthon beüzemeléskor pl. CPUZ-vel megnézhetem, hogy milyen rev. van a lapon. De hibásként nem cserélik, mert ez nem hiba. Persze elállhatok a vásárlástól, de csak ha magánszemélyként vásároltam.

Duliee

XFX jó fej.

Mert van ilyen 450-es TS. Meg van aki ilyet kapott. [link]

[ Szerkesztve ]

(#15) mcmike


mcmike
őstag

Szvsz a vége mindíg ugyanaz marad: magad uram, ha szolgád nincs... azaz én már csak abban bízok aminek én magam járok utána személyesen. Disztriktöl nem lehet elvárni ilyen jellegű tájékoztatást hiszen ezres darabszámok mennek át a kezeik között (esetleg egy lelkiismeretes kiskernél talán). Van nagyobb gondjuk is mint revíziókat nézegetni... ;)

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#16) LGLuke


LGLuke
őstag

"a friss terméket egybekötik a technikai dokumentáció módosításával és azzal próbálnak meg takarózni, ahogy az történt az NVIDIA esetében – bár a GeForce GTX 970 esetének élét tompítja, hogy az eredeti terméken nem módosítottak, tehát a vásárló lényegében azt kapta, amit a tesztekben látott."

Ennél az esetnél jól láthatóan az a probléma, hogy a teszt csak bizonyos dolgokra hívja fel a figyelmet. Megpróbálják "azonos" körülmények között összehasonlítani a termékeket és erről információt adni, de nem próbálnak ki minden eshetőséget és nem minden körülmények között igazak az eredmények.

Amikor egy autót tesztelnek akkor sem nézik meg, hogy az milyen télen -40 fokban és milyen a szaharában +40 fokban. Adott körülmények között mondanak véleményt róla. Pont ezért fontos a termék dokumentációja és a specifikációja, hiszen ezek utalhatnak annak a terméknek a tulajdonságaira minden körülmények között.

(#17) McSico válasza vittorio7 (#14) üzenetére


McSico
senior tag

Azzal az XFX táppal én is úgy jártam :D
Megelőztél a példával. Gondolkoztam is rajta, hogy visszaküldjem, de végül csak beépítettem.

[ Szerkesztve ]

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#18) vittorio7 válasza McSico (#17) üzenetére


vittorio7
őstag

Te melyiket kaptad? Amikor mi rendeltük ezt küldték: P1-450S-X2B9 csak TS van ráírva.

(#19) MaUser válasza vicze (#12) üzenetére


MaUser
addikt

De ha a telefonokat nézzük soha nem is tudod meg, hogy 3 fajta kijelzőt 3 különböző SoC-ot, stb. használtak a gyártás során, a neve meg pont ugyanaz.

Hogy ezzel mennyire igazad van. Van Z3C-m németben vett. Minden olyan, ahogy a tesztek leírták. Ez alapján páromnak vettünk egy másikat itthon kicsit később:
- GPS néha két-három perc alatt talál csak holdat és érzéketlenebb
- kijelző színvilága nem helyes, eltolódott az egész a piros felé és nem kompenzálható (lehet a tapi részt cserélték?)
- fényképező homályosabb képeket készít

A vicc, hogy a párom telója sem tűnik vészesnek, egészen addig, még nem hásználod egy régebbi revíziós, még nem kioptimalizált mellett. :(

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#20) nonsen5e


nonsen5e
addikt

"Itt sem feltételezünk rosszindulatot..."
Miért ne feltételezzünk rosszindulatot, amennyiben az adott gyártó az addig x% teljesítményű lapkákat kicserélte 1/2x teljesítményű lapkákra? Gondolom nem azért mert drágábbak és jobb minőségűek.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#21) #06658560 válasza Daywalker (#13) üzenetére


#06658560
törölt tag

A vonalkód nem kell, hogy kotelezően tartalmazza a revíziót, láttam már rá jó pár példát. Még OEM előtt, így a kereskedő már abszolút nem tudja. Teszem azt egy alkatrészt több beszállító gyárt a kész termékhez, ilyenből van nyolc. Már ez jelentene 32különböző típusszámot, miközben a termék ugyan az. Ki tudná követni?

