Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Ulefone..... édes istenem........

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#2) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Végülis mindent vegyítettek, ez ilyen abszurd szerelemgyerek, iPhone küllem, Samsung név, Huawei színvilág..

Amit lehet és a top 3 kínál beletették... Küllemben.

A belsőt hagyjuk...

5 MP kamera 8-ra skálázva... Jajj, itt jót röhögtem....

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3) kbyte1024 válasza Graphics (#2) üzenetére


kbyte1024
addikt

Interpolaljuk fel az a jó:)) frissítés meg sohanapja,mert a support nem is létezik:)

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#4) roli543


roli543
őstag

Egy dolog tetszik benne, a kijelző méret. Ez ma már elég kicsinek számit

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#5) #80439296 válasza kbyte1024 (#1) üzenetére


#80439296
törölt tag

Igen...?...

:DDD :DDD :DDD

(#6) Graphics válasza roli543 (#4) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Annyit nem ér az a kijelző .. van hasonló méretű

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7) pusszycat válasza #80439296 (#5) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Tégy csodát... :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#8) takysoft válasza kbyte1024 (#1) üzenetére


takysoft
tag

Én szeretem a feltörkvő gyártókat, de a 2gb ram, és ez a vacak SoC, meg 16gb tárhely... ez predesztinálja arra, hogy egy vacak lesz...
Miért kínozza egy gyártó a vevőit ilyennel?

I will live forever or die trying

(#9) Ashitaka válasza takysoft (#8) üzenetére


Ashitaka
tag

" Miért kínozza egy gyártó a vevőit ilyennel" Mert ők pont megtehetik,sajnos. Nem hinném hogy az Ulephonnak vannak rajongói vagy törzsvásárló bázisa. 10-ből 9 Ulephon használó nem vesz még egyszer ettől a gyártótól terméket. Hacsak nem elmebeteg az illető. Így mindég új vásárlók szivatják magukat e copy cég 'remekműveivel'

(#10) Shitpost


Shitpost
újonc

Nem.

(#11) Noukoum


Noukoum
veterán

Nyilván ekkora lesz a káva.. Hoogynee :C

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#12) #80439296 válasza pusszycat (#7) üzenetére


#80439296
törölt tag

Csoda, hogy te még nem vettél ilyet.

Na, milyen? Máris csináltam egyet! Nem nagy dolog, a kisujjamban van... :DDD :DDD :DDD

(#13) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Valaki valaha komolyan vette ezt a céget? :N

(#14) dlaj


dlaj
őstag

.

[ Szerkesztve ]

(#15) Graphics válasza dlaj (#14) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hogy jön ide az Elephone? A cikk uLeFone, tudom egy kutya sajnos mind . ;] de azért nem egy cég...

Nos a több az kevesebb ahogy látom, mert konkrétan az órát nem lehet rendesen látni a kerettől...

szerk.: Belinkelem azért, hogy a többiek is lássák... :D

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#16) #80439296 válasza Graphics (#15) üzenetére


#80439296
törölt tag

Elephone, uLeFone = GaGyiFoNe. :P

(#17) Nimda


Nimda
addikt

Hulyefone, IIike és Homitomi...ezekről nekem a régi kínai gagyi telefon-kezdemények jutnak az eszembe. Aztán kitudja gyerekek, lehet egyszer még felnőnek a nagyok közé.

(#18) Graphics válasza Nimda (#17) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az a baj, hogy ezek a készülékek Kínában nem is kaphatóak állítólag.... Webshopra gyártanak kb..

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#19) Juhaszatti válasza takysoft (#8) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Az a baj, hogy az uleFone-ra már azt sem mondhatjuk hogy feltörekvő gyártó. Ezer éve a piacon vannak, és ezer éve ugyanazt a szemetet gyártják. Nem fejlődnek semerre.

[ Szerkesztve ]

(#20) punky10


punky10
addikt

Mikor szoknak már le a felskálázásról?Kamera 5-ről 8‐ra,meg 13‐ról 16-ra,akku kb 2500‐ról 3350-re,érték 1000 forintról kb 30‐40 ezer forintra...Mert annyi szerintem lesz e feltörekvő,innovatív gyártó eme műremeke... ;]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#21) bagkri01


bagkri01
őstag

20-25 ezerért venném, többet nem ér. 30-ért meg már vannak belépő xiaomik, azokkal nem tud versenyezni sem minőségben, sem szoftverben.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#22) forgonati válasza bagkri01 (#21) üzenetére


forgonati
őstag

Komoly? Te adnál érte annyit? Ingyen se kéne az ilyen fos. Persze kis túlzással. De össze-vissza lopott dizájn, hulladék kamera, hadd ne soroljam. A felinterpolálás külön poén így 2018 végén. Ha rajtam múlna ott rohadna rájuk az összes ilyen szemét...

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#23) dlaj válasza Graphics (#15) üzenetére


dlaj
őstag

Volt több is mindkettőből, semmi baj nem volt velük. Persze a kamera gyenge.
Ugyanakkora a Xiaomi Redmi 5 Plus-t és a Note 5-öt is javítani kellett garanciában egy hónap után. Még jó, hogy ez a "top" kínai márka hazai beszerzésű volt, így nem kellett messzire küldenem.

(#24) Graphics válasza dlaj (#23) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Én ha fizetnének érte sem vennék se Ele, se Ülepfónt...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.