Hirdetés

2021. október 19., kedd

Gyorskeresés

(#1) hallador

hallador
addikt

Az AMD így sok befektetővel rendelkezik, ami főleg arab és kínai befektetésektől függenek, egyel több vagy kevesebb, mát nem számít.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#2) pelgrim_v1 válasza hallador (#1) üzenetére

pelgrim_v1
tag

valami forrás a kínai befektetői kontrollra? Az arabról tudtam de a kínai nekem új
(úgy tudom se az Intelnél se az AMD-nél se az NVIDIA-nál nem engedi az amerikai törvényhozás hogy kínai befektetők vegyenek részesedést)

(#3) hallador válasza pelgrim_v1 (#2) üzenetére

hallador
addikt

Az Intelnek gyára as van Kínában. Forrást meg keress utána, hagy ne nekem kelljen már helyetted dolgozni, tudom hogy Magyarországon ez nemzeti sport, de az önállóság méghozzá a gyümölcsét....

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#4) jasso válasza hallador (#3) üzenetére

jasso
tag

pontosan ugyanúgy mint a források nélküli állitások puffogtatása

(#5) zsintai1987 válasza hallador (#1) üzenetére

zsintai1987
tag

Ezt is az Inteltől lopta? :DD :DD

3700x, ASUS 570prime, 2X16GbCorsair 3200 cl16, 28x rx 580 NITRO , CM 500P fehér, Seasonic Focus+ 550W 80+ GOLD, 2070 giga OC, rx 5700xt nitro+

(#6) blade zte válasza jasso (#4) üzenetére

blade zte
őstag

Tökéletesen normális dolog forrásmegjelölés nélkül diskurálni és rákérdezni a forrásra tiszteletteljesen. Az a seggfejség ha számonkérően elvárod hogy forrást tálaljanak vagy nézzenek utánna maguknak.

Oppo find 7 astro black

(#7) tomchee91 válasza hallador (#3) üzenetére

tomchee91
csendes tag

Ja a jelenlegi helyzetben pont efölött siklana el az amerikai kormány. Valószínű...
Am meg ja amit Jasso mondot. :DD

(#8) doooo válasza hallador (#3) üzenetére

doooo
addikt

Ha az Intelnek gyára van Kínában, akkor az Intel fektetett be Kínába, és nem Kína az Intelbe...

(#9) pelgrim_v1 válasza hallador (#3) üzenetére

pelgrim_v1
tag

Tudtommal (de javítsátok ki ha tévedek, megeshet) a kötelező vegyes vállalaton túl nincs befolyása kínai cégnek az intelben. De simán meg eshet hogy tévedek

(#10) jasso válasza pelgrim_v1 (#9) üzenetére

jasso
tag

ARM-nál se volt

(#11) Reggie0

Reggie0
nagyúr

Jo nagy szivas. Megkapod az integralt AMD-s SoC-ot valami szar wifi/5g-vel es meg cserelni se lehet.

(#12) KISDUCK válasza Reggie0 (#11) üzenetére

KISDUCK
őstag

Hát ahogy én olvastam az a wifi modul is m2-es szóval lehet cserélni, nem kell pánikolni egyből.

(#13) attilav2

attilav2
őstag

x86-64 alapú AMD ryzen ultramobil procis routerek Mediatek wifi-vel ? :DDD :) Lehet nem is lenne akkora hülyeség ha kiadnának ilyesmit, akár mint nyílt OpenWrt barát routert.

-||- Asus A88X-PLUS -II-Geil 2x4GB DDR3-II- Sapphire RX550 4GB -||- Dell U2312HM -||- AMD X4 860K -||- AMD 65 Future is fusion

Copyright © 2000-2021 PROHARDVER Informatikai Kft.