(#22) Bugfix1984


Bugfix1984
aktív tag

Azért a Gigabyte-os alaplapos költségcsökkentés elég felháborító ! :W

(#23) Daywalker válasza #06658560 (#21) üzenetére


Daywalker
addikt

Ha apróbb cserék vannak nem is kéne, de ha nagy változtatások vannak, amelyek befolyásolják valóban a termék jellegét (pl fázis vagy bios chip elhagyása, lassabb memórialapkák stb) akkor igenis szeritem kötelessége lenne. Hogy miként oldja meg a gyártó, az nem érdekli a vásárlót. A kereskedőt meg általában nem érdekli, de vele is kitolnak így, ha viszik vissza a terméket.

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#24) Habugi


Habugi
addikt

Kösz a cikket! :R

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#25) KillHates


KillHates
nagyúr

Ha tudnátok, hogy notebook-fronton mi van?...
Végre rájövünk nagy nehezen egy gép (pl Samsung 510-es) típus hibájára, következő ügyfél hív, rossz Samsung 510 típus hibára utaló elmondással, mondjuk az árat, az átfutási időt, stb... Behozza a gépet szétszedjük, de az alaplap alakján kívül semmi sem stimmel ami a gépben van :D :DDD Minden alkatrlsz máshol, más tápáramköri elemek, más EC, más KBC, szóval a burkolat stimmel de ami benne van... :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#26) Daywalker válasza KillHates (#25) üzenetére


Daywalker
addikt

omg... :Y

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#27) ibmfan válasza #06658560 (#10) üzenetére


ibmfan
tag

Sokszor tapasztalom, hogy a forgalmazó és a nagykereskedés felől is 0 a tájékoztatás. Ha az ember napi 1-2 óra aktív fórumozással / cikkolvasással nem tölti az időt munka mellett/után, akkor sajnos nem biztosan naprakész... :(

/ Telefonon: +36203566618 / Hétköznap 9 - 18 között elérsz /

(#28) Tikakukac válasza Daywalker (#26) üzenetére


Tikakukac
titán

Noti papíron: matt panel, SSHD, 750M
Valóban: fényes, HDD, 755M

És ez sima tök általános dolog, ha nem szólsz vissza, hogy hékás, addig míg ki nem fut így adják ki a kezükből rakiról.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#29) mekker


mekker
őstag

Az is érdekes kérdés, hogy ha egy bolt honlapján kavarnak a revíziókkal típusszámmal (vagy éppen eldönthetetlen ), akkor a vevőnek mennyi lehetősége van visszakozni.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#30) KillHates válasza Daywalker (#26) üzenetére


KillHates
nagyúr

A szakma igazi szépsége, hogy egész változatosan megtanulunk a fogunk között sziszegve káromkodni...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#31) KillHates válasza mekker (#29) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szerintem 72 órán belül vissza lehet vinni bármilyen tartós fogyasztási cikket, ha nem üzemelte be az ember,a csomagolása és tartozékai hiánytalanok...
Mi jártunk már így 140 ezres telefonnal; az ügyfél visszamondta, mert kínai elemek is voltak a menürendszerében és azt "véletlenül" nem említette a webshop :B

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#32) maross


maross
veterán

"Később ugyanilyet lépett a Kingston is, csak éppen külön bejelentés nélkül: kicserélte a V300-as SSD-ben lévő, 19 nm-es Toshiba Toggle NAND flash chipeket 20 nm-es aszinkron Micron chipekre."

Ezt lehet ellenorizni valahol, ha mar gepben van a v300?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#33) Kroni1


Kroni1
veterán

A tápos dologra: beszélgettem régebben a corsair fórumon Johhnyguru-val, aki ott dolgozik (vagy legalábbis tavaly még biztos ott dolgozott). Elmondása alapján több nagyobb, Seasonic belsővel szerelt tápjukkal voltak gondok, mint ahány GW vagy CWT belsős táppal, és ezt a fórumon fellelhető kommentek is valamelyest alátámasztják. Ő és még néhány külföldi kifejezetten tápos oldal letesztelt párat a "gyengébbnek vélt" belsős Corsair tápok közül (komolyabb teszteket csináltak mint amilyenek a PH-s táptesztek lenni szoktak) és ha nem az előitéleteknek hiszünk hanem az eredményeknek akkor ezek bizony nem rossz minőséget adnak el a Corsair-nek! Nyilván túl vannak árazva, de ez már egy másik kérdés...

