Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) _drk


_drk
őstag

Ez a jövő! Egy nagyon távoli jövő!

(#2) snecy20


snecy20
veterán

Fasza nagyon, csak valószínűleg normál verzióban ugyanez összeállítható fele pénzért. :-/

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#3) Meteorhead válasza snecy20 (#2) üzenetére


Meteorhead
aktív tag

Nekem is sokkal szimpibb lenne, ha csak a ház lenne, és azt raknék bele, amit akarok. Ez semmi más, mint egy csini ház konkrétan hozzá tervezett hűtéssel és riser kártyával. RYZEN és VEGA is mehetne bele simán...

(#4) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Elképzelem ahogy visszaveszi a sebességeket mert már nem bírja a hűtés :U Teljesen megéri

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#5) Tapor


Tapor
csendes tag

Mintha egy kijelző nélküli notebookot egy állványra tettek volna.

(#6) total90 válasza enginev3.0 (#4) üzenetére


total90
veterán

Jajj, olyan vagy :DDD

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#7) Dealer95 válasza Meteorhead (#3) üzenetére


Dealer95
őstag

Vega egy ilyenbe... na azért...
Teljesítményben OK a Vega, na de hőtermelésben...

(#8) tailor74


tailor74
őstag

Nagyon jól néz ki, de horror áron kínálják.

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#9) twollah1976 válasza enginev3.0 (#4) üzenetére


twollah1976
őstag

Olyan ize-bize vagy.

Ki van ez talalva!
Majd vehetsz melle dizajnban passzolo geeeemer hutot ami csillog, villog, mint a Salamon toke.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#10) enginev3.0 válasza twollah1976 (#9) üzenetére


enginev3.0
félisten

Na ezért nem kell nekem soha laptop sem, mert egy két olyan kis lófül venti nem tud kellő hűtést biztosítani

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#11) ttt


ttt
senior tag

Pofás.
De a hűtés, zajosság, no meg az ár valszeg távol fog tartani tőle. Pedig már kellene egy olyan gép, ami nem kompromisszumos, nem lóg ki egy nappaliból és bármilyen pc-s tevékenységre jó.

(#12) _drk válasza ttt (#11) üzenetére


_drk
őstag

Rengeteg féle ház van, vannak rohadt dizájnosak. De nem az UFO félékre gondolok.
Az ilyenek max a kompakt mérete miatt lehet jó, de nagy teljesítményre sose lesz alkalmas.
Ps és xbox-ot direkt erre fejlesztik, pc-s alkatrészeknek szerintem sose lesz tökéletes.

[ Szerkesztve ]

(#13) enginev3.0 válasza ttt (#11) üzenetére


enginev3.0
félisten

Thermaltake Core v1

Szerintem szép, szinte bárhol elrejtőzik, plusz lehet bele virágot is ültetni

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#14) Lacok válasza enginev3.0 (#10) üzenetére


Lacok
őstag

Cserébe viszont elviselhetetlenül hangos tud lenni. ;]

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#15) Nyugis


Nyugis
senior tag

Üdv

Jól néz ki.
Már azt hittem egy ujabb konzol jelenik meg.
Igazából jot is tett volna a piacnak!
Sz.gépnek se rossz!😉

(#16) ttt válasza _drk (#12) üzenetére


ttt
senior tag

A konzolok baja -nekem- hogy behatároltak szolgátatások terén. Ami nyilván kompromisszum, ezt is írtam.

(#17) ttt válasza enginev3.0 (#13) üzenetére


ttt
senior tag

Nincs baj vele. De, mint írtad is, inkább az asztal alá. A zaj itt is játszik . Ráadásul plusz kártyát se tudsz bele tenni., tehát bekorlátozva.

Mennyi bajom van :W :DD

(#18) Cathulhu


Cathulhu
addikt

i7, 64GB RAM, nvme raid és emellé a megmosolyogtató 1070. És ezt ajánlják VRre. Nincs bajom a 1070nel egyáltalán, de eléggé alultervezett egy ilyen "gamer" konfighoz, vagy a többi része van erősen túltolva. Ez egy csinos kis workstation inkább.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#19) -Skylake- válasza Cathulhu (#18) üzenetére


-Skylake-
addikt

Egy munkara szant gepet (WORKstation) az alabbi tulajdonsagairol nagyon konnyu felismerni :

-nincs rajta egy kibaszott 15x15-os sarkany
-nem vilagit pirosan.

En inkabb azt mosolyognam meg aki ezen a szaron dolgozik.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#20) Lacok válasza _drk (#12) üzenetére


Lacok
őstag

" Az ilyenek max a kompakt mérete miatt lehet jó, de nagy teljesítményre sose lesz alkalmas."

Annyiban módosítanám, hogy a mostani nagyteljesítményű hardverekkel még nem alkalmas mert a ház méretéhez képest jelentős hőt termelnek. De ez szerintem változni fog.

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#21) Pete55555 válasza Lacok (#14) üzenetére


Pete55555
addikt

Na mert ez biztos ultrahalk... A TT még mindig nagyságrendekkel csendesebb, mint ez.

...Szeretem leracsniztatni...

(#22) Chrakatoa válasza Cathulhu (#18) üzenetére


Chrakatoa
tag

Szerintem a méretbeli problémák miatt választották az 1070-et. 1080 mini változatot úgy tudom eddig csak a ZOTAC-nak sikerült kiadni, illetve a Gigabyte tervezi hogy ki fog adni egyet.

(#23) Cathulhu válasza Chrakatoa (#22) üzenetére


Cathulhu
addikt

Ertem, de innentol kezdve bukta az egesz, nagyon alulmeretezett a gamer gep leggamerebb resze, plane VR-re.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#24) Chrakatoa válasza Cathulhu (#23) üzenetére


Chrakatoa
tag

igen, én sem értem a célközönséget, akinek a méret és a mobilitás a szempont az vesz egy gamer laptopot. Aki meg a teljesítményre megy (VR, 4k gaming) , az meg vállalja az áldozatot hogy a konfignak hely kell (hűtés , egyéb okok miatt ) Egy bugatti veyron motorját se rakjuk gyakran be egy kispolski kasznijába :F :P

(#25) VinoRosso


VinoRosso
veterán

el nem tudom képzelni, hogy férhet bele ez 2.5L-be

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.