Amugy az én egyetlen összehasonlítási alapom : egy Seasonic 450W-os (28k volt akkor a bolti ára, 80+ gold tipus, pontos tipust már nem tudok) és egy 22k körüli Corsair CS450M volt nálam. A Seasonic Idle-ben pár Wattal többet fogyasztott, terhelve kb. egyformán ettek, mindkettő nagyon halk volt. Végül a CS450M maradt, mert hosszabbak voltak a kábelei, a Seasonic nem ért fel az alaplapomig az alsó tápos Graphite 600T midi házamban. Azóta is tökéletesen működik, és a gépem jóval kevesebbet fogyaszt mint az előző Seasonic belsős VX450-es tápommal.

[ Szerkesztve ]

(#34) viraga


viraga
tag

Az is jó volt, mikor az LCD-k még csak elterjedőben voltak, több gyártó előszeretettel járatott be egy-egy típust xVA panellel, majd TN-re tértek át minden jelzés nélkül. Sokszor az árat sem nagyon csökkentették. Mostanában nem hallok ilyesmit, már sok elérhető árú IPS-es is van (szerencsére), a paneltípus pedig gyakrabban feltüntetésre kerül.

(#35) Bodz válasza maross (#32) üzenetére


Bodz
nagyúr

Az Aida64 pl. mutatja a flash chipek típusát. Azt nem tudom, hogy mennyire megbízhatóan.

[ Szerkesztve ]

(#36) Horvi


Horvi
őstag

Hi,

A második oldalon a képaláírás szövege:
Az eredeti PlayStation 3 alaplapja Emotion Engine lakpával és a PlayStation 3 Slim válozata EE nélkül (forrás: Wikipedia és iFixit) [+]
Ott az gondolom lapka akart lenni.
Üdv,
Horvi

Hello darkness, my old friend...

(#37) maross válasza Bodz (#35) üzenetére


maross
veterán

meglett, koszi, 19 nm toshiba.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#38) Graphics válasza Kroni1 (#33) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Azt JohnnyGuru kifelejtette a képletből, hogy a Corsair kérésére lett módosítva a táp hűtési köre... Ők felülírták a Seasonic ajánlását, és alacsonyabb fordulaton járatták a tápjaikat... Miért is, hogy halkabb legyenek.

Tették ezt pl a VX450-esek esetében, vagy említhetem a kusza TX szériában lévő Seasonic belsőket / amik aztán több reviziót éltek meg mint Aleska Diamond egy forgatás alatt... /

Valahol még a tápos topicban is volt erről szó, nos emiatt melegedtek, és haltak le hamarabb a nagyon terhelt Corsair "tápok"

Ja igen a HX széria, azt jól elkefélte a Corsair... Csak gratulálni tudok nekik... és ezt el is játszották a TX-nél is...

Szóval, két oldala van a dolognak, én Great Wall beles tápot az életben nem vennék, inkább visszavásároltam egy már eladott Seasonic SS400-ET-met , mert annál halkabb, erősebb ,hosszabb kábeles tápom csak egy volt. A full passzív Seasonic :D

Ja meg volt még egy full passzív Silverstone Nightjar 400-ason / aka FSP Zen Bronze /

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#39) nyunyu válasza maross (#37) üzenetére


nyunyu
félisten

64GB-s Kingston V300-bol nem volt elkefelt verzio, csak a 128GB es 256GB-sekbol.

Faternak raktam ossze 1 eve egy gepet a 64GB-ssel, direkt leteszteltem, franko verzio.
Masnap videki boltba vissza, hogy kell nekem is egy 128MB-s.

Felhozam magamhoz Pestre, epitem be a gepembe, puff, herelt verzio. :W

Tokugyanolyan clamshell csomagolas, aminek a felbontasa minimum 8 napon tul gyogyul.
Meg veletlenul sem tudod visszacsomagolni+visszavinni.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#40) TeeJay


TeeJay
félisten

a vinyógyártókról is szólhatnátok picit!
azonos típusszám alatt annyi féle gyárból érkezhet a termék ahány van a gyártónak
volt már made in japan Hitachi notivinyóm, made in Thailand is, de made in china is már
és hiába volt azonos a típusszám bizony érezhetően volt különbség köztük mechanikailag
ráadásul egyik másik nem volt fejparkolós annyira

ezt gondolom utóbbi években csinálják amióta a WD megvette a Hitachit a Seagate meg a Samsungot
szóval csak azt akartam kihozni ebből hogy ott sem mindegy melyik országban készült merevlemezt kapja az ember mert van némi különbség külsőre is meg belsőre is :U

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#41) Kroni1 válasza Graphics (#38) üzenetére


Kroni1
veterán

Tény, hogy sok elcseszett szériajuk is van, de nekem szerencsére nincs semmi bajom és nem volt semmi bajom egyikkel sem amit sok utánaolvasás után vettem meg... (Vx450, cs450m)

( TX, HX-et sose vettem volna, söt még RM-et sem. )

(#42) TeeJay válasza Tikakukac (#28) üzenetére


TeeJay
félisten

szabad tudni ez melyik laptop márkánál van?
csak hogy elkerülhessem legközelebb ha megbíznak vásárlással.
Acer-t szoktam venni mindig, eddig ott nem volt gondom hamis infókkal

másik dolog is eszembe jutott
jó pár éve mikor Samsung 20" monitort kaptam otthonra, fórumokon kellett vadászni
hogy vajon melyik típusban lesz samsung vagy cwt vagy auo panel mert ezt szinte meg sem lehetett jósolni
ráadásul voltak bizony különbségek a 3-4 panel beszállító között hiába volt ugyanaz a Samsung típusú monitor.
nem tudom manapság is van-e még ilyen hogy egy monitor vagy TV egyik hónapban még ilyen panellal másikban meg már másfajtával lesz gyártva és erről a kutya se szól csak utólag derül ki :U

[ Szerkesztve ]

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#43) Graphics válasza Kroni1 (#41) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igen, mert pl ha nincs kiterhelve egy CX400-as is örök élet.

De én ezért veszek csak OEM minőséget a Seasonic-okból, vagy ha kifogok valami gyári FSP cuccot.

Múltkor pl Acer Veriton házakból való 250-es Bronze Delta tápokat. Olyan minőség, hogy ezt boltba nem kapja meg az ember :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#44) Kronos3000


Kronos3000
senior tag

Még nem futottam bele semmi rosszba ezen a téren,igaz a kivesézett gyártókat pont nem kedvelem....

Wasabi...

(#45) McSico válasza vittorio7 (#18) üzenetére


McSico
senior tag

A TS450-et kaptam és a 450PRO-ra számítottam. Természetesen a rendelési kód ugyan az mind a kettőnél, és akkor még a gyártó oldala is hiányos volt. Gyakorlatilag a TS450 nem is volt még akkor kint náluk. De kis utánajárással kiderült, hogy stabilabb elektronika került bele. Viszont ami csalódás volt benne, hogy ennek már nem harisnyázottak a periféria a kábelei.
De teszi a dolgát rendesen gyakorlatilag 24/7-ben. :)

[ Szerkesztve ]

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#46) Tikakukac válasza TeeJay (#42) üzenetére


Tikakukac
titán

Minden márka csinálja. GPU változatok, órajelek, slotok, szabványok totál katyvasz. Inkább nem tűnik fel az embereknek ezért hiszik, hogy minden rendben.

Táp: Seasonic állítólag a 430TS is és a venti egy 10k-s tétel benne önmagában. Retek hangos és süvítős az egész. A mihez képest sokat jelent, lehet ajnározni egy sok-sok éves minőségi táp romra veri.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#47) Graphics válasza Tikakukac (#46) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A TS430-ba pedig ADDA venti van, nem tudom hol cseszhették el a dolgot. Elvileg ugyanaz mint az S12II és az SS széria.

De lehet itt is belenyúltak a ventivezérlésbe, csak felfelé emelték.

Illetve ez a venti már nem Ball Bearing-es, hanem valami HyPro Bearing. / tehát kb sima csúszó

Vagy regionálisan mást kapunk, vagy valami gebasz van.
50%-ig halk, utána viszont tényleg magas fordulatra kapcsol

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#48) vittorio7 válasza Graphics (#47) üzenetére


vittorio7
őstag

A diagramon a kék az melyik? Én kínaiul nem tudok olyan jól mint Te? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#49) Graphics válasza vittorio7 (#48) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Próbálom kibogozni, megpróbálom megfejteni

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#50) Tikakukac válasza Graphics (#47) üzenetére


Tikakukac
titán

Az 50w terhelésen is rohadt hangos, és maga a venti is hangos és a tápban is süvít a levegő. Ez rossz, alacsonyan is magasan is, mindenhogyan.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.